Gerą darbą oro uoste padariusios moters ėmėsi ieškoti feisbuke

 (19)
Tikėti žmonių gerumu – visai ne naivu: būtent tokios mintys turėtų aplankyti sužinojus Rūtos Stonkuvienės krikštadukros Miglės istoriją. DELFI Rūta papasakojo, kaip jos giminaitei oro uoste nusišypsojo likimas sutikti šaunią, jai pagelbėjusią moterį, kuriai atsidėkoti pavyko tik į pagalbą pasitelkus feisbuko narius.
© Shutterstock nuotr.

Ši graži istorija įvyko lapkritį, kai Rūtos krikštadukra 14-metė Miglė, lankydama tetą Anglijoje, turėjo viena parskristi į Vilnių. Lapkričio 1 d. vakarą laukdama oro uoste, ji sužinojo, kad bagažas sveria per daug, tad turi už jį papildomai susimokėti, tačiau tiek pinigų mergaitė neturėjo. Ji pabandė paskambinti tetai, kuri tuo metu vos porai minučių kaip tik buvo telefoną palikusi kitame kambaryje.

Tąkart Miglei pagelbėjo gera moteris, kurios bagažas taip pat buvo per sunkus – ji susimokėjo tiek už jį, tiek už mergaitės lagamino viršsvorį.

Nors Vilniaus oro uoste mergaitė su tėčiu, norėdami atsidėkoti geradarei, laukė malonios ponios ilgiau nei valandą, jos prasilenkė. Tuomet Rūta ir nusprendė padėti dukterėčiai ir paskelbė apie moters paiešką feisbuke.

„Padėkite surasti, pasidalindami žinute, šį gerą žmogų, labai norime grąžinti pinigėlius ir jai atsidėkoti, – buvo rašoma įraše, kuriame taip pat aprašyta ieškoma moteris. – Miglė (pavardė redakcijai žinoma – DELFI) nori surasti ir padėkoti, mūsų šeima taip pat. Nenusakomas jausmas žinoti, kad yra gerumas, ateinantis per žmones.“

Šia žinute feisbuke pasidalino daugiau nei 5600 žmonių. Susivienijus moterį pavyko atrasti per maždaug parą – atsiliepė jos dukra.

„Tai buvo tas pirmas pakvietimas draugauti (feisbuke), ir pagalvojau, ar tik ne ji, nes tų pakvietimų paskui buvo galybė. Tai buvo ieškomos moters dukra. Labai maloniai, šauniai pasišnekėjom, susirašinėjome feisbuke ir paskui susiskambinome su ta moterimi“, – prisiminė Rūta, kuri į moters paieškas feisbuke iš pradžių žiūrėjo pesimistiškai.

Įdomu tai, kad susisiekus su geradare paaiškėjo, kad ji dirba net ne Lietuvoje ar Anglijoje, o Prancūzijoje – moteris darbo reikalais skrido per Lutono oro uostą.

Nors dėkingos šeimos norų būta gerų, grąžinti pinigus nebuvo paprasta: moteris sąskaitą turėjo tik Prancūzijos banke, pinigų nebuvo galima pervesti ir dukrai, kuri, būdama nepilnametė, banko sąskaitos neturėjo. Kadangi tuo metu moteris buvo kitame Lietuvos mieste nei dėkinga šeima, nuspręsta padaryti pinigų pavedimą per paštą, tačiau reikėjo paskubėti, nes vos po kelių dienų geradarė turėjo išskristi į Prancūziją.

Pervedimą padarius, kilo bėdų komunikuojant – bandant išsiaiškinti pavedimo kodą gedo telefonai, lūžo kortelės, bet, laimei, viskas baigėsi gerai. „Grąžinom pinigus, susiskambinom padėkojom, labai šaunu“, – džiaugėsi Rūta.

Paklausta, ar nebijojo, kad bus apgauta, moteris sakė tikėjusi, kad atsiliepė tie, kuriems ir norėjo atsidėkoti. Ji taip pat matė moters nuotraukas, kurios atitiko krikštaduktės nupasakotą moterį.

„Kas įdomiausia pati moteris neturi feisbuko, tik dukra. Kas skaitė mano įrašą, užfiksavo, kad pati mama susimokėjo 30 svarų už savo lagaminą, ir kadangi sutiko likimo draugę, gal ji ir papasakojo koks buvo skrydis“, – svarstė Rūta, džiaugdamasi, kad pavyko atsidėkoti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (71)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.