Televizijos žiūrovas: nesupratau, ką man norėjo parodyti

 (643)
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Būtent taip aš norėčiau pavadinti daugelį Lietuvos žvaigždžių. Įsijungiau vakar televizorių ir likau nesupratęs, ką jie man norėjo parodyti. Tai, ką pamačiau, mane, švelniai tariant, nustebino.
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Pamačiau vieną laidą ir Lietuvos įžymybes – M. Šalčiūtę, Agnes Landau ar koks ten jo tikras vardas. Norėčiau riebiai nusikeikti, bet etika neleidžia. Tiesiog iškilo klausimas, kam Lietuvos televizija rodo šiuos žmones? Dėl reitingų? Tik tam, kad paskiau keli tūkstančiai vaikų ir intelekto nepaliestų personų šnekėtų, kokie jie šaunūs?

Man visų pirma nesuprantama, kur žiūri prodiuseriai. Kam į laidas kviesti tokius žmones? Mano nuomone, nei jie šokti moka, nei protingi yra (...). Man tiesiog graudu tai stebėti.

Kodėl nieko panašaus nematau toje valstybėje, kurioje dabar gyvenu? Todėl, kad niekam tokie žmonės nėra įdomūs. Niekam neįdomi šokėja – choreografė, kuri, mano galva, nemoka šokti, ir vyras, kuris pasikeitė lytį.

Kodėl vietoj to šou neparodo kokios operos ar dokumentikos? Juk būtent tai mus padaro turtingais – žinios ir intelektualūs dalykai, o ne klounai, kurie šokinėja prieš kameras ir jaučiasi įžymūs. Aišku, daugelis sakys, kad jei nepatinka, galima nežiūrėti. Bet, atsakyčiau, kad nėra ką žiūrėti ir šiaip.

Buki serialai, laidos, neturinčios jokios minties, ir panašiai. Juk televizija yra informacijos sklaidai, kodėl negalima skleisti įdomių dalykų? Panašu, kad tai neįmanoma ir mano televizoriaus pultelis dulkės dar mažiausiai penkerius metus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo nuomone apie Lietuvos televizijas? Laukiame Jūsų minčių žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (83)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.