30-mečio dilema: rimtiems santykiams trukdo tik vienas dalykas

 (340)
Esu 30 metų vyras, nesu patyręs vestuvių džiaugsmo ir neturiu vaikų. Esu dirbantis, gyvenu nuosavam bute, visiškai save išlaikau ir finansinio nepritekliaus nejaučiu, daug sau visko leidžiu, mėgstu nueiti į prabangesnius restoranus ar kavines.
© Fotolia nuotr.

Mėgstu bendrauti su moterimis, jas analizuoti, domėtis. Vaikštau į pasimatymus ir aktyviai ieškau tos vienintelės. Tačiau niekur neskubu, renkuosi atsakingai ir atsargiai, pasverdamas visus pliusus ir minusus. Na, taip jau yra, kad kol kas esu vienišas.

Turėjau rimtų draugysčių, kurios man baigėsi skaudžiai, todėl noriu turėti šalia „teisingą“ žmogų, kuriam galėčiau duoti daugiau, nei imti, kuris suprastų, palaikytų, su kuriuo būtų gera leisti laiką kartu. Didelis kiekis pažinčių per visą laiką vis dėlto leido suprasti kelis dalykus – gerokai jaunesnės moterys neatitinka mano iškeltų reikalavimų antrajai pusei, skiriasi požiūriai ir pasaulio suvokimas, nerandu bendros kalbos, dažnai tenka „tempti už liežuvio“, kad vyktų normalus bendravimas, apsikeitimas informacija. O bendraamžės laisvos moterys arba būna su vaikais, arba užimtos.

Taigi, krito į akį, ir net labai moteris, kuri turi dukrytę, 8 metų amžiaus. Susipažinome per bendrus draugus viename vakarėlyje. Puikiai leidome laiką, visą vakarą buvome kartu, juokėmės, flirtavome, aš jaučiau tą ryšį, kuris nepaleido mūsų žvilgsnių vienas nuo kito. Iš karto žinojau kad Ji augina mažą mergaitę. Bendraujam ir toliau, susirašinėjame, Ji tikrai mane traukia. Su Jos mergaite nesu susitikęs, pats nesiveržiu, o Ji ir nesiūlo. Gal laukia iniciatyvos iš manęs?

Va čia ir kyla mano problema – ką man daryti? Kaip elgtis? Bandau mintyse įsivaizduoti įvairius scenarijus, kokią poziciją pasirinkti, pradėjus bendrauti su jos vaiku. 8 metai – tas amžius, kai vaikai kalba, mąsto, supranta. Nebijau su ja bendrauti, tačiau man neramu dėl tos tėviškos pozicijos, nekalbėjau su drauge apie tai, nežinau, kaip pradėti kalbą, tiesiog paklausti, kaip man elgtis? Ko iš manęs tikiesi savo dukros atžvilgiu? Man bandyti „vaidinti“ tėvą?

Rašau „vaidinti“, nes nemoku juo būti ir nežinau, koks tai yra jausmas, ir kokia atsakomybė, turiu aplinkui daug pažįstamų, draugų, kurie turi vaikus, bet pats nesuprantu, ką tai reiškia – ar tai sunku, ar viskas vyksta savaime, plius vaikas yra nuo kito vyro, ir negaliu pretenduoti į tėvo poziciją. Tokios mintys neramina, ir verčia jaudintis, pradedu galvoti, kad gal neverta „lįsti“ į tokius santykius, bet nenoriu paleisti mylimo žmogaus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Patarkite skaitytojui! O gal norite pasidalinti savo patirtimi? Esate atsidūrę panašioje situacijoje? Rašykite žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (64)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (67)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (46)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.