Milžiniška saulėgrąža aukščiu lenkia du A. Sabonius

 (7)
Lietuva – ne tik aukštaūgių krepšininkų, bet ir saulėgrąžų kraštas. Jau anksčiau DELFI skaitytojai fotografavo Molėtų rajone ir Panevėžyje išaugusias, net keturis metrus siekiančias saulėgrąžas, o šįkart milžiniškas augalas išstypo netoli Vilniaus. Įdomu, jog daugiau nei 4,5 m. siekiantis augalas buvo pasodintas kaip žemaūgė saulėgrąža.
© Shutterstock nuotr.

DELFI skaitytojas Martynas pasakojo pats išmatavęs aukštesnę nei puspenkto metro siekiančią saulėgrąžą. Netoli Vilniaus išaugęs augalas nuotraukoje buvo užfiksuotas prieš kelias dienas. Apie išskirtinai aukštą augalą pranešęs Martynas juokavo, kad sodinant saulėgrąžą buvo manyta, kad tai bus žemaūgis augalas, tačiau sėklos tikriausiai susimaišiusios.

Jis nurodė, kad toks aukštas augalas šioje vietoje išaugęs pirmą kartą.

Milžiniška saulėgrąža aukščiu lenkia du A. Sabonius
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojai dar vasaros pabaigoje buvo pranešę apie milžiniškas saulėgrąžas. Viena jų buvo išaugusi Panevėžyje ir siekė 4,2 m, kita – Molėtų rajone, kur augalo aukštis siekė 4,05 m.

DELFI primena, kad Panevėžyje buvo užfiksuota 4,2 m aukščio saulėgrąža:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (35)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.