Lieknos talijos paslaptys

 (3)
Svarbiausiu moters grožio kriterijumi vyrai nuo seno laikė laikrodžio formos figūrą — aiškiai matoma talija. Neseniai mokslininkai vėl patikrino vyrų grožio kriterijus. Pasirodo, jie nepakito! Žinoma, nebūtina pulti vyrams pataikauti. Galima juosmenį patobulinti dėl artėjančios vasaros arba dėl sveikatos.
Paplūdimyje
© Corbis

Mat jei jo apimtis daugiau nei 80 centimetrų, gresia pavojus susirgti II tipo cukriniu diabetu, širdies sistemos ligomis, gali kilti problemų dėl vaisingumo, taip pat labiau linkstama į įvairių formų onkologines ligas. Supažindiname su populiariausiais būdais vapsvos liemeniui sukurti.

Sportinis lankas

Malonu su kompanija lakstyti paskui skraidančią lėkštę, ypač kai pėdos klimpsta į smėlį ir visi kūno raumenys gauna darbo. Tačiau Lietuvoje net vasarą daugiau vėsių orų, todėl sportinis lankas — patikimesnis variantas talijai gludinti. Lankų būna įvairių: gali įsigyti kūno kultūros pamokas mokykloje primenantį plastikinį pablukusios žalios spalvos lanką arba super dizaino kūrinėlį, apklijuotą masažuojamaisiais rutuliukais. Itin modernūs sportiniai lankai geba net skaičiuoti išeikvotas kalorijas.

Tačiau ar masažinius rutuliukus galima laikyti naujausia kalorijų deginimo bei riebalų naikinimo metodika, sporto treneriai ir sportinius lankus išbandžiusios merginos nesutaria. Viena vertus, kuo lankas sunkesnis, tuo daugiau jėgų reikia padėti jį sukant. Kita vertus, amerikiečių sporto treneriai pataria naudoti tik lengvus lankus. Jų nuomone, lengvam lankui sukti energijos reikia daugiau nei sunkiam. Už lengvus lankus balsuoja ir vyrai. Jiems nepatinka merginos lieknomis, bet kraujosruvų nusėtomis talijomis. Pasirodo, daugiau nei kilogramą sveriantys lankai dažnai jų ant kūno palieka.

Nors po kelių treniruočių liemuo prisitaiko prie svorio, geriau lanką sukti saikingai (10 minučių per dieną), ypač jei esi patyrusi išvaržą, nugaros traumų ar kilę problemų dėl inkstų veiklos.

Jogos pozos

Jei kamuoja migrena, jogos mokytojai patars gulėti. Norisi liaunos talijos? Teks padirbėti. Išbandyk tokį pratimą: atsistok tiesiai, dešinę pėdą pasuk į išorę, kairę — į vidų. Jei jogos pasaulyje esi naujokė, geriau pratimą atlikti prie sienos — kad išlaikytum pusiausvyrą. Dešiniu sėdmeniu liesk sieną. Dešinę ranką uždėk ant talijos ir iškvėpdama lenkis į dešinę. Sėdmuo vis dar liečia sieną. Pamažu leisk ranką ant blauzdos ar kulkšnies, kol pajusi raumenų tempimą. Kartok pratimą į priešingą pusę.

Užsiimti joga įmanoma esant bet kokio amžiaus. Kenksmingo poveikio nebus, nebent tavo mokytojas — savamokslis. Nepatyręs treneris greičiau sutraumuos savo kūną, nei prisipažins, kad pratimas pernelyg sudėtingas. Didžiulis jogos pratimų pranašumas: jie ne tik taliją — visą kūną daro stangresnį, be to, gerina savijautą. O mūsų aprašytasis organizmą veikia kompleksiškai: stiprina kojas, liemenį, nugarą, padeda išlaikyti fizinę bei emocinę pusiausvyrą.

“Wii Fit”

Jeigu iki šiol namie atlieki aerobikos pratimų iš vaizdajuostės, vadinasi, beviltiškai atsilikai nuo civilizacijos. Pasaulis išrado “iPhone”, šunį robotą ir žaidimą “Wii Fit”. Jam reikia televizoriaus, specialios platformos pratimams atlikti ir valdymo pulto. Žaidimo esmė: visus pratimus darai iš tiesų trepsėdama ant platformos, kuri prieš tai sugeneravo tavo svorį, svorio centrą bei vikrumą. Platforma rekomenduoja, kokių pratimų tau labiausiai reikėtų, tarkim, talijai, tačiau jei pageidauji, gali rinktis ir kitus iš didelio meniu. Juokingiausia bėgti ristele žiūrint į televizoriaus ekrane žaliuojantį mišką. Ar nebūtų protingiau pabėgioti tikro parko takeliais?

Visi kompiuteriniai žaidimai yra blogiau nei treniruotė klube. Žaidimas negali įvertinti, ar taisyklingai atlieki pratimus, ar tau jie būtini. Kita vertus, daryti pratimus prieš TV ekraną linksmiau nei spoksant į lubas. Japonų tyrimų duomenimis, kompiuteriniai žaidimai, tokie kaip “Wii Fit”, pagal fizinį krūvį prilygsta vidutinio intensyvumo treniruotei. Britanijos sveikatos ministerija netgi įtraukė “Wii Fit” į sveikos gyvensenos programas. Minusas: kaip ir kiti kompiuteriniai žaidimai, “Wii Fit” fiksuoja rezultatus. Todėl kai kurie sporto mėgėjai vis persistengia mėgindami pasiekti aukštesnį lygį.

Pilvo šokis

Profesionalių pilvo šokėjų talija — daili, treniruota, o pilvu jos geba išdarinėti tokius triukus!.. Naujokėms vargu ar pavyks pajudinti pilvo raumenis aukštyn ir žemyn, į kairę ir į dešinę. Pradedančiajai svarbu pajusti kūną, įsiklausyti į jį. Pilvo šokio pagrindas — ritmingi pečių, klubų bei pilvo raumenų judesiai. Šokis siejamas su aerobikos treniruotėmis, mat degina riebalus, stangrina raumenis.

Šokis — vienas saugiausių būdų patobulinti taliją, bet ne pats paprasčiausias. Vienoms pilvo raumenys palyginti lengvai juda, kitoms tenka išlieti daug prakaito ir ilgai treniruotis. Itin didelių pokyčių per keletą mėnesių nepastebėsi. Pilvo šokis teikia daugiau akimis nematomos naudos — gerina vidaus organų darbą, lavina kūno koordinaciją. Šokant dirba raumenys, kurių neįmanoma išjudinti užsiimant, tarkim, lengvuoju kultūrizmu.

Lyg sporto salėje

Tikėjaisi, kad pamiršime sportą? Deja, treniruotės sporto klube — pats veiksmingiausias būdas šonams gludinti. Kita vertus, mankštintis gali visur: namie, baseine, stadione, net darbe. Jeigu tavo biuro kėdė sukasi aplink savo ašį, treniruotis galima kasdien (na, palaukus, kol viršininkas pakils nuo savo kėdės ir išeis pietauti). Atsisėsk tiesiai priešais stalą, rankomis įsikibk į jo kraštą, kojas sulenk ir pakelk iki stalo apačios. Sukiok kėdę į dešinę, į kairę, o pečiai ir galva tegul lieka tiesūs. Jauti, kaip dirba pilvo presas?

Turbūt vaikštai į sporto klubą, bėgioji rytais ar darai mankštą namie. Rūpindamasi liekna talija, nepamiršk stuburo sveikatos. Daugelis pratimų su svarmenimis gali sukelti tokį skausmą, kurio nepajėgs numalšinti jokios tabletės. Taigi rinkdamasi pratimus treniruok-liais konsultuokis su kineziterapeutais. Nepamiršk apšilimo — raumenų tempimo pratimų.

Liposakcijos akcijos

Į poodinį riebalinį audinį sušvirkščiama riebalus skaidančio tirpalo. Kai riebalų ląstelės atsijungia viena nuo kitos, po oda suleidžiama medžiagos, siaurinančios kraujagysles. Tokiu būdu sumažinama kraujosruvų rizika. Tada riebalai išsiurbiami specialia įranga, oda susiuvama beveik nematoma siūle. Ganėtinai rimta operacija, galimas šalutinis poveikis. Todėl ir apie talijos dailinimą tokiu būdu svarstyti verta tik išbandžius paprastesnes priemones: pasukus lanką, padarius atsilenkimų, suderinus mitybą.

Šiek tiek saugesniu variantu laikoma ultragarso liposkulptūra — riebalinių ląstelių naikinimas ultragarsu. Jei oda nėra itin elastinga ir taliją pageidauji sumažinti ne keliais centimetrais, vėliau, po liposakcijos, reikės daugybės kitų grožio procedūrų: masažų, įvyniojimų. Tai ilgai trunkanti ir brangi operacija, kurios rezultatas matyti iškart. Efektas išlieka ilgai, bet galimos komplikacijos: kraujo apykaitos sutrikimai, padidėjęs odos jautrumas, hiperpigmentacija.

Korsetas

Įmanoma sulieknėti ir akimirksniu — reikia tik apsijuosti korsetą. Dėl to jis ir buvo sugalvotas, o 1900 metais pasiekė populiarumo viršūnę. Korsetu suveržtą merginos taliją vaikinas galėdavo apimti plaštakomis, nes ji būdavo vos 30 centimetrų! Gąsdina?

Korsetas — viena šios vasaros mados tendencijų, bet šiandien jis ne veržia, o tik akcentuoja taliją. Senovėje damos dėl pernelyg didelio suveržimo alpdavo, nes tiesiogine žodžio prasme negalėdavo kvėpuoti. Korsetas pernelyg spausdavo liemenį ir krūtis, todėl sutrikdavo kraujotaka.

Kreminiai stebuklai

Sukurta kremų veidui, rankoms, kojoms, net pažastims, vadinasi, ir talijai privalo būti. Kremai, skirti pilvui ir talijai gražinti, aktyvina apykaitos procesus odos ląstelėse, skatina ląstelinio skysčio pertekliaus nutekėjimą, žada lieknesnį kūną. Dar vienas pranašumas: oda tampa lygi, stangri. Paprastai į tokius kremus dedama jūrų augmenijos, kofeino, vitamino E. Kad ir kokie veiksmingi šie kremai būtų, patys gamintojai juos rekomenduoja derinti su kaukėmis talijai bei įvyniojimais.

Kremas talijai mažai kuo skiriasi nuo kremo klubams, šlaunims ar sėdmenims — aktyviesiems komponentams nesvarbu, kokioje kūno vietoje kovoti su riebalais. Deja, kremas gali būti tik pagalbinė priemonė — vis tiek reikės kitų, veiksmingesnių. Tarkim, ryžaisi juosmenį paploninti dešimčia centimetrų. Po treniruotės ir dušo nepamiršk odos patepti veiksminga kosmetikos priemone.

Kūno įvyniojimai

SPA procedūros nuostabios. Guli ištepta kažkuo labai naudingu kūnui, mintys tik pozityvios, imi ir... užsnūsti. O tuo metu biologiškai aktyvios medžiagos ir mineralai aktyvina mikrocirkuliaciją, šalina skysčių perteklių iš kūno. SPA darbuotojos čiulba: neįtikėtina, bet iš kūno dingsta ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę šlakai bei toksinai.

SPA aptiksi įvairiausių liekninamųjų procedūrų, bet pirmenybę teik jūriniams dumbliams. Mokslininkai įrodė: per milijonus metų egzistencijos jūriniai dumbliai įgijo unikalių savybių, kurios nėra būdingos jokiam kitam Žemės augalui. Kenkti įvyniojimai neturėtų, nebent kada nors buvo kilę problemų dėl kraujotakos ar širdies darbo. Įvyniojimų rezultatas matomas ne iš karto, reikia apie 7—10 procedūrų. Malonumas labai nepigus, bet... Britų psichologai pastebėjo, kad moterys po liekninamųjų procedūrų kurso lengviau atsikrato sveikatai kenksmingų įpročių. Pavyzdžiui, atsisako pomėgio vakare užkirsti keptų bulvyčių, pradeda atidžiau rinktis maistą ir greičiau ištirpdo nereikalingus liemens centimetrus.

Pleistras

Dauguma kovos dėl lieknos talijos būdų reikalauja pajudinti kūną. O liekninamasis pleistras? Beveik nematomas ir nesuteikia jokių nepatogumų. Maža lipni juostelė prisotinta medžiagų, kurios greitina medžiagų apykaitą, mažina apetitą (sakoma, ypač sumažėja noras smaližiauti). Nesukelia grįžtamojo (jo jo) efekto. Poveikis ilgalaikis. Ar tai tiesa?

Dietologai įnirtingai purto galvas. Jeigu lieknėjimą skatinančios medžiagos ir prasiskverbia per odą, vargu ar labai mažina svorį. Norint paliauninti liemenį reikia judėti, bet ne sėdėti. Tiesa, niekas neneigia, kad pleistras šiek tiek padailina odos reljefą, tačiau be sporto pasiekti akivaizdžių rezultatų sunku. Ne veltui kai kurie pleistrų gamintojai jau patys pakeitė plokštelę: dėl didesnio efekto pataria gaminį derinti su tinkama mityba bei fiziniais pratimais.

Žurnalas
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Graži vasara

Paprastiems lietuviams neįkandamos kurorto viešbučių kainos laužo stereotipus apie „močiučių Palangą“ reportažas iš Palangos (139)

2013 liepos mėn. 1 d. 10:33
Viešbučiai Palangoje
DELFI montažas
„Močiučių Palanga“, - neretai tokios kyla asociacijos poilsiautojams, išgirdusiems šio kurorto pavadinimą. Tačiau DELFI savo skaitytojus supažindina su kitokiu Palangos veidu, kuris matomas ir prieinamas galbūt ne visiems mirtingiesiems. Mieste yra ne vienas viešbutis ir vila, savo apartamentais ir siūlomomis paslaugomis nenusileidžiantys prabangiausiems užsienio viešbučiams.

Už šunį Palangoje teks mokėti kaip už žmogų bėdos ir paplūdimiuose (21)

2013 birželio mėn. 28 d. 20:18
Poilsiautojai su šunimis Palangoje
D.Lauručio nuotr.
Į pajūrį pailsėti traukiantys poilsiautojai vis dažniau pasiima ir savo keturkojus draugus. Todėl Palangoje kambarius nuomojantys verslininkai nepraleidžia progos pasipelnyti ir už augintinius prašo papildomo užmokesčio – vidutiniškai apie 30-80 litų už parą. Tiesa, vietų, kur apsistoti su šunimis nėra ypač daug – ne visi nori po savo stogu priimti mažuosius klientus su antkakliais. Į pastaruosius ne visada svetingai žiūri ir kurorto kavinėse.

DELFI komanda pradeda darbą pajūryje atostogų naujienos - visą vasarą (44)

2013 birželio mėn. 21 d. 17:33
DELFI komanda
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
DELFI žurnalistai skaitytojams pateiks pačias karščiausias naujienas iš vasaros kurortų sostinių – Palangos, Klaipėdos, Nidos ir Šventosios. Populiariausio šalies naujienų portalo reporteriai į Palangą atvyko prieš ilgąjį Joninių savaitgalį. Pajūryje DELFI komanda viešės visą vasarą ir pateiks reportažus aktualiomis verslo, kriminalų, pramogų temomis.

Žavingos P.Alexanderio pižamos (4)

2010 rugpjūčio mėn. 31 d. 10:59
Australijos dizaineris Peteris Alexanderis Melburne vykstančioje Pavasario mados savaitėje pristatė žaismingą moteriškų ir vyriškų pižamų, apatinių drabužių kolekciją. Mados renginyje kasmet susirenka įtakingiausi dizaineriai ir mados namai, pristatantys kitų metų pavasario-vasaros kolekcijas.

Stilingos įžymybės „Emmy“ apdovanojimų ceremonijoje (1)

2010 rugpjūčio mėn. 30 d. 14:30
Los Andžele (Kalifornija, JAV) sekmadienį išdalyti prestižiniai „Emmy“ apdovanojimai. Į ceremoniją susirinko gausybė įžymybių, akį traukusių prabangiais apdarais bei papuošalais.

Mados festivalyje - gundančių apatinių kolekcija (6)

2010 rugpjūčio mėn. 27 d. 10:57
Daugiau nei šimtas dizainerių dalyvauja kasmet Sidnėjuje vykstančiame mados festivalyje. Apatinio trikotažo kolekciją čia pristatė ir prekės ženklas "Bonds". Žiūrovai išvydo ir gundančių, ir sportinių, ir žaismingų kasdienių apatinių kolekciją.

Kosmetika: ar viskas natūralu, kas taip pavadinta? (2)

2010 rugpjūčio mėn. 26 d. 10:14
Septintojo ir aštuntojo dešimtmečių primadonos it velnias kryžiaus baidėsi visko, kas bent iš toli kvepėjo natūralumu. Tad blizgių poliesterio audinių, peroksidinių garbanų bei vinilo plokštelių gerbėjų naudojama kosmetika taip pat buvo specifinė. Tokiu būdu parabenai, acetonas ir benzoatai susirangė veido kremo indeliuose ant naktinių stalelių, rodydami grimasas provincialioms ramunėlėms, pačiuliams ir medetkoms. Tačiau laikai kinta.

Sidnėjaus mados savaitėje - gundančios „Mis Visata 2004“ linijos (8)

2010 rugpjūčio mėn. 25 d. 00:00
Sidnėjuje vykstančioje mados savaitėje savo grožį demonstravo ir „Mis Visata 2004“ australė Jennifer Hawkins. Mergina demonstravo maudymosi kostiumėlius ir dizainerės Ninos Maya'os drabužius.

Mados tendencijos: linksmai ir dryžuotai (1)

2010 rugpjūčio mėn. 24 d. 00:00
Kodėl dryželiai mus nuteikia linksmai? Gal todėl, kad primena nerūpestingus mažus kačiukus ar lengvabūdiškus zebriukus? Dizaineriai siūlo nebūti per daug rimtiems ir kartu pažaisti dryžuotą žaidimą, nebijant derinti nei spalvų, nei linijų krypties ar storio.

Korėjoje surengtas povandeninis madų šou (3)

2010 rugpjūčio mėn. 23 d. 11:34
Ištroškusias kitoniškumo poreles, besituokiančias po vandeniu, jau matėme. Dabar ten pat persikelia ir madų demonstravimas. Tokį netradicinį šou pateikė Korėjos dizaineriai.

Nuogybių šou: Majamio „Dolphins“ šokėjos pozavo kalendoriui (22)

2010 rugpjūčio mėn. 20 d. 00:00
Majamio „Dolphins“ šokėjos pozavo kalendoriui
Majamio „Dolphins“ šokėjos sumanė dar labiau pakurstyti savo ir klubo gerbėjų aistras, pozuodamos 2011 m. kalendoriui. Tiesa, merginos nusirengė ne visiškai, o demonstravo maudymosi kostiumėlius, tačiau dailios jų linijos glostė vyriškių akį. Juk labiausiai masina tai, kas turi mažytę paslaptį, tiesa?

Mados tendencijos: languotas ruduo (2)

2010 rugpjūčio mėn. 19 d. 10:10
Languotos kelnės, sijonukai, švarkai ir galvos apdangalai... Šį rudenį dizaineriai žaidžia languotą žaidimą, derindami įvairių dydžių ir ryškumo langelius. Ką gi, kai toks neapibrėžtas pasaulis, kurį vis dar valdo krizė, turi būti kas nors konkretaus ir griežto.

Žavinga Skandinavijos madų savaitė Kopenhagoje (3)

2010 rugpjūčio mėn. 18 d. 17:08
Mūsų kaimynai – Skandinavijos šalių tautos – didžiuojasi savo protėvių vikingų didybe, demonstruodami grėsmingiems ir ištvermingiems kariams būdingus charakterio bruožus. Mes jau pripratome manyti, kad skandinavai yra santūrūs ir nelinkę audringai parodyti savo emocijas žmonės. O ir skandinavų madą mes įsivaizduojame kaip kraštutinai utilitarinę, be jokių dizaino gudrybių ir grožybių.

Gražuolės demonstravo seksualius kostiumus (2)

2010 rugpjūčio mėn. 17 d. 13:14
Las Vegasas šiomis dienomis tapo gražuolių sostine, kur vyksta Mis Visata 2010 rinkimai, o rugpjūčio 23-iąją paaiškės ir pati gražiausia moteris. Vakar gražuolės demonstravo savo nacionalinius kostiumus, tiesa, nacionaliniai elementai virto labiau simbolių kalba, o patys kostiumai daugiau buvo panašūs į karnavalinius.

Mados tendencijos: raudona - šaltojo sezono favoritė

2010 rugpjūčio mėn. 16 d. 17:16
Kai šalta, norisi ko nors aštraus... Čili su šokoladu? Dizaineriai pritaria - ugninė raudona sušildys, pakels nuotaiką ir suteiks pasitikėjimo savimi. Ji ateinantį rudenį ir žiemą - podiumo favoritė.

Mados tendencijos: gaivios rudens spalvos (1)

2010 rugpjūčio mėn. 13 d. 00:00
Atvėsus orams, spintose ir parduotuvėse daugelis vėl ieškos tamsių drabužių. Tačiau dizaineriai ragina atsisakyti santūrumo ir vasarą palydėti taip, kaip ją palydi ugnimi nusidažę klevai - puošniai ir spalvingai. O gražias rudeniškas spalvas paįvairinti mėlynos jūros ir žalios vasaros pievos prisiminimais. Visos rudens spalvos - apačioje.

Lėliškos ir įsimylėjusios „Valentino“ mergaitės (8)

2010 liepos mėn. 9 d. 00:00
Mada atspindi pasaulį. Naujieji „Valentino“ mados namų dizaineriai Maria Grazia Chiuri ir Piero Paolo Piccioli pristatė jaunos seksualios Valentino mergaitės rekonceptualizaciją: trumpas sijonėlis, pažemintas liemuo, lėliškas įvaizdis ir aukšti kulniukai.

Rytietiški receptai: apsauga nuo saulės (1)

2010 rugpjūčio mėn. 13 d. 11:29
Rytų liaudies medicinos ir kosmetikos žinios bei turtinga patirtis kaupėsi amžiais. Iki šių laikų Rytų gražuolės, prižiūrėdamos veidą, kūną ir plaukus, teikia pirmenybę natūraliai kosmetikai. Siūlome keletą paprastų, bet efektyvių ir laiku patikrintų grožio receptų.

Mados tendencijos: auksinė ekonomika

2010 rugpjūčio mėn. 12 d. 13:08
Ant rudens sezono podiumų - ne viskas buvo smėlio ar juodos spalvos. Diane von Furstenberg ir Dries Van Noten pademonstravo auksu žėrinčias sukneles, Jason Wu ir Peter Som jas pagražino metalu spindinčiais raštais, o Marco Zanini (Rochas) manekenes nuo galvos iki kojų įsuko į žvilgantį brokatą. Christophe Decarnin (Balmain) visa tai sujungė į vieną kolekciją.

Rudenį vėl sugrįš 60-ieji (4)

2010 rugpjūčio mėn. 11 d. 15:55
Ant rudens podiumų sugrįžo iškirptės ir smėlio laikrodžio siluetai. Ninos Ricci derinukas - biustje ir formas išryškinantis pieštuko formos sijonas žemiau kelių - nukėlė į 6-ąjį dešimtmetį, kaip ir Louis Vuitton bei Dolce & Gabbana suknelės, tarsi pagal užsakymą pasiūtos krūtiningajai Christinai Hendricks. O Lara Stone, demonstravusi Prada drabužius, piršo mintį, kad moteriškų formų manekenės turėtų būti įprastas reiškinys, o ne retenybė.

Tinkama mityba ilgam gyvenimui

2010 rugpjūčio mėn. 11 d. 11:08
Dr. Neilas Barnardas knygoje „Eat Right, Live Longer“ pateikia patarimų, kaip pasitelkti maisto galią sveikatai pagerinti ir senėjimo procesams sulėtinti. N. Barnardas rekomenduoja neriebaus maisto vegetarinę dietą, susitelkdamas ties tokiais mitybos pokyčiais, kurie, anot jo, apsaugo ląsteles nuo ligų, valo kraują, stiprina imunitetą ir subalansuoja hormonus.

Vyro akimis: moterys ir kūno įvaizdis (23)

2010 rugpjūčio mėn. 10 d. 12:25
Kodėl vyras, pamatęs raumeningo gražuolio nuotrauką, sugeba ir toliau šypsotis, o moteris, išvydusi dailią manekenę, gali visai dienai susigadinti nuotaiką? Williamas Leithas mano radęs atsakymą, rašo „The Telegrath“.

A&V pristatė pirmąją maudymosi kostiumėlių kolekciją (8)

2010 rugpjūčio mėn. 9 d. 16:31
A&V maudymosi kostiumėlių kolekcija
V.Morkevičiaus nuotr.
Septyniolika metų kartu dirbantys dizaineriai A. Pogrebnojus ir V. Simanavičiūtė pirmą kartą pristatė svarbiausią paplūdimio garderobo dalį - moteriškų maudymosi kostiumėlių bei vyriškų glaudžių kolekciją. Ryškiaspalvių raštų, militarizmo bei istorinių žemėlapių motyvus duetas perkėlė ir ant maudymosi kostiumėlių.

10 stiliaus paslapčių, kaip atrodyti lieknesnei (2)

2010 rugpjūčio mėn. 9 d. 12:27
Stiliaus ekspertai žino tūkstančius būdų, kaip atrodyti lieknesnei be dietų. Svarbu pasirinkti tinkamus apatinius, sukneles, aukštakulnius ir net nagų laką. Mes siūlo ne dietų laikytis, o atkreipti dėmesį į tai, ką dėvite.

Apkūni manekenė pasipiktino savo retušuotu atvaizdu (24)

2010 rugpjūčio mėn. 6 d. 14:18
Žymiausia pasaulio „plius dydžio” manekenė Crystal Renn pasipiktino, kad jos nuotraukos buvo pakoreguotos, kad ji atrodytų lieknesnė, praneša telegraph.co.uk. Majamyje gimusi 24 manekenė dalyvavo „Fashion for Passion” fotosesijoje, kurios metu darytose nuotraukose ji atrodo neįprastai liekna. Kadangi ši manekenė garsėja savo apvalumais ir jai jau yra tekę kovoti su valgymo sutrikimais, daug kam kilo įtarimas, ar C. Renn nesilaiko dietos.

Dizaineriai atidavė duoklę vyresnėms moterims? (7)

2010 rugpjūčio mėn. 4 d. 18:12
Atrodo, kad mūsų visuomenė pagaliau pripažino, jog egzistuoja ir vyresnio amžiaus moterys. Arba bent jau stengiamasi sudaryti tokį įspūdį. Naujausi pramogų pasaulio įvykiai suteikia moterims vilties, kad sulaukusios vidutinio amžiaus jos neišgaruoja nuo žemės paviršiaus.

„David Jones“ maudymosi kostiumėlių kolekcija (foto) (8)

2010 rugpjūčio mėn. 3 d. 14:26
Sidnėjuje (Australija) buvo pristatyta „David Jones“ drabužių ir maudymosi kostiumėlių kolekcija - joje vyrauja prislopintos spalvos, leidžiančios suprasti, kad ne drabužiai, o kūnas turi būti dėmesio objektas.

Agathos Ruiz de la Prados kolekcija (foto) (9)

2010 liepos mėn. 29 d. 11:53
Kolumbijoje vykstančiame mados renginyje dizainerė Agatha Ruiz de la Prada pademonstravo maudymosi kostiumėlių kolekciją 2011 m. vasarai, tačiau pristatymo metu buvo aptarinėjami ne jie, o modelių aksesuarai ir galvos apdangalai.

Mados gūsis iš Kolumbijos (foto)

2010 liepos mėn. 28 d. 16:53
Kolumbijos Medeljino mieste vyksta mados renginys "Kolumbijos mada", kuriame vietos dizaineriai pristato naujausias kolekcijas.

Žaisminga L.Maree kolekcija (foto) (3)

2010 liepos mėn. 27 d. 11:15
Žaismingą kolekciją Mercedes Benz mados savaitėje pristatė buvusi Australijos manekenė Lisa Maree Boersma, jau keletą metų ragaujanti dizainerės duonos.

L.Blue maudymosi kostiumėlių kolekcija (1)

2010 liepos mėn. 26 d. 00:00
Australijos dizainerės Lisos Blue maudymosi kostiumėlių kolekcijoje - aliuzijos į čiabuvių kultūrą, Renesanso menininkų darbus ir aiški duoklė prancūziškai elegancijai. Štai tokia moteriška ir daugialypė kolekcija buvo pademonstruota Miami Beach (Florida, JAV) vykusioje Mercedes-Benz mados savaitėje.

Maudymosi kostiumėlių kolekcija koketėms (2)

2010 liepos mėn. 25 d. 00:00
Ryškios spalvos, kontrastai, akį traukiantys aksesuarai - visa, kas būtina moteriai, trokštančiai patraukti ir pakerėti iš bangų išnirusius žavingus jaunikaičius...

„Luli Fama“ bikiniai (12)

2010 liepos mėn. 23 d. 00:00
Miami Beach "Raleigh" viešbutyje dizaineriai Augusto Hanimanas ir Lourdes "Luli" Haniman pristatė maudymosi kostiumėlių kolekciją ateinančiai vasarai.

Žavingi paplūdimio zuikučiai (4)

2010 liepos mėn. 22 d. 10:14
Maudymosi kostiumėliai, primenantys seksualius apatinius, - tokia "Beach Bunny" idėja sužavėtų tik itin drąsias moteris. Tik ar reikia tos drąsos? Negi vyrų nebevilioja dainių aprašytas paslaptingumas?

Stilingi bikiniai nemėgstančioms ryškių spalvų (foto) (21)

2010 liepos mėn. 21 d. 00:00
Ne visos moterys mėgsta ryškias spalvas ir margus audinius, todėl dizainerių pristatytose kolekcijose galima buvo pamatyti ir bent keletą vienspalvių modelių - būtent juos šį kartą ir surinkome į albumą.

Gundančios „Cia Maritima“ vizijos (15)

2010 liepos mėn. 20 d. 00:00
Mercedes Benz mados savaitėje, vykusioje Miami Beach (Florida, JAV), kunkuliavo aistros, mat čia dizaineriai pristatė paplūdimio drabužių kolekcijas ateinančiai 2011 m. vasarai. Jūsų dėmesiui - gundančios "Cia Maritima" vizijos.

Ekstremalių maudymosi kostiumėlių era (2)

2010 liepos mėn. 19 d. 11:01
1962 m. fime “Daktaras Ne” Ursula Andress išbrido iš vandenyno bangų, vilkėdama baltą maudymosi kostiumėlį - taip prasidėjo Bondo merginų era. Po metų, pasak anglų poeto Philipo Larkino, atsirado seksas. Sutapimas? Tikriausiai ne. Visi maudymosi kostiumėliai, išskyrus superuždarus ar aukštu kaklu, siunčia seksualinius signalus.

Vasaros produktai padės atjaunėti

2010 liepos mėn. 16 d. 00:00
Sveikos veido spalvos ir odos be nė vienos raukšlelės parduotuvėje nenusipirksite. Tačiau vasaros sodo ir daržo gėrybės gali padaryti mažus stebuklus, rašo žurnalas "Zdorovje".

A.Mabille prabangos ir kasdienybės kokteilis (2)

2010 liepos mėn. 15 d. 09:27
Alexis Mabille išgyveno laikotarpį, kai manė, kad į vieną derinį suplakus kasdienius ir „couture“ drabužius išgaunamas modernumas. Pokyčiai prasidėjo, kai dizaineris suvokė, kad tai jo kūriniams neprideda vertės. Visgi naujoji kolekcija rėmėsi kasdieninių drabužių pagrindu, nes susidėjo iš atskirų tarpusavyje derančių apdarų.

Ar myliu savo kūną? (6)

2010 liepos mėn. 14 d. 00:00
Vasara – pats „kūniškiausias“ metų laikas. Besiplaikstantys vasariniai drabužiai daugiau atidengia kūnus nei pridengia, o ką ir bekalbėti apie saulės vonias paplūdimiuose ir pliuškenimąsi jūroj bei ežeruose. Nenuostabu, kad vasarai atėjus savo kūno proporcijas nužiūrinėjame ir vertiname dažniau nei bet kada. Tad kokius jausmus mums sukelia žvilgsnis į savo apnuogintą atvaizdą veidrodyje: pasigėrėjimą ar pasibjaurėjimą, džiaugsmą ar nerimą?

Kad pėdos būtų gražios ir sveikos (1)

2010 liepos mėn. 13 d. 00:00
Esame įpratę, ypač moterys, kruopščiai rūpintis savo veidu, rankomis, kūno linijomis. Liejame prakaitą sporto salėse, sekiname save įvairiomis dietomis. O kaip gi rūpinamės viena iš svarbiausių mūsų kūno dalių – pėdomis? Juk ir jas reikia mankštinti...

Iš Kolumbijos - karšta paplūdimio mada (8)

2010 liepos mėn. 12 d. 00:00
Kolumbijoje vykstančiame „Vasaros Angelų“ mados šou buvo pademonstruoti ir naujausi dizainerių sukurti maudymosi kostiumėliai bei gundantys nuotakos apatiniai. Iš karštos šalies - karštos ir mados.

Futbolo virusas madoje

2010 liepos mėn. 11 d. 18:16
Kai visas pasaulis kraustosi iš proto dėl futbolo, Vokietijos kūrėjai irgi nesnaudžia ir nepraleidžia progos pasirodyti. Berlyne vykstančiame mados šou seksualios merginos demonstravo „Bodyshape“ kolekciją futbolo tema - kamuolio formos rankines bei nacionalinės rinktinės spalvų kojines.