Vilniuje – išskirtinis išpuolis: be gailesčio suniokojo automobilį

 (116)
Įsiutusio žmogaus kerštas ar chuligano siautėjimas? Tokios mintys kyla pamačius „Nissan Juke“ automobilį sostinėje, kurį be gailesčio kažkas suniokojo žaliais dažais, o ant šono užrašė – „Kalė“.
Išterliotas automobilis. Foto / Robertas V.
© Foto / Robertas V.

Išskirtinai sugadinto automobilio nuotrauka pamažu pradėjo plisti skirtingose feisbuko grupėse – jį įamžino ir Robertas V., sutikęs nuotrauka pasidalinti su DELFI. Vaikinas pasakojo automobilį nufotografavęs Žygio ir Verkių g. sankryžoje, jau vežamą tralo. Nenuostabu – „Nissan Juke“ langai buvo uždažyti žaliais dažais, tad juo vairuotojui važiuoti būtų buvę ne tik sudėtinga, bet ir pavojinga.

Nors iš pirmo žvilgsnio vaizdas nuotraukoje gali atrodyti kaip piktas pokštas ar filmuojamo filmo scenos dalis, kaip DELFI patvirtino policija, į juos iš tiesų pirmadienio rytą kreipėsi automobilio savininkė. Transporto priemonė dažais buvo išpurkšta gegužės 8 d., ankstų rytą.

Išterliotas automobilis. Foto / Robertas V.
Išterliotas automobilis. Foto / Robertas V.
© Foto / Robertas V.

Įdomu tai, kad toje vietoje, kur dažais buvo išpurkštas nuotraukoje matomas automobilis, aplinkinėse gatvėse išterliotos dar dvi transporto priemonės. Šiuo metu informacija tikslinama, o artimiausiomis dienomis bus pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Automobilius išterliojusiam žmogui gresia rimti nemalonumai. Pagal Baudžiamojo kodekso 187 straipsnį, tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Prašome Jūsų papasakoti – ar jums yra tekę atsidurti situacijoje, kai panašiu būdu buvo sugadintas jūsų automobilis? Galbūt esate patyrę kerštą iš artimo žmogaus? Pasidalinkite savo istorija el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Kerštas“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (53)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (30)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.