Orai: speigo revanšas ir sniego antplūdis

 (49)
Speigas taip įsisiautėjo, jog vietomis jau perkopė ir –20 laipsnių. Tačiau artimiausiomis paromis galėsime kiek lengviau atsikvėpti, nes šaltis šiek tiek sumažės. Žinoma, tai menka paguoda nes vis dar bus ganėtinai šalta.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Pirmoje savaitės pusėje daugelyje rajonų vyraus apniukęs dangus, protarpiais snyguriuos. Apie savaitės vidurį galimas speigo revanšas, po kurio seks sniegu gausus periodas. Panašu, jog svajojusiems apie tikrą, baltą žiemą svajonės bus išpildytos su kaupu.

Pirmadienį numatomas debesuotumas, silpnas pietryčių vėjas. Nors termometrų stulpeliai ir smuktels žemyn, vis dar bus speiguota. Vilniaus ir Kauno apylinkėse pasnigs, bus apie –13–11 laipsnių šalčio.

Šiauliuose, naktį ir ryte, atvėsti gali ir iki –14 laipsnių, dienos metu bus apie –10 laipsnių šalčio. Pajūryje šaltukas svyruos tarp –10–8 laipsnių, dangus bus apniukęs.

Antradienį debesuotumas išliks, pūs silpnas rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune debesys prasisklaidys tik vakarėjant. Pirmoje paros pusėje termometrai fiksuos –15 laipsnių šaltį. Dieną bus apie –11 laipsnių šalčio. Šiauliuose, nakties ir ryto dangus bus apniukęs, kritulių nenumatoma. Temperatūra sieks –13–11 laipsnių. Įdienojus nušvis saulė, šaltukas laikysis apie –11 laipsnių. Pajūryje vyraus debesuotumas. Naktį ir ryte temperatūra nukris iki –11 laipsnių. Dienos metu vyraus –9 laipsnių šaltukas.

Trečiadienio naktį ir vėl smogs speigas, vietomis temperatūra nukris žemiau –20 laipsnių. Vilniaus ir Kauno apylinkėse, naktį ir ryte, šals iki –22–16 laipsnių. Diena bus saulėta, vyraus –13 laipsnių temperatūra. Šiauliuose pirmoji paros pusė bus giedra, termometrai fiksuos –22–19 laipsnių. Dienos metu numatomas –15 laipsnių šaltis, dangus bus saulėtas. Pajūryje visą parą vyraus giedras dangus. Naktį ir ryte atvės iki –14–13, dieną iki –11 laipsnių.

Nuo ketvirtadienio šalį pasieks pokyčiai: šaltis atlėgs, tačiau užgrius krituliai. Sustiprės rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune vyraus gausus debesuotumas, snigs. Nakties ir ryto metu temperatūra sieks –10, dieną –8 laipsnius šalčio. Šiauliuose, pirmoje paros pusėje, šaltis dar bus ganėtinai didelis, čia termometrai fiksuos –19–17 laipsnių. Visos paros metu dangumi plauks debesys. Įdienojus temperatūra sieks –13 laipsnių. Pajūryje šaltukas svyruos apie –13–10 laipsnių, dangus bus apniukęs.

Penktadienį šaltis dar labiau sumažės, daugelyje rajonų numatomas sniegas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse, visą parą snyguriuos. Šaltis tesieks –8–5 laipsnius. Šiauliuose, naktį ir ryte, temperatūra svyruos tarp –12–10 laipsnių, kris snaigės. Dieną bus apie –8 laipsnius šalčio. Pajūryje taip pat pradės snigti. Nakties ir ryto metu atvės iki –10–8 laipsnių. Įdienojus termometrai fiksuos –5 laipsnių šaltuką.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis , savaitgalis taip pat bus apniukęs, vėl sulauksime kritulių.

gismeteo.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją