Nufilmavo, kaip važiuodamas užsidegė automobilis, pagyvenę žmonės išsigelbėjo

 (37)
Pirmadienį apie pietus Vilniuje, važiuojant nuo Baltupių link sostinės centro užsidegė lengvasis automobilis. Laimei, juo važiavę pagyvenę žmonės spėjo išsigelbėti.

Apie nelaimę ugniagesiai pranešimą gavo 12.08 val. Nurodyta, kad automobilis dega Geležinio Vilko gatvėje, prie pat įvažiavimo į degalinės teritoriją.

DELFI skaitytojas nufilmavo, kaip atvira liepsna niokoja automobilį dar nė nespėjus atvykti ugniagesiams.

Ugnis staiga pliūptelėjo iš po važiuojančio lengvojo automobilio variklio dangčio. Ugniagesiai netrukus buvo įvykio vietoje ir užgesino ugnį.

Į įvykio vietą skubėjo ir policijos pareigūnai - jų paprašyta sureguliuoti eismą, kad dėl gaisro nesusidarytų spūstis.

Garbaus amžiaus žmonės per įvykį nenukentėjo, vos pasirodžius dūmams, vairuotojas sustojo ir abu juo važiavę žmonės išlipo iš automobilio.

DELFI dėkoja skaitytojui už vaizdo medžiagą !

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.