Atostogaudamas dukart padariau tą pačią klaidą – pasimokykite iš jos

 (67)
Kaip ir kiekvienas civilizuotas žmogus, atostogų būstui užsakyti naudoju vieną tam skirtą internetinę svetainę. Taip jau nutiko, kad prieš porą metų susigundžiau pasiūlymu Lietuvos pajūryje, pastebėtu jau minėtoje svetainėje. Kaina buvo maža (nors ne tokia maža, kad keltų įtarimą), nuotraukų – vos kelios, bet gražios.
© DELFI / Rūta Pukenė

Taip pat viliojo atstumas iki paplūdimio. Maniau radęs aukso puodą, ir jau spaudžiau „dvivietį kambarį“, kai pasirodė, kad kambario nuotraukų nėra (paprastai būna prisegtos bent kelios konkretaus kambario, kurį užsisakai, nuotraukos). Taip, žinau, turėjo suskambti pavojaus varpai, bet, pagalvojau, ai... Gi bendros erdvės gražios, kambarys irgi toks turėtų būti, ar bent jau gyvenamas.

Deja! Atvykus paaiškėjo, kad tas kambarys laiko tuneliu sujungtas su Petro I laikų Rusija: šlykštūs, sovietiniai tapetai (vietomis dar ir atsilupę), nudaužytos spintelės ir girgždančios lovos. Vienintelis teigiamas dalykas – tarakonų nepastebėjome, atrodė lyg ir švaru... Kol paaiškėjo, kad vietoj žadėto privataus vonios kambario turėsime bendrą, kuris atrodė taip, kaip ir galima įsivaizduoti viešą tualetą... Kelias minutes dar pasėdėjome, pasitarėme, bet galiausiai išvykome – buvo tikrai nemalonu. Beje, įdomumo dėlei vis užsukdavau į šito šunviešbučio paskyrą minėtoje svetainėje – po kurio laiko jis dingo iš jo, matyt, buvo užverstas skundais.

Na, o dabar apie antrąją patirtį – pašiurpintas nutariau kaip padorus žmogus nuvykti į Kanarus. Na ir ką – vėl radau stebuklingą viešbutį, kaina – gera, aplinka – puiki, bet... Kambario nuotraukos nėra! Ir vis dėlto jau buvo praėję laiko nuo anos nemalonios patirties, tad ėmiau ir surizikavau. Dar užmečiau akį į aplinkinius viešbučius, kad, jei ką, būtų galima persikraustyti.

Kai atvykau, paprašiau, kad leistų prieš mokant apžiūrėt kambarį. Į jį užėjęs apstulbau – kambarys buvo pasakiškas! Nežinau, kodėl jo nuotraukos nebuvo, bet faktas, kad ne dėl slėptinos išvaizdos. Vėliau, tiesa, pastebėjau, kad nėra įprastai duodamo muilo/šampūno/dušo želė, neveikia televizorius, bet argi kas nesiveža su savim tokių dalykų ir skrenda į kitą šalį žiūrėt televizoriaus? Svarbu, kad viskas buvo kaip aprašyme (privatus vonios kambarys, kondicionierius ir t.t.).

Taigi, išvadą galėčiau daryti tokią: jei Lietuvoje kažkas nesakoma/nerodoma, nedvejok. Jei užsienyje – pagalvok dukart. „Svetur ir žolė žalesnė“, sakoma dažniau sarkastiškai, bet aš pritarčiau tiesiogine prasme.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Klausiame jūsų – kas jus nustebino, nuvylė, su kokiomis gudrybėmis atostogaudami susidūrėte, ko patartumėte vengti, kur važiuoti, o ką praleisti? Papasakokite ir padėkite kitiems susiorganizuoti svajonių atostogas! Pasidalykite patirtimi, papasakokite, kiek išleidote, ir atskleiskite, kokią sumą vis dėl to reiktų skirti skirtinguose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje.

Už geranoriškumą dalijantis patirtimi su kitais, trims jūsų skirsime po prizą – po V. Papievio knygą „Vienos vasaros emigrantai“. Savo patirtis siųskite spausdami pilką mygtuką žemiau arba el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogos“ iki gegužės 18 d.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.