Danijos atstovė „Eurovizijoje“ pasipuoš ekologiška suknele

 (6)
Dainininkė iš Danijos Emmelie de Forest ir jos komanda jau puikiai pasirengę pirmajai repeticijai, kuri jau kitą savaitę vyks Švedijos Malmės mieste, kur šiais metais rengiamas „Eurovizijos“ dainų konkursas. Mergina konkurse atliks dainą „Only Teardrops“. Atlikėjai suknelę sukūrė dizainerė Anja Elefteria skelbia, eurovision.tv.
Danijos atstovė Emmelie de Forest
© Eurovision.tv

Emmelie de Forest nuo pat pergalės Danijoje surengtoje atrankoje į „Euroviziją“ nestokoja žiniasklaidos dėmesio. Specialistai sako, jog jos daina – viena realiausių kandidačių laimėti konkursą.

Ant scenos Malmėje Danijos atstovė pasirodys vilkėdama kreminės spalvos suknele, pasiūta iš ekologiškos, nebalintos medvilnės.„Šią suknelę parinkome atsižvelgę į pačios Emmalie stilių. Ji nenorėjo per puošnios, blizgučiais nusagstytos itin moteriškos suknelės.

Stengėmės išsaugoti jos jaunatviškumą ir paslėptą juslingumą“, - sako suknelės kūrėja A. Elefteria.

Suknelę dainų konkursui išsirinko pati Emmelie ir viena iš dainos „Only Teardrops“ kūrėjų Lisa Cabble. Įprastas suknelės šablonas buvo specialiai pritaikytas jaunajai atlikėjai.

„Man buvo labai svarbu sužinoti kuo daugiau apie Emmelie gyvenimą ir pamatyti, kaip ji juda. Kiekvienas iš mūsų judame skirtingai. Emmelie man įkūnija merginą, žinančią, ko nori“, - teigia suknelės kūrėja.

Atlikėjos eurovizinė daina:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją