Pakalniškių miško radinys – grybų grybas

 (15)
DELFI skaitytoja Kristina rugsėjo pabaigoje teigia miške radusi grybų grybą – daugiau nei kilogramą sveriantį milžiną.
© Skaitytojo nuotr.

„Rugsėjo 28 dieną, Radviliškio rajono Pakalniškių miške mums pavyko rasti grybų grybą. Jis svėrė 1,26 kg. Mus nustebino ne tik jo išvaizda, bet tvirtas ir labai sveikas jo vidus, jis – sveikut sveikutėlis. Kiek mažesnis jo brolis, augęs ten pat, svėrė 0,77 kg“, - laiške rašė Kristina.

Tai – ne pirmas atvejis, kai į DELFI kreipiasi didžiulius laiminius miške radę skaitytojai. Skaitytojui Leonui Panevėžio r. Žaliojoje girioje pavyko rasti net 675 g sveriantį grybą - milžiniškas grybas dydžiu prilygo stiklainiui.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (60)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (15)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.