Vilniaus pakraštyje apvirtus sunkvežimiui, vairuotojo vaduoti iškviesti ugniagesiai

 (10)
Penktadienį Vilniaus pakraštyje, šalia Baltosios Vokės apsivertė sunkiasvoris automobilis. Bendrojo pagalbos centro darbuotojai informaciją perdavė ir ugniagesiams - pranešta, kad vairuotojas įkalintas automobilyje.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pareigūnų duomenimis, avarija įvyko apie 8.35 val. netoli posūkio į Baltosios Vokės pusę, ant tilto.

Ugniagesių duomenimis, vairuotojas ištrauktas iš automobilio be jų pagalbos, tad jiems jau nereikėjo gelbėti nelaimėlio.

Įvykio vietoje dirba ir medikai. Po pirminės apžiūros buvo nuspręsta jį vežti į ligoninę, kad atlikti išsamesni jo būklės tyrimą.

Iš automobilių aplinkinių pagalba išsiropštęs vyras, pirminiais duomenimis, susižalojo petį.

Automobilis važiavo nuo Grigiškių pusės ir pasuko Vilniaus centro link. Greičiausia, į posūkį sunkvežimis įvažiavo per dideliu greičiu, tačiau tikslias avarijos aplinkybes išsiaiškins pareigūnai.

DELFI dėkoja skaitytojui už nuotraukas.

Vilniaus pakraštyje apvirtus sunkvežimiui, vairuotojo vaduoti iškviesti ugniagesiai
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (58)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (185)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (303)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (12)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.