Kreipiuosi į išsigandusias „supermamas“: 3 priežastys vaikams į mokyklą eiti nuo 6-erių

 (88)
Norėčiau pareikšti nuomonę, kad siūlymas vaikams pradėti mokyklą nuo šešerių metų yra išties puikus. Argumentas yra ne vienas, ir baisus nebent supermamytėms.
© Vida Press

1. Tai yra užsienyje taikoma praktika. Užbėgsiu už akių – ne Rusijoje ir Kinijoje, bet Didžiojoje Britanijoje ir kitose išsivysčiusiose šalyse;

2. Baisu skaityti, kai šešerių metų žmogutis dar prilyginamas kūdikiui – dar nesusikaups, dar žaidimai galvoj, dar dar kažkas. Metas priprasti supermamoms nukirpti bambagyslę anksčiau nei 18 metų.

Kur tai matyta – judrus, šnekus, mąstantis šešiametis dar „negali“ eiti į mokyklą! Ar jau pamiršote, kas yra pirma klasė? Tai tie patys žaidimai, tik mokomosios formos. O disciplina visada gerai, netgi ypač ankstyvame amžiuje.

3. Anksčiau mokyklą baigęs – anksčiau į suaugusiųjų pasaulį įsiliejęs asmuo. Sveikintina. Teko sutikti vienuoliktokų-dvyliktokų, kurie jau verslą nori pradėti, o pamokos trukdo. Nereikia nuvertinti jaunosios kartos.

Taigi, aš tik už. Neabejoju, kad sulauksime tik gerų rezultatų.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo nuomone? Rašykite mums el.p. pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (317)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (99)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (94)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (87)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.