Žiūrovė pasakė, ką galvoja apie šokių projekto kritikus

 (88)
„Jei Jūs būsite „liūdni ir pikti debesėliai“, tai aplink jus tik ir lis lietus“, – piktinasi kritika televizijai DELFI skaitytoja. Perskaičiusi DELFI skaitytojo skundą dėl šou rodomų žvaigždžių, ji išdėstė savo nuomonę.
Monika Šalčiūtė ir Stanislav Savickij
© DELFI / Tomas Vinickas

Tie visi komentarai apie „Šok su manimi“ projektą yra visiška nesąmonė. Tai kodėl jūs žiūrite šitą laidą, jei ji jums nepatinka? Kodėl žiūrite į žmones, kuriems jaučiate antipatiją? Jei nepatinka, perjunkite kanalą ir bėda baigta.

„Šok su manimi“ tikriausiai dažnam asocijuojasi su J.Smoriginu, M.Šalčiūte, A.Landau ir kitais. Taip yra todėl, kad šie žmonės moka atkreipti į save dėmesį visokiais būdais. Nesu aš nei prieš juos, tačiau nesu ir už juos, tiesiog manau, kad kiekvienas iš mūsų renkamės savo ar savo vaikų kelią.

Nepatinka laida? Niekas netrukdo perjungti kanalo. Nenorite, kad vaikai tai žiūrėtų? Taip pat niekas nedraudžia perjungti kanalo. Mano nuomone, žmonės patys save erzina, nes jei nenorėsi kažko matyti, tai ir nematysi.

Man taip pat dauguma Lietuvos šou verslo asmenybių nepatinka ir liaudiškai tariant, na, negaliu į juos žiūrėti. Todėl aš juos tik ignoruoju, nes jei kažkur imsiu ir rašysiu kažkokius pasipiktinimus apie juos ar kažkokias laidas, man nuo to geriau nepasidarys. O tokiu atveju kaip tik susigadinčiau nuotaika visai dienai.

Mačiau straipsnį, kuriame buvo rašoma, kad žmogus be pramoginių laidų žiūrėtų operas ir dokumentiką. Noriu pasakyti, kad tokias laidas tikrai rodo, ir ne tik tokias, bet ir pažintines. Nereikia čia lieti nuoskaudų, kad nėra ką žiūrėti... Pabaigoje norėčiau pasakyti – gyvename pasaulyje, kokį patys ir sukuriame. Jei Jūs būsite „liūdni ir pikti debesėliai“, tai aplink jus tik ir lis lietus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo nuomone apie Lietuvos televizijas? Laukiame Jūsų minčių žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (1)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.