Milžiniška saulėgrąža aukščiu lenkia du A. Sabonius

 (7)
Lietuva – ne tik aukštaūgių krepšininkų, bet ir saulėgrąžų kraštas. Jau anksčiau DELFI skaitytojai fotografavo Molėtų rajone ir Panevėžyje išaugusias, net keturis metrus siekiančias saulėgrąžas, o šįkart milžiniškas augalas išstypo netoli Vilniaus. Įdomu, jog daugiau nei 4,5 m. siekiantis augalas buvo pasodintas kaip žemaūgė saulėgrąža.
© Shutterstock nuotr.

DELFI skaitytojas Martynas pasakojo pats išmatavęs aukštesnę nei puspenkto metro siekiančią saulėgrąžą. Netoli Vilniaus išaugęs augalas nuotraukoje buvo užfiksuotas prieš kelias dienas. Apie išskirtinai aukštą augalą pranešęs Martynas juokavo, kad sodinant saulėgrąžą buvo manyta, kad tai bus žemaūgis augalas, tačiau sėklos tikriausiai susimaišiusios.

Jis nurodė, kad toks aukštas augalas šioje vietoje išaugęs pirmą kartą.

Milžiniška saulėgrąža aukščiu lenkia du A. Sabonius
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojai dar vasaros pabaigoje buvo pranešę apie milžiniškas saulėgrąžas. Viena jų buvo išaugusi Panevėžyje ir siekė 4,2 m, kita – Molėtų rajone, kur augalo aukštis siekė 4,05 m.

DELFI primena, kad Panevėžyje buvo užfiksuota 4,2 m aukščio saulėgrąža:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (54)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (762)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (5)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.