Ar Ispanijos atstovus šiemet Malmėje lydės sėkmė?

Nors ispaniška muzika pasaulyje populiari, tačiau „Eurovizijos“ dainų konkurse Ispanijai paprastai nesiseka. Galbūt situacija pasikeis šįmet, kai ant scenos Malmėje pasirodys grupė ESDM?
Ispanijos atstovai ESDM
© Eurovision.tv

ESDM arba „El Sueno De Morfeo“ – „Morfėjaus svajonė“. Taip vadinasi ispanų poproko grupė, kurios muzikoje girdimi keltiški muzikos motyvai. Juos suformavo Raquel del Rosario iš Kanarų salų bei Juanas Suarez ir Davidas Feito iš Astūrijos.

Kolektyvas ESDM kartu muzikuoja jau daugiau nei 10 metų ir yra gerai žinomi Ispanijoje. Grupė vertinama už tai, kad savo muzikoje sugeba suderinti popmuziką, roką ir folklorą.

Beje, grupė visada pasirodo tik gyvai ir tai jiems gali padėti didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. ESDM skaičiavimais, jų dainas Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje jau išgirdo milijonai klausytojų, kurie šluote šlavė grupės albumo kopijas.

„Eurovizinė“ ESDM daina, kuri išvertus iš ispanų kalbos reiškia „Kartu iki pat pabaigos“ yra apie du žmones, kurie iš naujo atranda meilę. Emocijų kupinas kūrinys puošiamas keltiškos muzikos motyvais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją