troleibusas

Viešojo transporto keleiviai papasakojo apie savo patirtį su kontrolieriais  (23)
2015 m. kovo 26 d. 14:17
DELFI Piliečio rubrikoje pasirodžius tekstui apie tai, kaip vilniečiui teko stebėti kontrolierių užsipuolusius įžūlius jaunuolius, atsiliepė skaitytojai, kurie taip pat panoro apginti sunkų viešojo transporto kontrolierių darbą. Jie pasidalino savo patirtimi bendraujant su tais, kuriuose engia daugybė viešojo transporto naudotojų, o viena skaitytoja įvardijo dalykus, kurie jai viešajame transporte trukdo daug labiau nei kontrolieriai.
E. Dragūnas nusprendė parduoti savo prabangų automobilį  (88)
2015 m. kovo 26 d. 10:24
Atrodo, kad atlikėjas Egidijus Dragūnas suprato, kas yra visų jo nesėkmių priežastis. Žinomas dainininkas neabejoja, kad visos bėdos baigtųsi, jei jis atsispirtų savo silpnybei pirkti prabangius automobilius.
Vilnietį pašiurpino vaizdas troleibuse  (258)
2015 m. kovo 25 d. 17:26
Noriu pasidalinti istorija, kuri įvyko kovo 24 d. po pietų Vilniaus viešajame transporte. Nors viešuoju transportu naudojuosi retai, šiandien teko pavažiuoti porą stotelių 16 troleibusu (maršrutas: Stotis – Pašilaičių žiedas).
Vilniuje „zuikis“ važiavo ant troleibuso stogo  (12)
2015 m. kovo 20 d. 13:03
Vienas Lietuvos gyventojas sugalvojo itin originalų būdą nemokamai važinėtis viešuoju transportu – jis įsitaisė ant sostinės troleibuso stogo.
A. Zuokas prieš R. Šimašių: kas bus toliau?  (189)
2015 m. kovo 12 d. 15:27
Sekmadienį vyks antrasis merų rinkimų turas, Vilniuje dėl mero pareigų susigrums perrinkimo siekiantis miesto meras Artūras Zuokas ir Liberalų sąjūdžio kandidatas Remigijus Šimašius . Abu politikai ketvirtadienį dalyvavo DELFI naujienų portalo surengtuose debatuose.
A. Ramanauskas-Greitai: socialiniuose tinkluose keikiasi ir tie, kurie to nedarydavo  (35)
2015 m. kovo 8 d. 14:06
Keiksmažodžiai netoleruojami, bet nerasite nesikeikiančio žmogaus, sako laidų vedėjas aktorius Algis Ramanauskas-Greitai . Jo nuomone, socialiniai tinklai padarė revoliuciją, nes juose keiktis tapo gana įprasta net ir tiems, kurių anksčiau nebūtum išgirdęs vartojant keiksmažodžių.
Senieji Vilniaus troleibusai važinės Žitomire  (12)
2015 m. kovo 6 d. 09:28
Praėjusių metų pabaigoje bendrovė „Vilniaus viešasis transportas “ aukcione pardavė penkiolika seniausių troleibusų. Juos nupirko Dnepropetrovsko įmonė „Torgovyj dom LITAN“.
Kauno policija ieško eismo įvykio liudytojų  (3)
2015 m. vasario 25 d. 18:48
Vasario 25 d., apie 13.35 val., Kaune, Vytauto pr., ties 12 numeriu pažymėtu pastatu, iš viešojo transporto stotelės pajudėjęs miesto maršrutinis troleibusas „Škoda“, vairuojamas blaivios 1966 m. gimusios moters, galiniu ratu pervažiavo 1933 m. gimusios moters koją ir ją sužalojo.
Garbaus amžiaus moteris pakliuvo po viešojo transporto ratais  (22)
2015 m. vasario 25 d. 14:51
Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė, jog prie stoties troleibusas partrenkė žmogų. Troleibusas moteriai pervažiavo koją. Ji išvežtas į gydymo įstaigą.
Pirmoji užsienio studentų savaitė Lietuvoje
2015 m. vasario 13 d. 13:35
„Tikėjausi, jog bus šalčiau“,– šypsosi Martina, būsimoji politikos mokslų specialistė iš Slovakijos. „O čia visai jauku!“,– nelauktai teigiamai nedidelį bendrabučio kambarį apibūdina Dino, būsimasis teisininkas iš Kroatijos. Tokie pirmieji Lietuvos sostinėn atvykusių užsieniečių studentų įspūdžiai.
Joną Nainį užvaldė pasipiršimo Simonai prisiminimai  (6)
2015 m. vasario 2 d. 11:55
Su įvairia muzika susiję daugybė mūsų prisiminimų: vieni niekada nepamirš pirmojo vedybinio šokio dainos, kiti – vaikystėje girdėtos lopšinės, dar kitiems muzika gali priminti brangius žmones ar keliones. Vieni iš geidžiamiausių Lietuvos didžėjų – Radistai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys – dainomis ir muzikos garsais, ko gero, galėtų nupasakoti pusę savo gyvenimo. Žavūs vyrai neseniai stojo Ingai Jankauskaitei į kompaniją LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“, kurioje žada dalyvių ir žiūrovų nuotaiką palaikyti būtent su muzika. O kokius garsus jiems primena laidoje „Lietuvos supermiestas“ dėl garbingo titulo besivaržantys miestai?
Ukrainoje – kova dėl strategiškai svarbaus miesto  (520)
2015 m. sausio 30 d. 15:04
Ukrainos karinės pajėgos ir prorusiški separatistai kovoja ties strategiškai svarbiu Rytų Ukrainos Debalcevo miestu, skelbia BBC.
Troleibusų vairuotojos dėl meilės kibo viena kitai į plaukus  (143)
2015 m. sausio 24 d. 13:48
Ankstų penktadienio rytą, kai daugelis miestiečių dar sapnavo paskutinius sapnus, policijos ekipažas važiavo skirti dviejų troleibusų vairuotojų.
Tragiškų įvykių Donecke liudininkė: veikia diversinės grupuotės  (281)
2015 m. sausio 24 d. 09:02
Donecko gyventoja Julija tapo Donecko mieste įvykusio mažiausiai 7 gyventojų gyvybes nusinešusio sprogimo padarinių liudininke.
Patyčios Ukrainoje: deja, negaliu visų iššaudyti  (1261)
2015 m. sausio 22 d. 14:00
Savavališkai pasiskelbusios „Donecko liaudies respublikos“ lyderis Aleksandras Zacharčenka ketina įkaitais laikomus Ukrainos karius gėdingai išginti į Donecko gatves, ketvirtadienį informuoja „Interfax“.
Donecke – mirtina ataka: žuvo 13 žmonių  (339)
2015 m. sausio 22 d. 10:17
Ukrainos prorusiškų separatistų tvirtovėje Donecke 13 žmonių žuvo, o dar dešimtys buvo sužeisti, ketvirtadienio rytą sviediniui pataikius į vieną troleibuso stotelę, pranešė Rusijos naujienų televizija „Rossija 24“.
Kaune, įtariama, girtas BMW vairuotojas rėžėsi į stulpą  (96)
2015 m. sausio 14 d. 16:53
Kaune stulpų griovimo diena. Tik portalas „Kas vyksta Kaune“ skelbė apie nesuvaldytą automobilį P. Kalpoko gatvėje. Kiek vėliau, įtariama, girtas BMW vairuotojas K. Donelaičio gatvėje rėžėsi į stulpą ir nutraukė troleibusų liniją. Dėl to šioje vietoje driekiasi kamščiai.
Kaune keliai virto čiuožyklomis: pasipylė avarijos  (59)
2015 m. sausio 6 d. 15:33
„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša apie eismo įvykius, kurie įvyko dėl slidžios kelio dangos.
I. Jankauskaitės pokyčiai: viena paslaptingiausių Lietuvos moterų pražydo tapusi trijų vaikų mama  (220)
2015 m. sausio 1 d. 10:09
Aktorė, dainininkė ir laidų vedėja Inga Jankauskaitė sausio 10 dieną švęs savo 34 gimtadienį. Tris vaikus auginanti jauna moteris savo karjerą pradėjo kaip atlikėja ir į populiarumo aukštumas iškopė dar paauglystėje su Lino Adomaičio grupe "L+". Dabar ji tituluojama viena paslaptingiausių ir gražiausių Lietuvos moterų.
Sostinės centre „įkalintas“ vilnietis pasipiktino: nieko nežinojau  (37)
2014 m. gruodžio 31 d. 14:42
Važiuoju gruodžio 28 dieną Pamėnkalnio gatve į darbą. Toliau reikės pavažiuoti Islandijos, Vilniaus, Labdarių, Odminių gatvėmis. Už sankryžos su Stulginskio gatve – mūsų pusėje tvoros su „plytomis“. Troleibusas pasileidžia priešpriešinio eismo juosta – lengvųjų vairuotojai suglumę tik spėja trauktis iš kelio atlekiančiai daržinei.
Kauno policija ieško eismo įvykio liudytojų
2014 m. gruodžio 5 d. 14:09
Policija ieško liudytojų, mačiusių gruodžio 1-osios eismo įvykį Kaune, Šiaurės pr., ties „Ukmergės“ stotele.
Vilniuje troleibusas sunkiai sužalojo merginą  (24)
2014 m. gruodžio 5 d. 10:55
Penktadienį, 10.05 val., Vilniuje, Šv Stepono ir Pylimo gatvių sankryžoje troleibusas partrenkė moterį.
R. Kurtinaitis prisimena A. Sabonio pasirodymą „Žalgiryje“  (10)
2014 m. lapkričio 25 d. 12:22
Du legendiniai Lietuvos krepšininkai – Rimas Kurtinaitis ir Arvydas Sabonis – visada buvo greta vienas kito. Šešerius metus jie abu vilkėjo Kauno „Žalgirio“ marškinėlius ir ne kartą klupdė tuometinius didžiausią varžovę – Maskvos CSKA ekipą, kartu žaidė Madrido „Real“ ( Ispanija ) klube. Abu šie žaidėjai gynė Lietuvos garbę, kovodami rinktinėje ir iškovojo, bene, skambiausias šalies istorijoje pergales.
Kaune gaudė „kelių kėglius“  (41)
2014 m. lapkričio 16 d. 17:26
Kaune daugybė „kelių kėglių”, kurie, įsijautę į „matricos“ herojus, ekstremaliai laksto per važiuojamąją dalį, kur papuola. Tik ne per pėsčiųjų perėjas. Jie bando išlaviruoti tarp skriejančių automobilių, tempia iš paskos vaikus, kiti net nesidairo: „šmaukšt ir kaip nors praskriesiu!”. Važiuojamoji dalis - geriausia trasa maksimaliam bėgimo greičiui išvystyti?
I. Jankauskaitė prabilo po daugybės metų tylos: būtų smagu būti niekam nežinomai  (64)
2014 m. lapkričio 14 d. 13:14
„Prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės ir klausia, ar prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės. Kažkada pagalvojau, kad būtų smagu būti niekam nežinomai, – prie LNK penktadienio šou „Norim dar! Su Radistais“ mikrofono atviraus ir humoro nestokos galingiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ vedėja aktorė Inga Jankauskaitė. – Šlovė yra kaip troleibusas. Svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti.”
Inga Jankauskaitė: šlovė yra kaip troleibusas - svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti  (2)
2014 m. lapkričio 14 d. 11:45
„Prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės ir klausia, ar prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės. Kažkada pagalvojau, kad būtų smagu būti niekam nežinomai, – prie LNK penktadienio šou „Norim dar! Su Radistais“ mikrofono atviraus ir humoro nestokos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ vedėja aktorė Inga Jankauskaitė. – Šlovė yra kaip troleibusas. Svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti“.
Pasidaryti svajonių remontą D. Ibelhauptaitei trukdo skundais užvertę kaimynai: niekam nepapasakosi, kad 7 metus taupei  (119)
2014 m. lapkričio 2 d. 16:45
Londonas . 4-ta valanda ryto, nepažįstamo buto nepažįstami garsai – mes su Dexteriu jau seniai negyvenom erdvėje su beveik popieriniais perdengimais tarp namo aukštų. Kai kaimynė atsikelia savo reikalais, tuojau pat ir pats pašoki, ir iš karto girdi, kaip po kelių minučių ir apačioje gyvenantys kaimynai prisijungia prie bendros nemigos. Man tai iš karto primena vaikystę, kai gyvenau Žirmūnuose ir žinojau ne tik kokias TV programas kaimynai žiūri, bet ir jų pačių mintis! Vis dėlto gyventi buvusiam fabrike didelė prabanga, – tylu kaip bunkeryje! Bet pagalvojus – pusė Londono gyventojų gyvena nameliuose popierinėmis sienomis, kurie padalinti į nedidelius butelius.
Kijevo gidas  (1)
2014 m. spalio 31 d. 07:12
Kijevas - vienas seniausių Rytų Europos miestų, oficialią savo istoriją skaičiuojantis nuo V a., nors gyvenvietės šioje vietoje egzistavo daug anksčiau. IX a. pabaigoje Kijevas jau buvo tapęs kylančios Rytų slavų valstybės de facto sostine. Nuo X a. iki XIII a. pradžios miestas pasiekė savo, kaip pirmosios Ukrainos valstybės, šiandien žinomos kaip Kijevo Rusia, sostinės auksinį amžių.
Kauno troleibusų vairuotojų kultūros ypatumai  (27)
2014 m. spalio 1 d. 09:36
Pastaruoju metu dažnai tenka važinėti viešuoju miesto transportu ir esu nemaloniai nustebinta Kauno miesto troleibusų vairuotojų elgesiu. Nesu išlepinta poniutė, pratusi prie komforto, bet nesu pratusi ir prie tokio elgesio.