Sekmadienį paskutiniame vienuoliktajame plaukime buvo dvidešimt aštuntas ir bendroje įskaitoje surinko 239 baudos taškus bei iš 25-os vietos smuktelėjo į 27-ąją.

Vienuoliktąjį plaukimą laimėjo prancūzas Felixas Pruvot`as, o Atėnų olimpiados auksą laimėjo Atlantos (1996 m.) olimpinių žaidynių bei septyniskart pasaulio čempionas brazilas Robertas Scheidtas, kuris prieš ketverius metus Sidnėjuje tenkinosi sidabro medaliu.

R.Scheidtas sekmadienio plaukime finišavo šeštas ir, bendroje įskaitoje surinkęs 55 baudos taškus, 13 taškų aplenkė sidabro medalį iškovojusį austrą Andreasą Geritzerį.

Bronzos medalį laimėjo slovėnas Vasilijus Zbogaras, iškovojęs sabo šaliai pirmąjį olimpinį medalį buriavimo regatoje.