troleibusas

Ukrainoje – kova dėl strategiškai svarbaus miesto  (530)
2015 m. sausio 30 d. 15:04
Ukrainos karinės pajėgos ir prorusiški separatistai kovoja ties strategiškai svarbiu Rytų Ukrainos Debalcevo miestu, skelbia BBC.
Troleibusų vairuotojos dėl meilės kibo viena kitai į plaukus  (146)
2015 m. sausio 24 d. 13:48
Ankstų penktadienio rytą, kai daugelis miestiečių dar sapnavo paskutinius sapnus, policijos ekipažas važiavo skirti dviejų troleibusų vairuotojų.
Tragiškų įvykių Donecke liudininkė: veikia diversinės grupuotės  (283)
2015 m. sausio 24 d. 09:02
Donecko gyventoja Julija tapo Donecko mieste įvykusio mažiausiai 7 gyventojų gyvybes nusinešusio sprogimo padarinių liudininke.
Patyčios Ukrainoje: deja, negaliu visų iššaudyti  (1278)
2015 m. sausio 22 d. 14:00
Savavališkai pasiskelbusios „Donecko liaudies respublikos“ lyderis Aleksandras Zacharčenka ketina įkaitais laikomus Ukrainos karius gėdingai išginti į Donecko gatves, ketvirtadienį informuoja „Interfax“.
Donecke – mirtina ataka: žuvo 13 žmonių  (342)
2015 m. sausio 22 d. 10:17
Ukrainos prorusiškų separatistų tvirtovėje Donecke 13 žmonių žuvo, o dar dešimtys buvo sužeisti, ketvirtadienio rytą sviediniui pataikius į vieną troleibuso stotelę, pranešė Rusijos naujienų televizija „Rossija 24“.
Kaune, įtariama, girtas BMW vairuotojas rėžėsi į stulpą  (96)
2015 m. sausio 14 d. 16:53
Kaune stulpų griovimo diena. Tik portalas „Kas vyksta Kaune“ skelbė apie nesuvaldytą automobilį P. Kalpoko gatvėje. Kiek vėliau, įtariama, girtas BMW vairuotojas K. Donelaičio gatvėje rėžėsi į stulpą ir nutraukė troleibusų liniją. Dėl to šioje vietoje driekiasi kamščiai.
Kaune keliai virto čiuožyklomis: pasipylė avarijos  (59)
2015 m. sausio 6 d. 15:33
„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša apie eismo įvykius, kurie įvyko dėl slidžios kelio dangos.
I. Jankauskaitės pokyčiai: viena paslaptingiausių Lietuvos moterų pražydo tapusi trijų vaikų mama  (219)
2015 m. sausio 1 d. 10:09
Aktorė, dainininkė ir laidų vedėja Inga Jankauskaitė sausio 10 dieną švęs savo 34 gimtadienį. Tris vaikus auginanti jauna moteris savo karjerą pradėjo kaip atlikėja ir į populiarumo aukštumas iškopė dar paauglystėje su Lino Adomaičio grupe "L+". Dabar ji tituluojama viena paslaptingiausių ir gražiausių Lietuvos moterų.
Sostinės centre „įkalintas“ vilnietis pasipiktino: nieko nežinojau  (37)
2014 m. gruodžio 31 d. 14:42
Važiuoju gruodžio 28 dieną Pamėnkalnio gatve į darbą. Toliau reikės pavažiuoti Islandijos, Vilniaus, Labdarių, Odminių gatvėmis. Už sankryžos su Stulginskio gatve – mūsų pusėje tvoros su „plytomis“. Troleibusas pasileidžia priešpriešinio eismo juosta – lengvųjų vairuotojai suglumę tik spėja trauktis iš kelio atlekiančiai daržinei.
Kauno policija ieško eismo įvykio liudytojų
2014 m. gruodžio 5 d. 14:09
Policija ieško liudytojų, mačiusių gruodžio 1-osios eismo įvykį Kaune, Šiaurės pr., ties „Ukmergės“ stotele.
Vilniuje troleibusas sunkiai sužalojo merginą  (24)
2014 m. gruodžio 5 d. 10:55
Penktadienį, 10.05 val., Vilniuje, Šv Stepono ir Pylimo gatvių sankryžoje troleibusas partrenkė moterį.
R. Kurtinaitis prisimena A. Sabonio pasirodymą „Žalgiryje“  (10)
2014 m. lapkričio 25 d. 12:22
Du legendiniai Lietuvos krepšininkai – Rimas Kurtinaitis ir Arvydas Sabonis – visada buvo greta vienas kito. Šešerius metus jie abu vilkėjo Kauno „Žalgirio“ marškinėlius ir ne kartą klupdė tuometinius didžiausią varžovę – Maskvos CSKA ekipą, kartu žaidė Madrido „Real“ ( Ispanija ) klube. Abu šie žaidėjai gynė Lietuvos garbę, kovodami rinktinėje ir iškovojo, bene, skambiausias šalies istorijoje pergales.
Kaune gaudė „kelių kėglius“  (41)
2014 m. lapkričio 16 d. 17:26
Kaune daugybė „kelių kėglių”, kurie, įsijautę į „matricos“ herojus, ekstremaliai laksto per važiuojamąją dalį, kur papuola. Tik ne per pėsčiųjų perėjas. Jie bando išlaviruoti tarp skriejančių automobilių, tempia iš paskos vaikus, kiti net nesidairo: „šmaukšt ir kaip nors praskriesiu!”. Važiuojamoji dalis - geriausia trasa maksimaliam bėgimo greičiui išvystyti?
I. Jankauskaitė prabilo po daugybės metų tylos: būtų smagu būti niekam nežinomai  (64)
2014 m. lapkričio 14 d. 13:14
„Prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės ir klausia, ar prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės. Kažkada pagalvojau, kad būtų smagu būti niekam nežinomai, – prie LNK penktadienio šou „Norim dar! Su Radistais“ mikrofono atviraus ir humoro nestokos galingiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ vedėja aktorė Inga Jankauskaitė. – Šlovė yra kaip troleibusas. Svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti.”
Inga Jankauskaitė: šlovė yra kaip troleibusas - svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti  (2)
2014 m. lapkričio 14 d. 11:45
„Prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės ir klausia, ar prie manęs dažnai prieina nepažįstami žmonės. Kažkada pagalvojau, kad būtų smagu būti niekam nežinomai, – prie LNK penktadienio šou „Norim dar! Su Radistais“ mikrofono atviraus ir humoro nestokos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ vedėja aktorė Inga Jankauskaitė. – Šlovė yra kaip troleibusas. Svarbu laiku įlipti ir laiku išlipti“.
Pasidaryti svajonių remontą D. Ibelhauptaitei trukdo skundais užvertę kaimynai: niekam nepapasakosi, kad 7 metus taupei  (119)
2014 m. lapkričio 2 d. 16:45
Londonas . 4-ta valanda ryto, nepažįstamo buto nepažįstami garsai – mes su Dexteriu jau seniai negyvenom erdvėje su beveik popieriniais perdengimais tarp namo aukštų. Kai kaimynė atsikelia savo reikalais, tuojau pat ir pats pašoki, ir iš karto girdi, kaip po kelių minučių ir apačioje gyvenantys kaimynai prisijungia prie bendros nemigos. Man tai iš karto primena vaikystę, kai gyvenau Žirmūnuose ir žinojau ne tik kokias TV programas kaimynai žiūri, bet ir jų pačių mintis! Vis dėlto gyventi buvusiam fabrike didelė prabanga, – tylu kaip bunkeryje! Bet pagalvojus – pusė Londono gyventojų gyvena nameliuose popierinėmis sienomis, kurie padalinti į nedidelius butelius.
Kijevo gidas  (1)
2014 m. spalio 31 d. 07:12
Kijevas - vienas seniausių Rytų Europos miestų, oficialią savo istoriją skaičiuojantis nuo V a., nors gyvenvietės šioje vietoje egzistavo daug anksčiau. IX a. pabaigoje Kijevas jau buvo tapęs kylančios Rytų slavų valstybės de facto sostine. Nuo X a. iki XIII a. pradžios miestas pasiekė savo, kaip pirmosios Ukrainos valstybės, šiandien žinomos kaip Kijevo Rusia, sostinės auksinį amžių.
Kauno troleibusų vairuotojų kultūros ypatumai  (27)
2014 m. spalio 1 d. 09:36
Pastaruoju metu dažnai tenka važinėti viešuoju miesto transportu ir esu nemaloniai nustebinta Kauno miesto troleibusų vairuotojų elgesiu. Nesu išlepinta poniutė, pratusi prie komforto, bet nesu pratusi ir prie tokio elgesio.
Į darbą – viešuoju transportu: kuo bjaurisi ir gėrisi vilniečiai  (77)
2014 m. rugsėjo 22 d. 19:48
Pirmadienio rytą vykdami į darbą vairuojantys automobilius turėjo juos palikti kiemuose. Turėjo, o ar paliko? Rugsėjo 22-ąją minima tarptautinė „ Diena be automobilio “, tačiau net šią ypatingą dieną tiek automobilių stovėjimo aikštelėse, tiek gatvėse netrūksta šių triukšmingų ir taršių transporto priemonių. Ir gana aišku kodėl. Beveik visą dieną pliaupė kaip iš kibiro. GRYNAS.lt vilniečių paklausė, kaip jie vertina viešąjį sostinės transportą ir kas juos paskatina (arba atvirkščiai - atbaido) nuo naudojimosi juo.
Palikę automobilį namuose gali tikėtis nemokamų priešpiečių  (6)
2014 m. rugsėjo 19 d. 17:21
Tradiciškai rugsėjo pabaigoje visas pasaulis mini judriąją savaitę, skatinančią rinktis judrų gyvenimo būdą ir atsisakyti kelionių lengvaisiais automobiliais. Rugsėjo 22-ą diena, besibaigianti judriajai savaitei, minima ir Diena be automobilio. Žaliųjų organizacijos nutarė, kad visus pasirinkusius netaršų keliavimo būdą reikia kaip nors apdovanoti ir žada trijuose šalies miestuose viešojo transporto keleiviams dalinti obuolius.
Avarija Kaune: vieną po kito žmones medikai vežė į ligoninę  (36)
2014 m. rugsėjo 18 d. 14:48
Ketvirtadienio popietę bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad per avariją Kaune sužaloti trys ar keturi žmonės.
Ukrainos bataliono vadas: situacija kritinė  (131)
2014 m. rugsėjo 4 d. 11:46
Rugsėjo 4 d. ryte iš Donecko srityje esančio Debalcevės miesto teko pasitraukti dviem Ukrainos batalionams „Kijev-2“ ir 25-ajam teritorinės gynybos batalionui, nes juos apsupo keletas tūkstančių Rusijos karių.
Baudos kvitą vilniečiai išrašė troleibusui iš Kauno  (17)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 13:17
Esminis troleibuso trūkumas – būtinybė važiuoti tuo pačiu nustatytu maršrutu, prisijungus prie elektros laidų. Tiesa, šiuolaikiniai troleibusai dėl naujų technologijų jau gali keletą ar net keliolika kilometrų nuvažiuoti ir be kontaktinio tinklo. Tačiau Kauno troleibusui, pasirodo, ne kliūtis ir... šimtas kilometrų.
Ukrainietis – apie lietuvišką verslą ir chamiškumą pasienyje  (91)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 11:48
Apie Lietuvą eiliniai ukrainiečiai žino labai nedaug. Vyresnioji karta dar atsimena lietuviškus televizorius, šaldytuvus ar trikotažą, o ukrainiečių jaunimas apie šią Baltijos šalį žino kur kas mažiau.
Vilniuje sutriko dalies troleibusų darbas  (2)
2014 m. liepos 30 d. 15:27
Vilniuje sutriko dalies troleibusų darbas.
Dainų šventės dalyvis - atvirai apie užkulisius  (45)
2014 m. liepos 14 d. 14:56
Rugsėjį būsiu trečio kurso studentas Vilniaus universitete, o šiemet sostinėje nuskambėjusi Dainų šventė mano gyvenime jau buvo ketvirtoji. Kartu su Dainų šventėmis augau ir aš. Keitėsi ir mano požiūris.
Klaipėdiečiai pasauliui ruošia ateities transportą  (108)
2014 m. birželio 20 d. 10:22
Klaipėdoje dirbančių specialistų ir mokslininkų komanda pasiruošusi pasauliui pasiūlyti inovatyvią viešojo transporto priemonę, kuri padės ne tik taupyti energijos sąnaudas, bet ir padovanos keleiviams naują potyrį viešajame transporte.
Vilniuje ant troleibuso stogo - jaunas keistuolis  (26)
2014 m. birželio 18 d. 14:59
Antradienio vakarą, apie 21 val., Vilniaus centre, prie Baltojo tilto, pl.delfi.lt korespondentas užfiksavo neįprastą vaizdą - ant troleibuso stogo važiavo maždaug 16-18 metų vaikinas.
Diena su bitininkais: troleibusas vietoje avilio ir bičių SPA procedūra  (8)
2014 m. birželio 14 d. 15:06
Kaip atrodo bitininkas? Na, turbūt žilstelėjęs, malonaus veido vyriškis, apsigobęs apsauginiu tinkleliu ir atsargiai traukiantis iš avilio korius.