Nors švedai pirmieji pelnė įvartį, Latvijos komanda atsakė dviem tiksliais smūgiais ir išsiveržė į priekį.

Tiesa, persvara džiaugtis mūsų kaimynai galėjo neilgai, nes netrukus rezultatas vėl tapo lygus, o antro kėlinio pabaigoje Švedijos ekipa dar du kartus pasiuntė ritulį į latvių vartus ir susikrovė įtikinamą persvarą.

Nors Latvijos ledo ritulininkai pasiduoti neketino ir sugebėjo lemiamo kėlinio pradžioje sušvelninti atsilikimą, vis dėl to stipresni buvo švedai, kurie pelnė penktą įvartį ir iškovojo trečią pergalę.

Kitame grupės susitikime Šveicarijos komanda minimaliu rezultatu 1:0 palaužė čekus ir užėmė antrąją vietą. Pergalingą įvartį pirmame kėlinyje pelnė Simonas Bodenmannas.

41:10 [1 - 0] Simon Bodenmann

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Švedija3300010:59
2.Šveicarija321002:16
3.Čekija312006:73
4.Latvija303005:100

Pirmą vietą užėmusi komanda iš karto patenka į ketvirtfinalį. Antra likusi ekipa gali į ketvirtfinalį žengti kaip geriausia antroji grupių komanda. Likusios komandos dėl patekimo į aštuntuką kovos aštuntfinalyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (68)