Vilniaus pakraštyje apvirtus sunkvežimiui, vairuotojo vaduoti iškviesti ugniagesiai

 (10)
Penktadienį Vilniaus pakraštyje, šalia Baltosios Vokės apsivertė sunkiasvoris automobilis. Bendrojo pagalbos centro darbuotojai informaciją perdavė ir ugniagesiams - pranešta, kad vairuotojas įkalintas automobilyje.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pareigūnų duomenimis, avarija įvyko apie 8.35 val. netoli posūkio į Baltosios Vokės pusę, ant tilto.

Ugniagesių duomenimis, vairuotojas ištrauktas iš automobilio be jų pagalbos, tad jiems jau nereikėjo gelbėti nelaimėlio.

Įvykio vietoje dirba ir medikai. Po pirminės apžiūros buvo nuspręsta jį vežti į ligoninę, kad atlikti išsamesni jo būklės tyrimą.

Iš automobilių aplinkinių pagalba išsiropštęs vyras, pirminiais duomenimis, susižalojo petį.

Automobilis važiavo nuo Grigiškių pusės ir pasuko Vilniaus centro link. Greičiausia, į posūkį sunkvežimis įvažiavo per dideliu greičiu, tačiau tikslias avarijos aplinkybes išsiaiškins pareigūnai.

DELFI dėkoja skaitytojui už nuotraukas.

Vilniaus pakraštyje apvirtus sunkvežimiui, vairuotojo vaduoti iškviesti ugniagesiai
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (60)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (15)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.