Jonaviečius užhipnotizavo danguspapildyta nuotraukų galerija

 (8)
Jonaviškius užhipnotizavo...dangus! Taip sako DELFI nuotrauką atsiuntusi skaitytoja, papasakojusi, kad oro balionais nusėtas dangus trumpam net sustabdė pėsčiuosius, negalėjusius atsigrožėti neįprastu vaizdu.
© Skaitytojo nuotr.

„Ketvirtadienis Jonavoje - niekuo neišsiskirianti diena. Tik ne rugpjūčio 7 d. - diena, kai nedideliame miestelyje sustojo laikas. Pėsčiųjų takais ėję žmonės sustojo apsižvalgyti, o pavargę po dienos darbų ir gėrę arbatą buvo priversti išbėgti į kiemą. Jonavos gyventojus užhipnotizavo kerintis vakaro dangaus žavesys - dangaus, kuriame žibėjo dešimtys oro balionų...“, - rašė skaitytoja.

Ir jūs užfiksavote ypatingą akimirką? Pasidalinkite el.paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (13)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Po švenčių – nuoširdi padėka policininkams už ne tik tiesioginį darbą

Prabėgus savaitgalio šventėms, kuriose Lietuvos policijai teko daugiau darbo prižiūrėti viešąją tvarką, Vilkaviškio šventės mugėje dalyvavusi dalyvė nusprendė padėkoti netikėtai papildomų rankų ištiesusiems policininkams.

Kapinėse pamatytas vabzdys sukėlė skaitytojui klausimų (9)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas, prašydamas padėti atpažinti Karveliškių kapinėse nufotografuotą drugį. Lietuvos entomologų draugijos narys Vitalijus Bačianskas padėjo tai padaryti ir atsakė į skaitytojo užduotą klausimą.

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (35)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.