Vilniaus pakraštyje į kelią iššokęs briedis sukėlė avariją ir sužalojo žmones

 (17)
Vėlų trečiadienio vakarą „Renault Megane Scenic“ važiavusi moteris nesitikėjo, kad Vilniaus pakraštyje prieš pat jos automobilį iššoks briedis. Moteris neišvengė smūgio į gyvūną.
© DELFI skaitytojas

Avarija įvyko apie 22.00 val. Policija informuoja, kad 1986 metais gimusi vairuotoja automobiliu „Renault Megane Scenic“ važiavo Galvės gatve ir partrenkė į kelią išbėgusį briedį. Moteris važiavo su keleiviu.

Į avarijos vietą atskubėjo policija ir medikai. Anot avarijos liudininku tapusio DELFI skaitytojo, žmones išvežė medikai.

Briedis po smūgio nugaišo.

Moterį į ligoninę nuvežę medikai apie 1.00 val. policijos pareigūnus informavo, kad nukentėjusios gyvybei pavojaus nėra, tačiau jai lūžo dešinės plaštakos delnakaulis. Dar maždaug po valandos pranešta ir apie keleivio būklę. 1983 metais gimęs vyras, nustačius nosies žaizdą, paleistas namo.

DELFI dėkoja skaitytojui už nuotraukas ir informaciją !

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.