Patarimas pasimetusiam vyriškiui: duok jai laiko

 (13)
„Taigi, krito į akį, ir net labai moteris, kuri turi dukrytę, 8 metų amžiaus. Susipažinome per bendrus draugus viename vakarėlyje, – pasakojo DELFI 30-metis. – Ką man daryti?“ DELFI skaitytoja sako buvusi analogiškoje situacija, tad panoro jam patarti.
© Shutterstock nuotr.

Labas „X“. Pasidalinsiu nuomone iš moteriškos pusės, kadangi buvau analogiškoje situacijoje. Su savo vyru pradėjau susitikinėti taip pat turėdama dukrytę, kuriai tuo metu buvo 6 metai.

Supažindinau juos tik tada, kai supratau, kad mūsų santykiai yra ne vienadieniai ar kelių mėnesių, o veda link rimtumo ir kad tas žmogus yra patikimas. Todėl manau, kad neturėtum jaudintis, ir turėtum duoti jai laiko. Nors kartais galėtum šias „merginas“ pakviesti kartu į kiną.

Pabandymas nieko nekainuoja, o savo merginai parodysi, kad tau ne tas pats, kad ji turi dukrytę. Su vyru kartu esame jau 4 metus, jis puikiai sutaria su mano dukryte ir su šypsena prisimename tuos pradinius jaudulio laikotarpius, kai aš galvojau „kaip reaguos mano dukrytė“, o vyras mąstė „kaip elgtis, kai ją pamatysiu“. Sėkmės!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

O ką jūs patartumėte skaitytojui? Gal norite pasidalinti savo patirtimi? Esate atsidūrę panašioje situacijoje? Rašykite žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (91)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.