Mokinys pasipiktinęs: mūsų mokykloje mokytojams vadovauja vaikai

 (89)
Aš mokausi pagrindinėje mokykloje. Mūsų joje yra gana mažai. Vos 50. Galiu pasakyti, kad vaikai šioje mokykloje yra labai žiaurūs. Ką jau kalbėti apie tai, kad yra tokių, kurie visą pertrauką tiesiogine to žodžio prasme juokiasi taip garsiai kaip kumelės...
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Šiais metais mes mokomės ne vieni: kitoje mokykloje vyksta renovacija, todėl kitos mokyklos mokiniai mokosi pas mus. Nepasakyčiau, kad tai yra labai gerai. Yra tokių mokinių, kuriems mokslas ne prie širdies. Tokių yra ir pas mus.

Mokykloje klasės yra jungtinės, t.y. 5 klasė yra sujungta su 7, 6 klasė sujungta su 8 klase, taip pat yra sujungtos pradinės klasės. Tačiau mokykloje yra milžiniška spraga, kurios niekas taip ir nesistengia ištaisyti. Ją galiu pavadinti taip: mokykloje vadovauja VAIKAI, o mokytojai tam NUSILEIDŽIA.

Manau, kiekvienoje mokykloje yra tokių vaikų, kurie labai dažnai tyčiojasi iš kitų, atima bandeles po valgyklos ir t.t. Mano mokykloje mokytojai labai dažnai tiesiog bijo kelių vaikų. Štai dar viena spraga: mokykla neturi soc. pedagogo ir psichologo. Džiugu bent tai, kad kita mokykla su savimi atsivežė soc. pedagogą...

Kaip mokykla gali taupyti pinigus tokiems svarbiems dalykams? Ne veltui Lietuva pirmauja pagal savižudybių skaičių Europoje. Būtų džiugu, jei mokiniai žinotų ne tik savo teises, bet ir pareigas. „Aš galiu tą, aš galiu aną, manęs liesti negali!“ – dažniausiai taip atsikalbinėja mokiniai. Yra ir tokių, kurie per pamokas kalba garsiau nei mokytojas, ir taip trukdo ir mokytis kitiems, ir mokytojui vesti pamoką.

Šią žiemą buvo ir tokių incidendų, kai jau suskambo skambutis, prasidėjo pamoka. Atsirado tokių, kurie į pamoką nėjo ir tiesiog mėtė sniego gniūžtes į klasės langus. Prie lango priėjo mokytoja, atsidarė jį ir paragino juos eiti į pamoką ir nebemėtyti gniūžčių. Deja, jie nesiklausė ir toliau mėtė gniūžtes. Laimei, nepataikė mokytojai į akį.

Kaip ir visada, mokytoja viską nutylėjo, niekam to nepranešė. Bet tiesa yra tokia: nėra į ką kreiptis. Direktorė dažniausiai sako, kad mes patys kalti, nesikiškim. Mano nuomone, ji moka tik susodinti vaikus autobuse (mes turim geltonąjį autobusą) (...)... Manau, būtų labai gerai, jei mokiniai galėtų patys išrinkti direktorių, ir būtų puiku, jei mokyklos darbuotojai atsižvelgtų į šiuos esminius dalykus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo nuomone? Tai galite padaryti žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.