Jausmai mylimajam mane vedė iš proto, bet greitai sužinojau jo paslaptį

 (49)
Pasitaiko gyvenime situacijų dėl kurių vėliau mąstai kodėl, kam ir dėl ko... Taip išėjo, kad esu išsiskyrusi ir auginu du vaikus. Ieškau savo idealo ir štai, vieną vakarą jį sutinku.
© Fotolia

Jis dirba vairuotoju, važiavome kartu namo, kalbėjomės, bendravome. Jis pasirodė tas mano vienintelis 35-erių metų, išsiskyręs, gyvenimą suprantantis vyras. Bendravome, susitikinėjome vakarais, su vaikais dar nebuvau supažindinusi. Po to pajutau, kad įsimylėjau, jis vedė mane iš proto. Norėdavau, kad visi vakarai būtų praleisti kartu. Savaitgaliais ir per išeigines dienas kažkur važiuoti, bet vis nepavykdavo.

Aišku, prasidėjo nesklandumai... Jis prisipažino, kad turi draugę, tačiau su ja labai pykstasi. Na, pagalvojau, jei jau jis pradėjo su manimi susitikinėti, vadinasi, „ten“ pabaiga, tik reikia padėti tą paskutinį tašką. Visgi šiame gyvenime nėra taip paprasta... Per bendrus pažįstamus sužinojau, kad jo draugė laukiasi ir jai reiks jau po poros dienų gimdyti.

Kas po viso šito jis?! Kas po to aš?! Iškėliau isteriją, verkiau, šaukiau ir koliojau jį visokiais žodžiais... Susipykom. Išsiskyrėm. Eilinį kartą širdis buvo sudaužyta ir pasitikėjimo nebeliko.

Pasaulis mažas, suvedė mus vėl... Sankryžoje vienas į kitą pažiūrėjome, jis man paskambino ir bendravo kaip niekur nieko.

Jiems gimė sveikutėlis sūnus (svarbu, kad nebūtų toks kaip tėvas), ačiū Dievui...

Būna susiskambiname, pabendraujame, net teko keletą kartų prašyti pagalbos.. Vieną iš tų kartų vaiką skubiai reikėjo nuvežti į ligoninę. Padėjo. Esu dėkinga. Bet toliau tokių santykių nenoriu.

Daug kartų buvo kilusi mintis paskambinti ar parašyti jo sugyventinei ir atskleisti su kokiu niekšu ji gyvena... Pyktis praeina, susitvardau ir gyvenu toliau, o jie savo mele tegul patys gyvena.

Kas po šio romano aš? Turbūt naivuolė, kuri tiki nuoširdžiu žodžiu ir vis nori kiekviename žmoguje matyti atvirumą, sąžiningumą be jokio melo...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Buvote atsidūrę panašioje situacijoje? Pasidalinkite savo išgyvenimais rašydami el. p. pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (328)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (101)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (98)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (86)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.