troleibusas

Kauno policija ieško eismo įvykio liudytojų
2014 m. gruodžio 5 d. 14:09
Policija ieško liudytojų, mačiusių gruodžio 1-osios eismo įvykį Kaune, Šiaurės pr., ties „Ukmergės“ stotele.
Vilniuje troleibusas sunkiai sužalojo merginą  (24)
2014 m. gruodžio 5 d. 10:55
Penktadienį, 10.05 val., Vilniuje, Šv Stepono ir Pylimo gatvių sankryžoje troleibusas partrenkė moterį.
R. Kurtinaitis prisimena A. Sabonio pasirodymą „Žalgiryje“  (10)
2014 m. lapkričio 25 d. 12:22
Du legendiniai Lietuvos krepšininkai – Rimas Kurtinaitis ir Arvydas Sabonis – visada buvo greta vienas kito. Šešerius metus jie abu vilkėjo Kauno „Žalgirio“ marškinėlius ir ne kartą klupdė tuometinius didžiausią varžovę – Maskvos CSKA ekipą, kartu žaidė Madrido „Real“ ( Ispanija ) klube. Abu šie žaidėjai gynė Lietuvos garbę, kovodami rinktinėje ir iškovojo, bene, skambiausias šalies istorijoje pergales.
Kaune gaudė „kelių kėglius“  (41)
2014 m. lapkričio 16 d. 17:26
Kaune daugybė „kelių kėglių”, kurie, įsijautę į „matricos“ herojus, ekstremaliai laksto per važiuojamąją dalį, kur papuola. Tik ne per pėsčiųjų perėjas. Jie bando išlaviruoti tarp skriejančių automobilių, tempia iš paskos vaikus, kiti net nesidairo: „šmaukšt ir kaip nors praskriesiu!”. Važiuojamoji dalis - geriausia trasa maksimaliam bėgimo greičiui išvystyti?
I. Jankauskaitė prabilo po daugybės metų tylos: būtų smagu būti niekam nežinomai  (64)
2014 m. lapkričio 14 d. 13:14
„Prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės ir klausia, ar prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės. Kažkada pagalvojau, kad būtų smagu būti niekam nežinomai, – prie LNK penktadienio šou „Norim dar! Su Radistais“ mikrofono atviraus ir humoro nestokos galingiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ vedėja aktorė Inga Jankauskaitė. – Šlovė yra kaip troleibusas. Svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti.”
Inga Jankauskaitė: šlovė yra kaip troleibusas - svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti  (2)
2014 m. lapkričio 14 d. 11:45
„Prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės ir klausia, ar prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės. Kažkada pagalvojau, kad būtų smagu būti niekam nežinomai, – prie LNK penktadienio šou „Norim dar! Su Radistais“ mikrofono atviraus ir humoro nestokos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ vedėja aktorė Inga Jankauskaitė. – Šlovė yra kaip troleibusas. Svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti“.
Pasidaryti svajonių remontą D. Ibelhauptaitei trukdo skundais užvertę kaimynai: niekam nepapasakosi, kad 7 metus taupei  (119)
2014 m. lapkričio 2 d. 16:45
Londonas . 4-ta valanda ryto, nepažįstamo buto nepažįstami garsai – mes su Dexteriu jau seniai negyvenom erdvėje su beveik popieriniais perdengimais tarp namo aukštų. Kai kaimynė atsikelia savo reikalais, tuojau pat ir pats pašoki, ir iš karto girdi, kaip po kelių minučių ir apačioje gyvenantys kaimynai prisijungia prie bendros nemigos. Man tai iš karto primena vaikystę, kai gyvenau Žirmūnuose ir žinojau ne tik kokias TV programas kaimynai žiūri, bet ir jų pačių mintis! Vis dėlto gyventi buvusiam fabrike didelė prabanga, – tylu kaip bunkeryje! Bet pagalvojus – pusė Londono gyventojų gyvena nameliuose popierinėmis sienomis, kurie padalinti į nedidelius butelius.
Kijevo gidas  (1)
2014 m. spalio 31 d. 07:12
Kijevas - vienas seniausių Rytų Europos miestų, oficialią savo istoriją skaičiuojantis nuo V a., nors gyvenvietės šioje vietoje egzistavo daug anksčiau. IX a. pabaigoje Kijevas jau buvo tapęs kylančios Rytų slavų valstybės de facto sostine. Nuo X a. iki XIII a. pradžios miestas pasiekė savo, kaip pirmosios Ukrainos valstybės, šiandien žinomos kaip Kijevo Rusia, sostinės auksinį amžių.
Kauno troleibusų vairuotojų kultūros ypatumai  (27)
2014 m. spalio 1 d. 09:36
Pastaruoju metu dažnai tenka važinėti viešuoju miesto transportu ir esu nemaloniai nustebinta Kauno miesto troleibusų vairuotojų elgesiu. Nesu išlepinta poniutė, pratusi prie komforto, bet nesu pratusi ir prie tokio elgesio.
Į darbą – viešuoju transportu: kuo bjaurisi ir gėrisi vilniečiai  (77)
2014 m. rugsėjo 22 d. 19:48
Pirmadienio rytą vykdami į darbą vairuojantys automobilius turėjo juos palikti kiemuose. Turėjo, o ar paliko? Rugsėjo 22-ąją minima tarptautinė „ Diena be automobilio “, tačiau net šią ypatingą dieną tiek automobilių stovėjimo aikštelėse, tiek gatvėse netrūksta šių triukšmingų ir taršių transporto priemonių. Ir gana aišku kodėl. Beveik visą dieną pliaupė kaip iš kibiro. GRYNAS.lt vilniečių paklausė, kaip jie vertina viešąjį sostinės transportą ir kas juos paskatina (arba atvirkščiai - atbaido) nuo naudojimosi juo.
Palikę automobilį namuose gali tikėtis nemokamų priešpiečių  (6)
2014 m. rugsėjo 19 d. 17:21
Tradiciškai rugsėjo pabaigoje visas pasaulis mini judriąją savaitę, skatinančią rinktis judrų gyvenimo būdą ir atsisakyti kelionių lengvaisiais automobiliais. Rugsėjo 22-ą diena, besibaigianti judriajai savaitei, minima ir Diena be automobilio. Žaliųjų organizacijos nutarė, kad visus pasirinkusius netaršų keliavimo būdą reikia kaip nors apdovanoti ir žada trijuose šalies miestuose viešojo transporto keleiviams dalinti obuolius.
Avarija Kaune: vieną po kito žmones medikai vežė į ligoninę  (36)
2014 m. rugsėjo 18 d. 14:48
Ketvirtadienio popietę bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad per avariją Kaune sužaloti trys ar keturi žmonės.
Ukrainos bataliono vadas: situacija kritinė  (131)
2014 m. rugsėjo 4 d. 11:46
Rugsėjo 4 d. ryte iš Donecko srityje esančio Debalcevės miesto teko pasitraukti dviem Ukrainos batalionams „Kijev-2“ ir 25-ajam teritorinės gynybos batalionui, nes juos apsupo keletas tūkstančių Rusijos karių.
Baudos kvitą vilniečiai išrašė troleibusui iš Kauno  (17)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 13:17
Esminis troleibuso trūkumas – būtinybė važiuoti tuo pačiu nustatytu maršrutu, prisijungus prie elektros laidų. Tiesa, šiuolaikiniai troleibusai dėl naujų technologijų jau gali keletą ar net keliolika kilometrų nuvažiuoti ir be kontaktinio tinklo. Tačiau Kauno troleibusui, pasirodo, ne kliūtis ir... šimtas kilometrų.
Ukrainietis – apie lietuvišką verslą ir chamiškumą pasienyje  (91)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 11:48
Apie Lietuvą eiliniai ukrainiečiai žino labai nedaug. Vyresnioji karta dar atsimena lietuviškus televizorius, šaldytuvus ar trikotažą, o ukrainiečių jaunimas apie šią Baltijos šalį žino kur kas mažiau.
Vilniuje sutriko dalies troleibusų darbas  (2)
2014 m. liepos 30 d. 15:27
Vilniuje sutriko dalies troleibusų darbas.
Dainų šventės dalyvis - atvirai apie užkulisius  (45)
2014 m. liepos 14 d. 14:56
Rugsėjį būsiu trečio kurso studentas Vilniaus universitete, o šiemet sostinėje nuskambėjusi Dainų šventė mano gyvenime jau buvo ketvirtoji. Kartu su Dainų šventėmis augau ir aš. Keitėsi ir mano požiūris.
Klaipėdiečiai pasauliui ruošia ateities transportą  (108)
2014 m. birželio 20 d. 10:22
Klaipėdoje dirbančių specialistų ir mokslininkų komanda pasiruošusi pasauliui pasiūlyti inovatyvią viešojo transporto priemonę, kuri padės ne tik taupyti energijos sąnaudas, bet ir padovanos keleiviams naują potyrį viešajame transporte.
Vilniuje ant troleibuso stogo - jaunas keistuolis  (26)
2014 m. birželio 18 d. 14:59
Antradienio vakarą, apie 21 val., Vilniaus centre, prie Baltojo tilto, pl.delfi.lt korespondentas užfiksavo neįprastą vaizdą - ant troleibuso stogo važiavo maždaug 16-18 metų vaikinas.
Diena su bitininkais: troleibusas vietoje avilio ir bičių SPA procedūra  (8)
2014 m. birželio 14 d. 15:06
Kaip atrodo bitininkas? Na, turbūt žilstelėjęs, malonaus veido vyriškis, apsigobęs apsauginiu tinkleliu ir atsargiai traukiantis iš avilio korius.
Diena su bitininkais: troleibusas vietoje avilio ir bičių SPA procedūra  (3)
2014 m. birželio 14 d. 15:00
Kaip atrodo bitininkas? Na, turbūt žilstelėjęs, malonaus veido vyriškis, apsigobęs apsauginiu tinkleliu ir atsargiai traukiantis iš avilio korius. O kaip auginti ir prižiūrėti bites, kai jų yra keli šimtai šeimų? Kai bitės laikomos ne tik aviliuose ar vagonėliuose, bet ir senuose troleibusuose, specialiai juos tam pritaikius, tai jau laikoma nebe pomėgiu, o verslu.
Muziejuje - nemokamas apsilankymas vaikučiams ir jų tėveliams  (2)
2014 m. birželio 6 d. 10:09
Birželio 7 d., šeštadienį, Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius ) – tėtukų diena. Tėveliams, 11–16 val. atėjusiems į muziejų su vaikais, dovanojame nemokamą apsilankymą.
Vilnius apsisprendė dėl ateities transporto  (168)
2014 m. birželio 4 d. 16:33
Nauja transporto rūšis sostinėje turėtų būti greitieji autobusai – tai rodo miesto transporto specialistų kartu su Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla atlikti tyrimai.
Muziejaus eksponatas tapo grafičio piešėjų auka  (11)
2014 m. gegužės 20 d. 14:51
Gegužės 20 d. rytą Energetikos ir technikos muziejaus darbuotojai rado vandalų „dovaną“ – lauko ekspozicijoje eksponuojamas troleibusas Škoda 14Tr išpaišytas grafičiu.
Elektronų mikroskopai: nuo bakterijos iki asfalto  (13)
2014 m. gegužės 14 d. 16:29
Medžiagų mokslas, arba medžiagotyra, suteikia pagrindą beveik visiems naujiems technikos išradimams. Nesuprantant pagrindinių medžiagų savybių neįmanoma kontroliuoti medžiagose vykstančių fizikinių reiškinių. Elektroninis mikroskopas ir skenuojantis tunelinis mikroskopas, už kurių sukūrimą 1986-aisias paskirta Nobelio fizikos premija , yra prietaisai, sukėlę medžiagotyros revoliuciją.
Vilniaus viešajame transporte - keleivę piktinantis vairuotojos elgesys  (714)
2014 m. gegužės 8 d. 11:34
Visą gyvenimą negyvenau Vilniuje, tačiau čia jau esu 7-8 metus, manau, tai kažką reiškia, jog galėčiau išsakyti savo mintis, nuomonę. Kiekvieną dieną tenka išgirsti rusiškai kalbančius asmenis autobuse, troleibuse, gatvėje parduotuvėje...
R. Dargis. Kaip mums trukdo vienkiemio gyventojo mentalitetas  (68)
2014 m. gegužės 6 d. 09:36
Lietuviai noriai savo 2 proc. pajamų mokesčio aukoja kariuomenei, savanoriai stoja į šaulius. Šie žingsniai prasmingi ir džiuginantys, tačiau per mažai, o gal ir visai nekalbame apie kitus dalykus - ar mes sąmoningai branginame savo laisvę ir kas mus daro atsparesniais provokacijoms bei informacinėms atakoms.
Vilniuje darbo metu apvogtas troleibuso vairuotojas  (20)
2014 m. gegužės 5 d. 13:35
Pirmadienį Vilniuje apvogtas Laisvės prospektu važiavusio troleibuso vairuotojas. Vagis pasinaudojo proga, kai troleibusas sustojo nuo laidų atsikabinus "ūsams" ir vairuotojui išlipus jų stvarkyti.
Vilniuje liks tik troleibusai  (35)
2014 m. balandžio 1 d. 10:54
Vilniaus miesto viešojo transporto reforma pajudėjo gan netikėta linkme. Vilniaus valdžia pernai pradėjusi viešojo transporto pertvarkymus, neslėpė, kad jos tikslas yra artimiausiais metais iš miesto gatvių pašalinti troleibusus: vietoj jų mieste paleidžiant dujinius (o tolimoje ateityje – elektrinius) autobusus, taip pat vieną ar dvi tramvajaus linijas.