troleibusas

Troleibusas taranavo mikroautobusą, sužeisti penki žmonės  (43)
2015 m. rugsėjo 9 d. 15:36
Avarija Kaune paralyžiavo eismą Varnių gatvėje. Greitosios medicinos pagalbos medikai patvirtino, kad į eismo įvykį išsiųstos trys medikų brigados, nes gauta pirminė informacija, jog avarijos metu nukentėjo penki žmonės.
Autobusų vairuotojai žada būti atsargesni  (1)
2015 m. rugsėjo 1 d. 17:56
„Autobusų ir troleibusų vairuotojai yra tokie patys eismo dalyviai, kaip ir visi kiti, tačiau jie atsakingi ne tik už save, bet ir už tuos, kuriuos veža, – sako „ Kauno autobusai“ bendrovės generalinis direktorius Mindaugas Grigelis.
Slaptos išrinktųjų taisyklės: sveiki atvykę į suaugusiųjų pasaulį  (82)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 17:03
Daugelis buvusių abiturientų jau pasirašė sutartis su aukštosiomis mokyklomis ir nekantriai laukia rugsėjo, kuomet taps studentais. Tiesa, dažnas jų į ateitį žvelgia susirūpinusiu žvilgsniu – laukia daugybė naujovių.
Nutikimas troleibuse: bandžiau būti pilietiškas – likau kvailio vietoje  (127)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 10:30
Įlipu į 16 troleibusą . Jo gale jau sėdi jaunų vyrų kompanija, priekyje – kelios moterys, per vidurį arčiau galo, kur įsitaisau aš – pagyvenęs ponas ir vidutinio amžiaus moteris. Šalia manęs prisėda garbaus amžaus močiutė su lagaminu (nežinau, kaip tas daiktas ant ratukų vadinasi tiksliai), durys užsidaro ir važiuojam.
Autobusų vairuotojams – KET testas  (3)
2015 m. liepos 22 d. 18:26
Grupė Kauno miesto viešojo transporto vairuotojų sėdo prie kompiuterių ir kibo spręsti Kelių eismo taisyklių ( KET ) testus. Patikrinti, ar kasdien keleivius vežantys miesto autobusų vairuotojai gerai prisimena Kelių eismo taisykles ir žino, kaip saugiai elgtis kelyje, nutarė bendrovės „Kauno autobusai“ vadovybė, bendradarbiaudama su Kauno apskrities policija ir vairavimo mokykla „Rigveda“.
E. Dragūno mylimoji nusprendė parduoti savo prabangų automobilį  (89)
2015 m. liepos 9 d. 20:27
Egidijaus Dragūno mylimoji Eleonora Sebrova parduoda savo prabangųjį BMW 328 kabrioletą. Viename skelbimų tinklalapyje 2010 metų automobilį moteris parduoda už 18 tūkst. eurų.
A. Užkalnis. Nepatinka bankai? Nesinaudok jais ir užsičiaupk.  (1439)
2015 m. liepos 8 d. 15:55
Man labai niežtėjo parašyti: „užsičiaupk, durniau“, bet tai nebūtų elegantiška (vieną kartą galima, daugiau – blogas tonas), ir, be to, tie žmonės, apie kuriuos kalbėsiu, yra ne visai durniai.
Gatvėje užpuolė ir pavogė grandinėlę? Įsižiūrėkite, ar ne šis asmuo  (10)
2015 m. liepos 8 d. 09:01
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos neuniformuoti pareigūnai, dirbdami pagal kryptingai organizuotą policinę priemonę dėl auksinių grandinėlių plėšimų viešosiose vietose, per paskutines dvi savaites sostinėje su įkalčiais sulaikė du asmenis. Nežiūrint į šiuos sulaikymus, auksinių grandinėlių plėšimų viešosiose vietose nesumažėjo.
Artėja karščio banga: kaip elgtis transporte, kad vėliau netektų gailėtis  (2)
2015 m. liepos 3 d. 09:51
Į Lietuvą ateina tropinio karščio banga. Kadangi dar ne visuose miestų autobusuose bei troleibusuose yra kondicionieriai , keleiviams derėtų žinoti, kaip per karščius elgtis viešajame transporte.
Kaune troleibusas trenkėsi į stulpą, dešimt žmonių sužeistų  (40)
2015 m. birželio 17 d. 18:52
Trečiadienio pavakarę Kaune per troleibuso avariją sužeisti žmonės. Troleibusas rėžėsi į stulpą, šis pavojingai pasviro, o troleibuse važiavę keleiviai patyrė įvairius sužalojimus. Vieniems prireikė medikų pagalbos, kiti patyrė nedidelius sumušimus.
Kauno gatvėse - permatomas troleibusas  (55)
2015 m. birželio 17 d. 13:51
Trečiadienio vidurdienį kauniečiai Laisvės alėjoje galėjo išvysti neįprastą viešojo transporto priemonę – permatomą elektrinį troleibusą „Dancer“, kuris tamsiu paros metu virsta interaktyvia šviečiančia instaliacija.
Ką daryti, kad pavojus pasitrauktų iš Vilniaus stotelių?  (3)
2015 m. birželio 14 d. 09:00
Dėl atskirtų Vilniaus viešojo transporto stotelių jau įvyko 2 eismo įvykiai: 2013 m. spalio 25 d., važiuojant T. Narbuto g. link centro susidūrė autobusas ir troleibusas, o 2015 m. gegužės 20 d. Laisvės pr. kryptimi važiuojantis 4G maršruto autobusas, įvažiuodamas į stotelę, užkabino stotelėje stovėjusio troleibuso šoninį veidrodėlį keleivių įlaipinimo metu.
Girtas vyras Kaune pargriuvo po troleibuso ratais  (15)
2015 m. birželio 8 d. 11:30
„Pagalvojau: neduok Dieve, pargrius po ratais“, - sako troleibuso vairuotoja. Tačiau būtent taip ir atsitiko pirmadienio rytą Kaune, R. Kalantos gatvėje.
Akademinė muzika - troleibuse  (2)
2015 m. balandžio 23 d. 11:36
Akademinė muzika kviečia susitikti netikėtoje erdvėje – troleibuse. Jums tereiks patogiai įsitaisyti, grožėtis senamiesčio vaizdais ir klausytis.
Kelionė troleibusu užgniaužė kvapą  (50)
2015 m. balandžio 9 d. 10:01
Balandžio 8 d. 14.37 val. Paukščių tako stotelėje įlipdamas į 18 maršruto troleibusą pastebėjau, kad iš transporto priemonės priekinio rato veržiasi balti dūmai.
Nusivylė pabandžiusi padėti vyriškiui: likau it musę kandusi  (14)
2015 m. balandžio 1 d. 17:15
DELFI skaitytojui Irmantui pasidalinus nuoširdžiu pasakojimu , kaip 17-etės Donatos dėka insultą patyrusiam 30-ečiui buvo iškviesta gydytojų pagalba, istoriją apie tai, kai norėjo padėti praeiviui, papasakojo ir Janina iš Kauno. Deja, jos noras padėti tikriausiai liko nesuprastas.
Viešojo transporto keleiviai papasakojo apie savo patirtį su kontrolieriais  (22)
2015 m. kovo 26 d. 14:17
DELFI Piliečio rubrikoje pasirodžius tekstui apie tai, kaip vilniečiui teko stebėti kontrolierių užsipuolusius įžūlius jaunuolius, atsiliepė skaitytojai, kurie taip pat panoro apginti sunkų viešojo transporto kontrolierių darbą. Jie pasidalino savo patirtimi bendraujant su tais, kuriuose engia daugybė viešojo transporto naudotojų, o viena skaitytoja įvardijo dalykus, kurie jai viešajame transporte trukdo daug labiau nei kontrolieriai.
E. Dragūnas nusprendė parduoti savo prabangų automobilį  (88)
2015 m. kovo 26 d. 10:24
Atrodo, kad atlikėjas Egidijus Dragūnas suprato, kas yra visų jo nesėkmių priežastis. Žinomas dainininkas neabejoja, kad visos bėdos baigtųsi, jei jis atsispirtų savo silpnybei pirkti prabangius automobilius.
Vilnietį pašiurpino vaizdas troleibuse  (260)
2015 m. kovo 25 d. 17:26
Noriu pasidalinti istorija, kuri įvyko kovo 24 d. po pietų Vilniaus viešajame transporte. Nors viešuoju transportu naudojuosi retai, šiandien teko pavažiuoti porą stotelių 16 troleibusu (maršrutas: Stotis – Pašilaičių žiedas).
Vilniuje „zuikis“ važiavo ant troleibuso stogo  (14)
2015 m. kovo 20 d. 13:03
Vienas Lietuvos gyventojas sugalvojo itin originalų būdą nemokamai važinėtis viešuoju transportu – jis įsitaisė ant sostinės troleibuso stogo.
A. Zuokas prieš R. Šimašių: kas bus toliau?  (189)
2015 m. kovo 12 d. 15:27
Sekmadienį vyks antrasis merų rinkimų turas, Vilniuje dėl mero pareigų susigrums perrinkimo siekiantis miesto meras Artūras Zuokas ir Liberalų sąjūdžio kandidatas Remigijus Šimašius . Abu politikai ketvirtadienį dalyvavo DELFI naujienų portalo surengtuose debatuose.
A. Ramanauskas-Greitai: socialiniuose tinkluose keikiasi ir tie, kurie to nedarydavo  (36)
2015 m. kovo 8 d. 14:06
Keiksmažodžiai netoleruojami, bet nerasite nesikeikiančio žmogaus, sako laidų vedėjas aktorius Algis Ramanauskas-Greitai . Jo nuomone, socialiniai tinklai padarė revoliuciją, nes juose keiktis tapo gana įprasta net ir tiems, kurių anksčiau nebūtum išgirdęs vartojant keiksmažodžių.
Senieji Vilniaus troleibusai važinės Žitomire  (12)
2015 m. kovo 6 d. 09:28
Praėjusių metų pabaigoje bendrovė „Vilniaus viešasis transportas “ aukcione pardavė penkiolika seniausių troleibusų. Juos nupirko Dnepropetrovsko įmonė „Torgovyj dom LITAN“.
Kauno policija ieško eismo įvykio liudytojų  (3)
2015 m. vasario 25 d. 18:48
Vasario 25 d., apie 13.35 val., Kaune, Vytauto pr., ties 12 numeriu pažymėtu pastatu, iš viešojo transporto stotelės pajudėjęs miesto maršrutinis troleibusas „Škoda“, vairuojamas blaivios 1966 m. gimusios moters, galiniu ratu pervažiavo 1933 m. gimusios moters koją ir ją sužalojo.
Garbaus amžiaus moteris pakliuvo po viešojo transporto ratais  (22)
2015 m. vasario 25 d. 14:51
Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė, jog prie stoties troleibusas partrenkė žmogų. Troleibusas moteriai pervažiavo koją. Ji išvežtas į gydymo įstaigą.
Pirmoji užsienio studentų savaitė Lietuvoje
2015 m. vasario 13 d. 13:35
„Tikėjausi, jog bus šalčiau“,– šypsosi Martina, būsimoji politikos mokslų specialistė iš Slovakijos. „O čia visai jauku!“,– nelauktai teigiamai nedidelį bendrabučio kambarį apibūdina Dino, būsimasis teisininkas iš Kroatijos. Tokie pirmieji Lietuvos sostinėn atvykusių užsieniečių studentų įspūdžiai.
Joną Nainį užvaldė pasipiršimo Simonai prisiminimai  (6)
2015 m. vasario 2 d. 11:55
Su įvairia muzika susiję daugybė mūsų prisiminimų: vieni niekada nepamirš pirmojo vedybinio šokio dainos, kiti – vaikystėje girdėtos lopšinės, dar kitiems muzika gali priminti brangius žmones ar keliones. Vieni iš geidžiamiausių Lietuvos didžėjų – Radistai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys – dainomis ir muzikos garsais, ko gero, galėtų nupasakoti pusę savo gyvenimo. Žavūs vyrai neseniai stojo Ingai Jankauskaitei į kompaniją LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“, kurioje žada dalyvių ir žiūrovų nuotaiką palaikyti būtent su muzika. O kokius garsus jiems primena laidoje „Lietuvos supermiestas“ dėl garbingo titulo besivaržantys miestai?
Ukrainoje – kova dėl strategiškai svarbaus miesto  (520)
2015 m. sausio 30 d. 15:04
Ukrainos karinės pajėgos ir prorusiški separatistai kovoja ties strategiškai svarbiu Rytų Ukrainos Debalcevo miestu, skelbia BBC.
Troleibusų vairuotojos dėl meilės kibo viena kitai į plaukus  (143)
2015 m. sausio 24 d. 13:48
Ankstų penktadienio rytą, kai daugelis miestiečių dar sapnavo paskutinius sapnus, policijos ekipažas važiavo skirti dviejų troleibusų vairuotojų.