Nusivylė pabandžiusi padėti vyriškiui: likau it musę kandusi

 (14)
DELFI skaitytojui Irmantui pasidalinus nuoširdžiu pasakojimu, kaip 17-etės Donatos dėka insultą patyrusiam 30-ečiui buvo iškviesta gydytojų pagalba, istoriją apie tai, kai norėjo padėti praeiviui, papasakojo ir Janina iš Kauno. Deja, jos noras padėti tikriausiai liko nesuprastas.
© DELFI / Kiril Čachovskij

Praėjusią žiemą dienos metu pastebėjau, kad prie Kauno autobusų stoties, stotelėje ant grindinio gulėjo girtas ir apsišlapinęs vyras.

Paprašiau žmonių, kad jį bent pasodintų ant suolo. Nežinia iš kur atsiradę du vyrai jį ten užkėlė. Pradėjau tą išgėrusį vyrą šnekinti, o jis kažką sunkiai sulemeno. Lauke buvo labai šalta, todėl jo pasigailėjusi iškviečiau greitąją pagalbą. Kadangi greitai atvažiavo mano troleibusas, aš, nieko nelaukusi, įsėdau ir nuvažiavau.

Po kokių 15 min. paskambino man greitosios pagalbos darbuotojas ir pasakė, kad jokio girtutėlio piliečio ten nėra.

Norėjau gero, o štai kaip išėjo. Pirmiausia man reikėjo sulaukti greitosios pagalbos ir tik po to pasišalinti. Dar dabar man neaišku, kur galėjo staigiai dingti visai nepastovintis ir aplinkoje nesiorientuojantis žmogus. Galbūt jo sugėrovai jį kur nors toliau nutempė, todėl gydytojai jo ir nesurado?

Tada kvailinau, kad man į išgėrusį vyrą reikėjo visai nekreipti dėmesio – kiti tikrai buvo jam visiškai abejingi. Taip ir likau lyg musę kandusi.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo mintimis? Papasakoti savo istoriją? Rašykite žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.