Nufilmavo žaibišką ugniagesių reakciją

 (5)
Trečiadienį apie pietus užsidegė medienos džiovykla Pėžaičių kaime, Klaipėdos rajone. Apie tai DELFI informavęs skaitytojas nufilmavo gaisrą ir pasmalsavo, ką apie gaisrą žino vietos gyventojai.
© Stopkadras

DELFI skaitytojas, pasivadinęs "audrius_k1" pasakojo, kad vietos gyventojai gaisrą džiovykloje mato jau ne pirmą kartą. Vietos gyventojų skaičiavimais, kad ugniagesiai čia atskuba jau trečią kartą.

"Kiek kartų galima lipti ant to paties grėblio? Pagal žmonių pasakojimą, antradienį vakare beveik baigta džiovinti mediena buvo perkelta i mažesnę džiovyklą. Vietos gyventojų teigimu, džiovykla buvo iš vakaro pakūrenta. Turiu pastebėti, kad ugniagesių reakcija buvo žaibiška. Vos išgirdau traškant stogą, tuoj pat pasigirdo ir ugniagesių sirenos", - pasakojo vyras.

Ugniagesiai pranešimą apie gaisrą gavo apie 14.30 val. Jiems atvykus pastate, kuriame buvo džiovinama mediena, degė lentos, stogas jau buvo nudegęs.

DELFI dėkoja skaitytojui "audrius_k1" už filmuotą medžiagą ir informaciją.

Užsakymo nr.: PT_64561312

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.