Sužinojęs, kad laukiuosi, jis parodė tikrąjį savo veidą

 (183)
Prieš kelis metus turėjau vaikiną, kurį beprotiškai mylėjau... Dėl begalines meilės jam atleisdavau visas jo klaidas. Buvau jam labai sąžininga, atsidaviau visu 100 proc., kol vieną dieną supratau, kad kažkas nebe taip...
© Shutterstock nuotr.

Prasidėjo pykčiai, jis su manimi ėmė elgtis šaltai... Praėjus kelioms dienoms aš sužinojau, kad jis jau pusę metų mane apgaudinėjo su kita mergina. Žinoma, aš negalėjau su tuo susitaikyti. Buvo be proto skaudu, beprotiškai jį mylėjau. Bet „perlipau“ per save ir stengiausi jį pamiršti...

Praėjus lygiai dviem savaitėms po išsiskyrimo sužinojau, kad laukiuosi jo vaiko... Nežinojau, džiaugtis ar verkti. Žinoma, atlikau savo pareigą ir pranešiau naujieną jam. Vaikinas, žinoma, neapsidžiaugė. Bandė mane gražiai įkalbėti nutraukti nėštumą, vėliau ėmė šantažuoti, papirkinėti, galiausiai – net grasinti. Tada ir supratau, kad per tiek metų jo visiškai nepažinojau.

Visa nėštumo laikotarpį jis su savo naująja drauge man nedavė ramybės, visiems apkalbinėjo, siuntė man baisias žinutes... Iš dalies buvo skaudu, bet aš nepalūžau!

Man stiprybės suteikė maža manyje plakanti širdutė! Dabar mano dukrytei – ketveri. Augam nepažinodamos jos tėčio, bet mums jo ir nereikia. Mano „eks“ mylimasis susituokęs su ta, su kuria mane apgaudinėji, sau ramiai gyvena ir net dėl smalsumo nepasidomi, kaip auga jo dukra... Net neįsivaizduoju, kaip būčiau ištvėrusi tas skyrybas, jei ne mano dukrytė! Mano gyvenimo meilė!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Tikriausiai kiekvieno gyvenime būna akimirkų, kai nuoširdžiai kurti ir puoselėti santykiai, staiga sugriūva – paaiškėja, kad kitas žmogus turi visai kitą pusę, kurios pro rožinius akinius buvo nematyti... Deja, ne visuomet pavyksta su ja susitaikyti.

Prašome Jūsų – pasidalykite, kaip jūs atsigavote po sugriuvusių santykių ir iš naujo pamilote? Kaip išgydėte sudaužytą širdį? Parašyk ir pelnyk vieną iš DELFI Piliečio gimtadienio prizų – „iPad mini“ planšetę, skrydį oro balionu arba apsilankymą su nakvyne Pakruojo dvare!

Siųsk savo mintis naudodamasis pilku mygtuku čia arba el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Konkursas“ ir lauk rugsėjo 1 d.!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (326)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (99)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (96)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (87)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.