D. Garipova didžiuojasi galėdama atstovauti Rusijai "Eurovizijoje"

Rusiškoji Kelly Clarkson – taip gali būti pristatoma Rusijos deleguota „Eurovizijos“ atstovė Dina Garipova. Mergina Malmėje dainuos anglišką kūrinį „What If“.
Rusijos atstovė Dina Garipova
© Eurovision.tv

Dinos išpopuliarėjimo istorija iš tiesų labai panaši į amerikietės K. Clarkson. Pastaroji laimėjo konkursą „American Idol“, o rusė savo šalyje nuskynė konkurso „Golos“ („The Voice“) laurus. Netrukus sulaukė milžiniško populiarumo bangos ir buvo deleguota į „Eurovizijos“ konkursą.

Mergina yra kilusi iš Tatarstano. Jos tėvai – medikai. Dar būdama mergaite, Dina lankė chorą, kur įgijo pirmuosius dainavimo pagrindus. Nors dabar atlikėja studijuoja žurnalistiką Kazanėje, tačiau širdis visada yra arčiau muzikos ir pramogų pasaulio.

Dalyvavimas įvairiuose konkursuose D. Garipovai nėra naujiena. Balsinga atlikėja yra laimėjusi prizus gimtojoje Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. Atlikėja pasirašiusi kontraktą su muzikos įrašų gigante „Universal Music“.

Kalbėdama apie „Euroviziją“, Dina sako, jog didžiuojasi galėdama atstovauti savo šaliai konkurse. „Stengiuosi kuo geriau sudainuoti, savo daina paleisti žmonių širdis. Labai tikiuosi, kad „Eurovizija“ bus ta vieta, kur tarpusavyje varžysis talentai. Tikiuosi, kad tai bus nuostabus laikas visiems“, - sako D.Garipova.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją