Ispanija į „Euroviziją“ siunčia muzikos pasaulio senbuvę

Nuo 2007 metų Ispanijos atstovą „Eurovizijos“ dainų konkurse rinkdami patys šalies žmonės. Po kelis mėnesius trukusių spėlionių, kokia tvarka bus taikoma 2012 metų „Eurovizijos“ dainų konkursui, gruodžio pabaigoje buvo pranešta, jog šalies atstovą kompetentinga komisija jau išrinko – Ispanijos garbę Baku gins populiari šalies atlikėja Pastora Soler.
Pastora Soler. TVE nuotr.

Dainininkė tvirtina, jog jos tikslas – pradžiuginti gerbėjus ir parodyti jos nemėgstantiems savo „įvairiapusiškumą“, skelbia eurovision.tv.

Dalindamasi įspūdžiais apie jausmus tapus Ispanijos atstove „Eurovizijoje“, atlikėja sakė: „Esu labai laiminga ir kupina vilties, tai buvo gana netikėta“. Svarbu pažymėti, jog P. Soler muzikos pasaulyje jau sukasi 17 metų, ji išleido 10 albumų, pelnė kelis apdovanojimus, tarp kurių – 2011 metų „Latin Grammy“ už geriausią flamenko albumą.

Atlikėja sakė, kad į „Euroviziją“ vyks ne su flamenko stiliaus daina, o su popmuzikos kūriniu ar balade, kurių gausu jos naujausiame albume „Una Mujer Como Yo“.

Tikrasis P. Soler vardas – Pilar Sanchez. Ji gimė Sevilijoje 1978 metais, dainuoja nuo mažų dienų. Pirmąjį albumą išleido dar 1994 metais. Nuo to laiko jos albumai ne kartą tapo platininiais ir auksiniais. 2011 metų „Eurovizijoje“ Diuseldorfe Ispanijos atstovė Lucia Perez su daina „Que Me Quiten Lo Bailao“ užėmė tik 23-ąją vietą. P. Soler tikisi, jog jos pasirodymas Baku gegužės 26 dieną bus sėkmingesnis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją