Policijai teko gelbėti neįprastą nukentėjusįjį

 (5)
Savo feisbuko paskyroje Lietuvos policija penktadienį paskelbė internautų dėmesio susilaukusią istoriją. Penktadienio rytą pareigūnai pasidalijo pozityviu pasakojimu apie tai, kaip jiems teko išgelbėti automobilyje įstrigusį kačiuką. Penktadienio popietę prie įrašo mygtuką „Patinka“ jau buvo paspaudę daugiau nei 380 žmonių.
© Facebook nuotr.

Kaip rašoma oficialioje policijos paskyroje, istorija apie kačiuko gelbėjimo operaciją pasidalijo Nerijus. Jis papasakojo apie tai, kodėl dėl miauksinčio kačiuko kreipėsi į pareigūnus.

„Darbo diena prasidėjo įprastai, jei ne nuolatinis kačiuko miaukimas stovėjimo aikštelėje. Paaiškėjo, kad garsas sklinda iš vieno automobilio, todėl pradėjome savininko paieškas šalimais esančiuose ofisuose. Į paieškas įsitraukė ir daugiau žmonių, atspausdino informacinį raštelį ir paliko už stiklo, kiti vis ieškojo automobilio savininko, tačiau nepavyko.

Buvo karšta diena, vis kilo temperatūra. Teko prašyti policijos pagalbos. Atvykę pareigūnai įvertino situaciją bei ilgai netrukus surado automobilio savininką, pakėlė automobilį ir visi bendromis jėgomis suradome užstrigusį kačiuką. Išvažiuojant padėkojau, jog policija atvyksta net ir į tokius neprioritetinius iškvietimus, tačiau, be jų pagalbos ir šeimininko leidimo, šį mini operacija nebūtų sėkminga, o veikti šioje situacijoje, regis, buvo būtina“, – cituojamas Nerijaus laiškas Lietuvos policijos paskyroje.

Norite pasidalyti savo padėka? Rašykite pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.