Milžiniška saulėgrąža aukščiu lenkia du A. Sabonius

 (7)
Lietuva – ne tik aukštaūgių krepšininkų, bet ir saulėgrąžų kraštas. Jau anksčiau DELFI skaitytojai fotografavo Molėtų rajone ir Panevėžyje išaugusias, net keturis metrus siekiančias saulėgrąžas, o šįkart milžiniškas augalas išstypo netoli Vilniaus. Įdomu, jog daugiau nei 4,5 m. siekiantis augalas buvo pasodintas kaip žemaūgė saulėgrąža.
© Shutterstock nuotr.

DELFI skaitytojas Martynas pasakojo pats išmatavęs aukštesnę nei puspenkto metro siekiančią saulėgrąžą. Netoli Vilniaus išaugęs augalas nuotraukoje buvo užfiksuotas prieš kelias dienas. Apie išskirtinai aukštą augalą pranešęs Martynas juokavo, kad sodinant saulėgrąžą buvo manyta, kad tai bus žemaūgis augalas, tačiau sėklos tikriausiai susimaišiusios.

Jis nurodė, kad toks aukštas augalas šioje vietoje išaugęs pirmą kartą.

Milžiniška saulėgrąža aukščiu lenkia du A. Sabonius
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojai dar vasaros pabaigoje buvo pranešę apie milžiniškas saulėgrąžas. Viena jų buvo išaugusi Panevėžyje ir siekė 4,2 m, kita – Molėtų rajone, kur augalo aukštis siekė 4,05 m.

DELFI primena, kad Panevėžyje buvo užfiksuota 4,2 m aukščio saulėgrąža:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (50)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (180)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (301)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (12)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.