Vienos Europos sostinės eglė nustebino lietuvę: ar atspėsite, kur ji stovi?

 (144)
Kol Lietuvoje eglės spindi visomis vaivorykštės spalvomis, yra puošiamos originaliais ir išskirtiniais žaisliukais, o didžiausi miestai varžosi, kurio žaliaskarė 2016-aisiais atrodė gražiausia, kitoje Europos šalyje toks dėmesys papuošimams tikriausiai sukeltų juoką. DELFI skaitytoja nufotografavo jos sostinėje esančią eglę, kuri toli gražu neišsiskiria savo puošnumu.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ar galite atspėti, kuriame mieste stovi nuotraukoje esanti eglė? Teisingą atsakymą sužinote pasirinkę vieną iš miestų!

Vienos Europos sostinės eglė nustebino lietuvę: ar atspėsite, kur ji stovi?
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kaip pasakojo ją nufotografavusi skaitytoja, moterį žaliaskarė nustebino: jos manymu, vienoje Europos sostinėje stovinčiai eglei miestiečiai skyrė mažokai dėmesio. Lietuvę, kuri tikino, kad tai pagrindinė miesto žaliaskarė, stebino papuošimų kuklumas – ji atkreipė dėmesį, kad norvegai į kalėdines puošmenas žiūri kur kas paprasčiau.

DELFI primena, kad tai ne pirmas skaitytojų nusistebėjimas Norvegijoje stovinčiomis eglėmis. DELFI puslapyje feisbuke skaitytojas Aurelijus atkreipė dėmesį į Norvegijoje esančiame Tromso mieste esančią eglutę. Vyrą nustebino puošmenų kuklumas.

„Niekaip nesuprantu, kodėl jie negali pasipuošti kaip žmonės. Eglutę atskraidina su malūnsparniu, būna „įžiebimo šventė“, o ant eglutės – tik paprastos lemputės“, – stebėjosi Aurelijus. Pastebėjote pamirštą eglutę, jaudinatės, kad jūsų mieste ar miestelyje nejuntama kalėdinė nuotaika?

Kviečiame dalytis nuotraukomis ir kartu atkreipti dėmesį, kad gyventojai ir miesto vadovai nepamirštų tinkamai pasiruošti svarbiausiai žiemos šventei! Nuotraukas su aprašais galite siųsti el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Eglė“ arba spausdami pilką mygtuką čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.