G. Notkus ir D. Alekna ralyje „Saaremaa“ startuos 20 numeriu

 (4)
Jau penktadienį Saremos saloje, Estijoje, startuos 46-asis ralis „Saaremaa“. Jame dalyvauja ir šeši lietuvių ekipažai. Vieni pirmųjų į salą atvyko Giedrius Notkus su Dainiumi Alekna.

Trečiadienį ryte išvažiavę iš Panevėžio, 15-ą valandą Giedrius Notkus su Dainiumi Alekna jau laukė kelto į salą. Čia sportininkai susitiko kolegas Justą Tamašauską ir Luką Vosylių. Plaukę maždaug pusvalandį ir atsidūrę Saremos saloje, ralio lenktynininkai netrukus nusigavo į vietą, kur buvo vykdoma administracinė komisija.

Čia sportininkai iš Lietuvos užpildė reikiamus dokumentus, sumokėjo startinį ekipažo mokestį ir gavo visą reikiamą informaciją apie būsimas varžybas. Taip pat ekipažui suteikti ir lipdukai varžybų automobilio apklijavimui bei užklijuotas numeris ant trasos susirašinėjimui skirtos mašinos.

Giedrius Notkus ir Dainius Alekna savo „Mitsubishi Lancer EVO IX“ papuoš 20-uoju starto numeriu. „Iki šiol blogų asociacijų su dvidešimtuoju numeriu neturėjau, ir tikiuosi kad neturėsiu, todėl tokie skaičiai mane tenkina. Pavyzdžiui, skaičius 6 man nelabai patinka. Turiu tam tikrų prietarų“, – apie numerį ant automobilio sakė sportininkas.

Beje, automobilį mechanikai į Saremos salą atgabens tik ketvirtadienio vakare. Tuomet bus imamasi lipdukų klijavimo ir ruošiamasi techninei komisijai, kuri vyks penktadienį. Šis lietuvių ekipažas savo automobilį pateikti ekspertams į ketvirtą garažą privalo nevėluodamas – 8:36 ryte.

Atvykę į administracinę komisiją lenktynininkai Giedrius Notkus ir Dainius Alekna kiek nusivylė sužinoję, kad šiemet ralio „Saaremaa“ organizatoriai nenumatė testinio greičio ruožo (angl. shakedown), kuriame dalyviai gali išbandyti savo automobilius ant estiškos dangos ir atlikti tam tikras korekcijas reguliuojant savo bolidus.

Kviečiame užsukti į fotogaleriją ir išvysti kelionės į Estiją ir administracinės komisijos momentus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (42)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.