Pinčerio mišrūnė tobuloji Tibė ieško savo žmogaus

 (4)
Nedidukė kalytė laibomis „stirnos kojelėmis“, primenanti nykštukinio pinčerio mišrūnę, pirmą kartą buvo pastebėta vasarą, kai atklydo į vienos darbovietės teritoriją ir per kelias dienas taip pamilo ten dirbančius žmones, kad nusprendė pasilikti. Liūdna, kai šuo svetimoje vietoje tarp svetimų žmonių pasijunta saugesnis ir labiau mylimas nei savo namuose.

Darbuotojai pradėję domėtis, sužinojo, kad ši kalytė turi šeimininką, kuriam visai nerūpi jos likimas, nes ji vaikšto su „mirtina nuodėme“, greit gimdys, o čia jau didelė problema, todėl ne jo, o jos.

„Darykit ką norit“, - pasakė šeimininkas ir net neatsisveikino su Tibe (taip pavadinome kalytę), kai ji iškeliavo pas „Naminukų“ savanorę Astą (į laikiną globą). Visai netrukus Tibė tapo daugiavaikė mama. Kai keturi jos gražuoliai tapo savarankiški, vieną po kito išlydėjo į naujus namus. Liko viena.

O Tibė - dar visai jauna, 2-3 metų kalytė, kuri greitas pamilsta, greitas prisiriša ir tampa nepakeičiama drauge. Dabar ji jau ir sterilizuota, todėl nelaukto derliaus nebus. Nuo šiol Tibė bus tik draugė, pašnekovė, palydovė, guodėja, linksmintoja. O kol kas - ieškotoja žmogaus, kuriam galėtų visa tai padovanoti.

Svarstėme, kokį žmogų ar šeimą labiausiai džiugintų Tibė, bet taip ir nesugebėjome prieiti bendros nuomonės. Kodėl? Nes ji tobula! Nes ji ta, kuri sukurtų pilnumo jausmą bet kuriuose namuose: tvarkinga (reikalus atlieka tik lauke), paklusni, netriukšminga, mokanti namuose pabūti viena, bet taip pat stipriai džiūgaujanti kai kas nors sugrįžta, neišranki maistui, mokanti susidraugauti su kitais gyvūnais, švelni, norinti įtikti ir nei akimirkai nenuleidžianti akių nuo žmogaus, kurį pamilsta. Ji mėgsta draugiją ir dėmesį, atvirai demonstruoja savo meilę ir galvoja, kad geriausia meilės išraiška - šuniški bučinukai.

Kas ieškote nedidelės (kelių nesiekiančios), tobulos namų sielos ir draugės iki gyvenimo galo, atkreipkite dėmesį į Tibę, ji gali padovanoti Tau visą tai ir dar daugiau.

Dėl Tibės skambinkite jos globėjai Astai 8 614 69186 (Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (21)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.