Sužinojau, ko iš vaikinų reikalauja merginos – man nuoširdžiai gaila

 (639)
Šiuo metu vis dažniau išgirstu apie merginų reikalavimus, keliamus vyrams ar vaikinams pažinties pradžioje. Pati esu jauna, tačiau supratus, ko nori šiuolaikinės merginos iš vyriškos lyties atstovų, man vaikinų nuoširdžiai pagailo (žinoma, aš nekalbu apie visas merginas).
Liūdna mergina
© Fotolia nuotr.

Daugelis merginų nori ir siekia turtingų vyrų ar vaikinų dėmesio. Joms itin svarbu, kad banko sąskaitoje būtų pakankamai pinigų, automobilis būtų naujausios klasės. Labai gaila, kad merginos nesusimąsto, kad tie visi pinigai (galbūt duoti tėvų, galbūt uždirbti vyro) visada ir liks jo pinigais.

Vėliau dažnai stebisi, kad aplink nebeliko tikrų vyrų, kad aplink vien paršeliai. Tačiau daugumą vaikinų sugadina pačios merginos. Nors vyrai laikoma stipriąja lytimi, tačiau ir jiems reikia palaikymo ir užuovėjos, bet dauguma moterų to nesuvokia. Vyras joms reikalingas tarsi bankomatas, kuris aprūpins pinigais, tačiau reikėtų susimąstyti „Ką aš duodu mainais už vyro rūpestį (tiek moraline, tiek finansine prasme)“. Kalbant apie šiuolaikines merginas, dauguma jų neduoda nieko mainais, jos tik reikalauja, todėl, manau, negalima kaltinti vaikinų, kad jie tampa bejausmiais.

Daugeliui merginų reiktų prisiminti, kad jeigu eini į parduotuvę ir moki pinigus už prekę, tu nori, kad ji tau tarnautų, o vėliau (jeigu atsibosta), ją galima pakeisti kita. Taip būna ir santykiuose: jeigu vyriškos lyties atstovų reikalaujama tik pinigų, nereikia stebėtis, kai tokias merginas pakeičia kitomis.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite atsiųsti savo nuomonę? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.