Išankstinis balsavimas antrajame rinkimų ture: rinkėjai apsisprendę

 (27)
Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture Alytuje vyksta vangiai, tačiau tie, kurie atėjo balsuoti, buvo tvirtai apsisprendę, ką palaikys. „Į antrąjį turą pateko tas pats asmuo, už kurį balsavau ir pirmajame, tai apsispręsti nebuvo sunku“, - sakė iš anksto balsavęs alytiškis Vytautas.
Išankstinis balsavimas antrajame rinkimų ture: rinkėjai apsisprendę
© DELFI (A.Ufarto nuotr.)

Jokių abejonių, kam atiduoti savo balsą neturėjo ir Alytaus gyventoja Ona. „Žinoma, esu apsisprendusi. Mano norimas kandidatas į antrąjį turą nepateko, reikėjo gerai pagalvoti, už ką balsuoti. Iš pradžių sakiau, kad išvis nebalsuosiu, bet su vyru atėjome atlikti savo pilietinę pareigą“, - kalbėjo alytiškė.

Susirinkusiems balsuoti eilėse laukti nereikia. Balsavimas vienmandatėse apygardose vyksta sklandžiai ir greitai, žmonių aktyvumas pirmoje dienos pusėje nedidelis.

„Aktyvumas mažesnis negu pirmajame ture. Jis tolygus, balsavimas vyksta daug ramiau. Tikėjomės didesnio žmonių aktyvumo, visgi geras oras, saulėta diena. Tačiau galbūt antroje dienos pusėje rinkėjai balsuos aktyviau“, - sakė Alytaus apygardos komisijos pirmininkė Gitana Pranckienė.

Pasak jos, rinkėjai juokaudami stebisi, kad rinktis gali tik iš dviejų kandidatų, tad apsisprendžia kur kas greičiau.

Rinkėjų aktyvumas nedidelis ir Prienų-Birštono bei Dzūkijos apygardose.

„Žmonių mažiau negu pirmajame ture. Bet balsavimas vyksta greičiau, rinkėjams viskas aišku, nes jie balsuoja antrą kartą“, - kalbėjo Dzūkijos apygardos komisijos pirmininkė Jolita Gruzinskienė.

Alytaus apygardoje rungiasi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Robertas Šarknickas ir socialdemokratas Julius Sabatauskas.

Dzūkijos apygardoje varžosi konservatorius Laurynas Kasčiūnas ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Petras Valiūnas.

Prienų-Birštono apygardoje rungiasi į pirmas gretas išsiveržę socialdemokratas Andrius Palionis ir „valstietis“ Ąžuolas Raškevičius.

Alytaus apygardoje trečiadienį iki pietų buvo balsavę rinkėjų, Dzūkijos apygardoje – 32, Prienų-Birštono apygardoje -12.

alytusplius.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rinkimų naujienas sužinokite per Facebook Messenger platformą

 

Naujienos

Naujajame Seime dirbs daugiau kaip pusė naujų narių (31)

Naujai išrinktame Seime dirbs daugiau kaip pusė naujų parlamentarų – 83 iš 141.

R. Karbauskis: premjeru galėtų būti ir nepartinis (30)

Būsimos Vyriausybės vadovu galėtų būti ir nepartinis kandidatas, teigia daugiausiai mandatų naujos kadencijos Seime turėsiančios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

R. Šimašius: kai kurie „valstiečių“ pasisakymai kelia nerimą (69)

Liberalų sąjūdžio lyderis Remigijus Šimašius džiaugiasi, kad jo partija turės didžiausią iki šiol frakciją Seime. Pasak jo, akivaizdu, kad liberalai nėra pageidaujami valdančiojoje koalicijoje, todėl yra pasiruošę dirbti opozicijoje.

Lazdijuose – galimai neblaivūs rinkimų komisijos nariai (10)

Sekmadienį 23.25 val. policija gavo pranešimą apie galimai neblaivius rinkimų komisijos narius Lazdijuose.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (152)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.
Sužinokite kaip
BALSUOTI
Atsispausdinkite rinkėjų
KORTELĘ