Milžiniška saulėgrąža aukščiu lenkia du A. Sabonius

 (7)
Lietuva – ne tik aukštaūgių krepšininkų, bet ir saulėgrąžų kraštas. Jau anksčiau DELFI skaitytojai fotografavo Molėtų rajone ir Panevėžyje išaugusias, net keturis metrus siekiančias saulėgrąžas, o šįkart milžiniškas augalas išstypo netoli Vilniaus. Įdomu, jog daugiau nei 4,5 m. siekiantis augalas buvo pasodintas kaip žemaūgė saulėgrąža.
© Shutterstock nuotr.

DELFI skaitytojas Martynas pasakojo pats išmatavęs aukštesnę nei puspenkto metro siekiančią saulėgrąžą. Netoli Vilniaus išaugęs augalas nuotraukoje buvo užfiksuotas prieš kelias dienas. Apie išskirtinai aukštą augalą pranešęs Martynas juokavo, kad sodinant saulėgrąžą buvo manyta, kad tai bus žemaūgis augalas, tačiau sėklos tikriausiai susimaišiusios.

Jis nurodė, kad toks aukštas augalas šioje vietoje išaugęs pirmą kartą.

Milžiniška saulėgrąža aukščiu lenkia du A. Sabonius
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojai dar vasaros pabaigoje buvo pranešę apie milžiniškas saulėgrąžas. Viena jų buvo išaugusi Panevėžyje ir siekė 4,2 m, kita – Molėtų rajone, kur augalo aukštis siekė 4,05 m.

DELFI primena, kad Panevėžyje buvo užfiksuota 4,2 m aukščio saulėgrąža:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (8)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (42)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.

Ar reikia Vilniui naujos mečetės? (131)

Prieš daugiau kaip penkiasdešimt metų sostinės centre stovėjusius musulmonų maldos namus ir šalia stūksojusias kapinaites sovietinė valdžia sulygino su žeme. Lietuvos sunitų musulmonų bendruomenė ir šiandien atsimena skriaudą, todėl nesupranta, kodėl naujos mečetės statyboms priešinasi Vilniaus gyventojai.

Tėvai įniršę: vienintelė žaidimų aikštelė perkeliama už dviejų kilometrų (56)

Nors mūsų daugiabučių kvartalas pastatytas prieš 18 metų, vaikų žaidimo aikštelės sulaukėme visai neseniai. Deja, kažkokie darbininkai ją pradėjo ardyti, visų jaunų tėvų siaubui!