troleibusas

Vilniuje liks tik troleibusai  (35)
2014 m. balandžio 1 d. 10:54
Vilniaus miesto viešojo transporto reforma pajudėjo gan netikėta linkme. Vilniaus valdžia pernai pradėjusi viešojo transporto pertvarkymus, neslėpė, kad jos tikslas yra artimiausiais metais iš miesto gatvių pašalinti troleibusus: vietoj jų mieste paleidžiant dujinius (o tolimoje ateityje – elektrinius) autobusus, taip pat vieną ar dvi tramvajaus linijas.
Vilniuje susidūrė troleibusai - trys žmonės išvežti į ligoninę  (25)
2014 m. kovo 20 d. 20:24
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, Žirmūnų gatvėje, troleibusas trenkėsi į kito troleibuso galą. Sužaloti trys žmonės.
Filmo „Bukas ir bukesnis“ verta scena: kaip troleibusas traukė nevažiuojantį „Žigulį“  (33)
2014 m. vasario 25 d. 17:08
Sankt Peterburge ( Rusija ) du gudragalviai įsiamžino filmo „Bukas ir bukesnis“ vertoje scenoje, kai bandydami užvesti sugedusį automobilį griebėsi netikėtos taktikos.
R. Bogdanas. Sočis: didžiausia intriga – kiek blogai bus  (102)
2014 m. vasario 6 d. 08:53
Paprastai didžiausia sportinių varžybų intriga yra prognozės, kas nugalės. Su Sočiu kiek kitaip – didžiausia intriga yra, ar teroristams pavyks surengti išpuolį. Tai jau nebe pramoga, o nusikalstamas ambicijų tenkinimas. Rizikuojama žmonių gyvybėmis, ir grėsmė, pasak saugumo specialistų, yra didelė. Atsakomybę drauge su teroristais turėtų dalintis renginio sumanytojai ir pritarėjai.
Vilniaus troleibusų parkas pasityčiojo iš šąlančių keleivių  (347)
2014 m. sausio 30 d. 10:48
Malonu, kai viešojo transporto kontrolieriai speige keleiviams dalija arbatą, tačiau aš reikalauju tik vieno – kad laiku atvažiuotų troleibusas. Šiandien speige pralaukiau pusvalandį, tačiau du pagal grafiką turėję atvažiuoti taip ir nepasirodė.
Privalomos šilumos viešajame transporte palaikyti nepavyksta  (52)
2014 m. sausio 21 d. 19:22
Spustelėjus šaltukui, dalis vilniečių šąla autobusuose ir troleibusuose. Viešojo transporto atstovai pripažįsta, kad salone palaikyti privalomą 14 laipsnių šilumą ne visada pavyksta.
Lietuvos sportininkams gali būti pasiūlyta patiems spręsti dėl dalyvavimo Sočio olimpiadoje  (40)
2013 m. gruodžio 31 d. 11:45
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ( LTOK ) nesvarsto boikotuoti Sočio olimpinių žaidynių dėl saugumo, bet sausio pabaigoje gali šalies sportininkams pasiūlyti patiems apsispręsti, ar dalyvauti jose, sako LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė .
Lietuvos vadovai pareiškė užuojautas Rusijai dėl teroro išpuolių Volgograde  (62)
2013 m. gruodžio 30 d. 16:53
Prezidentė Dalia Grybauskaitė , premjeras Algirdas Butkevičius ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pirmadienį pareiškė užuojautas Rusijos valdžios pareigūnams dėl žmonių gyvybes nusinešusių teroro aktų Volgogrado mieste.
Košmaras Volgograde: į bombą buvo pridėta žalojančių elementų  (563)
2013 m. gruodžio 30 d. 12:36
Šrapnelio pripildytą sprogstamąjį užtaisą pirmadienį viename troleibuse Rusijos pietiniame Volgogrado mieste veikiausiai detonavo mirtininkas, nurodė Tiriamojo komiteto atstovas spaudai Vladimiras Markinas.
Dar vienas teroristinis išpuolis Rusijoje: Volgograde susprogdintas troleibusas  (2)
2013 m. gruodžio 30 d. 11:05
Rusijos pietiniame Volgogrado mieste viename troleibuse pirmadienį nugriaudėjusio sprogimo aukų skaičius padidėjo iki 14, pranešė Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Olegas Salagajus. Pasak jo, dar 28 žmonės buvo sužeisti.
Dar vienas teroristinis išpuolis Rusijoje: Volgograde susprogdintas troleibusas  (564)
2013 m. gruodžio 30 d. 07:14
Rusijos pietiniame Volgogrado mieste viename troleibuse pirmadienį nugriaudėjusio sprogimo aukų skaičius padidėjo iki 14, pranešė Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Olegas Salagajus. Sprogimas įvyko 8.23 val. vietos laiku. Įvykį patvirtino oficialios Rusijos tarnybos.
Troleibuse šalta? Pateikite vairuotojui prašymą  (59)
2013 m. gruodžio 12 d. 06:47
Dažname sostinėje kursuojančiame troleibuse ar autobuse temperatūra krinta kartu su lauko. Vilniečiai skundžiasi, kad naudojantis tokiu transportu nesunku nušalti kojas. Tuo metu Vilniaus viešojo transporto (VVT) įmonės vadovas Gintaras Nakutis tvirtina, kad rudenį transporto priemonės buvo paruoštos žiemai. Šildyti transportą įpareigoja ir taisyklės. Pasak VVT vadovo, gali būti, kad vairuotojas tiesiog pamiršta įjungti šildymą.
Viešasis Vilniaus transportas: prirūkyti troleibusai ir chaotiškas kontrolierių darbas  (41)
2013 m. lapkričio 14 d. 12:21
Ar išties Vilniaus viešasis transportas turi šeimininką, tuo kartais tenka suabejoti. Esu viešojo transporto keleivis ir noriu pasidalinti savo pastebėjimais. Važinėju dažniausia Saulėtekio kryptimi iš centro. Stebina mieste daug senų autobusų, kurie teršia miesto orą. Kas kelios minutės vienas po kito zuja kaip akis išdegę 5G dvigubi autobusai, kai tuo tarpu keleivių vienas kitas arba nei vieno, ypač pasibaigus piko valandoms. Arba 115 autobusas, važiuojantis iš Parko gatvės , Naujosios Vilnios, per Rokantiškes į Antakalnį iki poliklinikos.
Vilniaus stotelių švieslentės rodo tik tamsą  (21)
2013 m. lapkričio 14 d. 07:48
Vilniečiai švieslenčių sostinės viešojo transporto stotelėse laukia jau penktus metus. Šią vasarą miesto savivaldybė dar kartą pažadėjo jas sutvarkyti ir pažadą tesėti sekasi lėtai: šiuo metu dar neveikia 14 iš planuotų 39 švieslenčių.
Kaune apšaudytas troleibusas, sulaikyti du vaikinai  (106)
2013 m. spalio 30 d. 14:47
Naktį iš antradienio į trečiadienį Kaune apšaudytas troleibusas. Netrukus policijos pareigūnai kitame miesto gale sulaikė du vaikinus, pas kuriuos rasti ne tik ginklai, bet ir, kaip spėjama, narkotinės medžiagos.
Iš sustojimo pajudėjęs troleibusas susidūrė su greituoju autobusu  (40)
2013 m. spalio 25 d. 10:28
Penktadienį ryte Vilniuje, Narbuto gatvėje, neišsiteko greitasis autobusas ir troleibusas. Avarija įvyko viešojo transporto sustojime.
Kijevo gidas
2013 m. spalio 24 d. 15:12
Kijevas - vienas seniausių Rytų Europos miestų, oficialią savo istoriją skaičiuojantis nuo V a., nors gyvenvietės šioje vietoje egzistavo daug anksčiau. IX a. pabaigoje Kijevas jau buvo tapęs kylančios Rytų slavų valstybės de facto sostine. Nuo X a. iki XIII a. pradžios miestas pasiekė savo, kaip pirmosios Ukrainos valstybės, šiandien žinomos kaip Kijevo Rusia, sostinės auksinį amžių.
Viešojo transporto kultūra: troleibuso vairuotojas išplūdo su vaiku važiavusią keleivę  (127)
2013 m. spalio 23 d. 11:49
Viešojo transporto istorijos – kone neišsemiama tema: čia žmonės susipažįsta, bendrauja, o kartais – ir susipyksta. Pasirodo, konfliktas gali kilti ne tik tarp besistumdančių keleivių, bet ir keleivio bei vairuotojo. Apie tai DELFI informavo skaitytojas, girdėjęs, kaip praėjusią savaitę troleibuso vairuotojas nemaloniais žodžiais išplūdo su vaiku važiavusią moterį.
„Google“ galės pratęsti žmogaus gyvenimą?  (20)
2013 m. spalio 14 d. 09:39
„Google“ įkūrė įmonę, kuri spręs, kaip nutolinti mirtį ir prailginti žmonių gyvenimo trukmę. Informacinių technologijų ekspertas, LRT .lt projektų vadovas Džiugas Paršonis sako, kad pasiekti šiuos ambicingus tikslus „Google“ gali pavykti.
Viešojo transporto keleivis stebėjosi dingusiu troleibusu  (17)
2013 m. rugsėjo 24 d. 17:16
Antradienio pavakarę į DELFI kreipęsis skaitytojas stebėjosi Vilniuje dingusiu ir į stotelę neatvažiuojančiu troleibusu. Paaiškėjo, kad su nepatogumais susidūrė ir kiti viešojo transporto keleiviai – apie pusvalandį Stoties rajone dėl gedimo buvo sustoję troleibusai.
Kaunas pranoko Vilnių: viešasis transportas čia tenkina ir keleivius, ir specialistus  (83)
2013 m. rugsėjo 24 d. 07:13
Kauno viešojo transporto sistema, priešingai nei sostinės, neretai sulaukia palankių tiek keleivių, tiek specialistų vertinimų. Laikinosios sostinės transporto skyriui jau kone dešimtmetį vadovaujantis Paulius Keras teigia, kad didelį postūmį sistemos optimizavimui suteikė e-bilieto įdiegimas, kuris suteikė išsamios informacijos apie keleivių srautus mieste.
L. Balsys mano, jog Vilnių nuo taršos išgelbėtų metro  (73)
2013 m. rugsėjo 19 d. 12:24
Rugsėjo 16-22 dienomis Europos miestams minint kasmetinę Judriąją savaitę žalieji kviečia šią savaitę palikti automobilį namuose ir rinktis aplinkai draugiškesnes transporto priemones, tokias kaip dviratis, autobusas ir troleibusas, daugiau vaikščioti pėsčiomis. Akciją palaikantis Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys teigia, labai svarbu yra skatinti miesto gyventojus dažniau rinktis aplinką tausojančias susisiekimo priemones, nes tai prisideda prie oro taršos mažinimo, kuri aktuali didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Viešasis Vilniaus transportas: skundai tęsiasi  (128)
2013 m. rugsėjo 19 d. 10:53
„Reformų reikia, bet ne tokių neišmanėliškai padarytų“, - teigia DELFI skaitytoja Inga, pasipiktinusi Vilniaus viešojo transporto pasikeitimais. Nors reforma įgyvendinama jau trečią mėnesį, gyventojai vis dar turi pastabų jos įgyvendintojams.
Palanga savaitgalį – kaip perpildytas troleibusas  (51)
2013 m. rugpjūčio 21 d. 09:47
Ilguoju kai kurių vadinamas praėjęs savaitgalis, kai ne vienam penktadienis tapo laisvadieniu, į Palangą sutraukė būrius poilsiautojų. DELFI skaitytojas Pavelas pajuokavo, kad pajūrio kurortas kelioms dienoms pavirto milžiniško troleibuso imitacija.
Kaune motociklininkas trenkėsi į troleibusą  (5)
2013 m. rugpjūčio 16 d. 12:56
Kaune penktadienį apie pusiaudienį pasivažinėjimas motoroleriu baigėsi ligoninėje.
Vilniuje nyksta troleibusai: nuo rugsėjo jų išvažiuos 40 mažiau  (191)
2013 m. rugpjūčio 14 d. 07:16
Vilniaus miesto planai po truputį atsisakyti troleibusų virsta kūnu. Planuojama, kad nuo rugsėjo gatvėse važinės 40 troleibusų mažiau nei prieš metus. Tiesa, anksčiau buvo planuota atsisakyti 59 ūsuotųjų transporto priemonių, tačiau vėliau apsispręsta imtis ne tokio drastiško mažinimo. Vietoj panaikintų troleibusų planuojama į gatves išleisti autobusus.
A. Šeškus: moteris turi būti gėlė, kad prie jos glaustųsi, o ne principų kratinys  (61)
2013 m. liepos 27 d. 15:40
Fotomenininkas, grafikas, dvasios mokytojas, šešių knygų autorius Algirdas Šeškus (67 m.) netrukus išleis savo naują kūrinį „Šamanas“.
Vilniuje eismą sutrikdė troleibuso ir sunkvežimio avarija  (5)
2013 m. liepos 19 d. 12:13
Penktadienio rytą, 9.20 val. DELFI skaitytojas užfiksavo Vilniuje , Gedimino prospekte įvykusią avariją. Į eismo įvykį pateko 2-ojo maršruto troleibusas ir medžius laistęs sunkvežimis.
Keleivė apie viešąjį transportą: kiekvieną kartą važiuoju kaip „ant adatų“  (112)
2013 m. liepos 18 d. 11:12
Praėjo vos pusė mėnesio nuo dienos, kai Vilniuje pradėjo veikti nauja viešojo transporto sistema, ir beveik metai, kai sostinės gyventojai ir svečiai pradėjo naudotis „ Vilniečio kortelė “. Į DELFI Pilietį kreipęsi skaitytojai tikina, kad prie pokyčių prisitaikyti dar nespėjo ir pasigenda kontrolierių pagalbos.