Uždirbu 900 litų per mėnesį: mano patarimai gaunantiems tiek pat

 (341)
Mano mėnesio pajamos – daugiausiai 900 Lt „į rankas“, su aukštuoju išsilavinimu. Kaip aš gyvenu?
© A.Stackevič nuotr.

Atsisakiau mėsos ir pieno produktų, jau nekalbu apie žuvį ir t.t. Kartais leidžiu sau nusipirkti vištienos ketvirčių arba vištienos faršo. Taip pat kartais – pieno ar kefyro, per šventes – silkės.

Pagrindinis mano maistas – bulvės, blynai, kiaušiniai, makaronai ir visokie daržovių patiekalai, sriubos, mišrainės. Kas netingi gaminti namie, gali išsisukti.

Visas prekes perku tik per akcijas. Ne, ne nukainotas (išskyrus duoną, kuri dar ilgai negenda šaldytuve) ar sugedusias, o per akciją. Savaitgalį internete patikrini visų prekybos centrų reklaminius lankstinukus ir susirašai, kur kam kokia akcija ir ko tau reikia. Net jei dabar dar nereikia, gal vėliau prireiks? O akcijos nebebus šiai gana gerai, kokybiškai prekei, kuri greitai negenda, pavyzdžiui, aliejus, šampūnas ar pan., ko tikrai prireiks.

Turint mėnesinį bilietą, kurį turiu, nes reikia važinėti į darbą, galima neriboti savęs laisvadieniais ir aplankyti daugiau prekybos centrų. Juk gal, pavyzdžiui, artimiausiame neliko jums reikalingų akcijos prekių.

Drabužius taip pat perku per akcijas. Taip pat niekada nesu nusivylusi ir dėvėtų drabužių parduotuvėmis, laukiu akcijų, kai viskas būna po litą, tris ir vėl sėdžiu į viešąjį transportą, paaukoju pusę laisvos dienos ir aplankau kuo daugiau parduotuvių. Randu visko, labai geros kokybės ir gražių daiktų.

Turgavietės. Reikia dažniau čia lankytis, nes daug ką galima pigiau nusipirkti ir nusiderėti. Ir juk tikrai paprastai galima išgyventi be rūkytos dešros, lašišos ar grietinės. Aišku, reikia kartais save palepinti ledų porcija, pyragu, vynu savaitgalį, bet reikia stengtis neišleisti visų pinigų iki paskutinio cento, kol negavai pajamų (algos, avanso, pensijos, pašalpos ir pan.)

Visada stengiuosi, kad liktų bent šiek tiek pinigų, nes maža kas gyvenime gali įvykti, o skolintis nemėgstu.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (64)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (67)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (46)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.