G. Notkus ir D. Alekna ralyje „Saaremaa“ startuos 20 numeriu

 (4)
Jau penktadienį Saremos saloje, Estijoje, startuos 46-asis ralis „Saaremaa“. Jame dalyvauja ir šeši lietuvių ekipažai. Vieni pirmųjų į salą atvyko Giedrius Notkus su Dainiumi Alekna.

Trečiadienį ryte išvažiavę iš Panevėžio, 15-ą valandą Giedrius Notkus su Dainiumi Alekna jau laukė kelto į salą. Čia sportininkai susitiko kolegas Justą Tamašauską ir Luką Vosylių. Plaukę maždaug pusvalandį ir atsidūrę Saremos saloje, ralio lenktynininkai netrukus nusigavo į vietą, kur buvo vykdoma administracinė komisija.

Čia sportininkai iš Lietuvos užpildė reikiamus dokumentus, sumokėjo startinį ekipažo mokestį ir gavo visą reikiamą informaciją apie būsimas varžybas. Taip pat ekipažui suteikti ir lipdukai varžybų automobilio apklijavimui bei užklijuotas numeris ant trasos susirašinėjimui skirtos mašinos.

Giedrius Notkus ir Dainius Alekna savo „Mitsubishi Lancer EVO IX“ papuoš 20-uoju starto numeriu. „Iki šiol blogų asociacijų su dvidešimtuoju numeriu neturėjau, ir tikiuosi kad neturėsiu, todėl tokie skaičiai mane tenkina. Pavyzdžiui, skaičius 6 man nelabai patinka. Turiu tam tikrų prietarų“, – apie numerį ant automobilio sakė sportininkas.

Beje, automobilį mechanikai į Saremos salą atgabens tik ketvirtadienio vakare. Tuomet bus imamasi lipdukų klijavimo ir ruošiamasi techninei komisijai, kuri vyks penktadienį. Šis lietuvių ekipažas savo automobilį pateikti ekspertams į ketvirtą garažą privalo nevėluodamas – 8:36 ryte.

Atvykę į administracinę komisiją lenktynininkai Giedrius Notkus ir Dainius Alekna kiek nusivylė sužinoję, kad šiemet ralio „Saaremaa“ organizatoriai nenumatė testinio greičio ruožo (angl. shakedown), kuriame dalyviai gali išbandyti savo automobilius ant estiškos dangos ir atlikti tam tikras korekcijas reguliuojant savo bolidus.

Kviečiame užsukti į fotogaleriją ir išvysti kelionės į Estiją ir administracinės komisijos momentus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Komiškas vaizdelis Marijampolėje: drausmina šaligatviais lakstančius pėsčiuosius (3)

Esate matę keistoje vietoje pastatytą kelio ženklą? Kažin, ar jis prilygsta tam, kurį pavyko užfiksuoti marijampoliečiui Karoliui. Vienoje socialinio tinklo grupėje vyras pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota itin komiška situacija – pėsčiųjų prašoma neviršyti 30 km/h. Nuotrauka Karolis sutiko pasidalyti su DELFI Piliečiu.

Papiktino kaimynų elgesys daugiabučio aikštelėje: kreipėmės visur (17)

Ne paslaptis, jog pasitaiko atvejų, kai kauniečiai savarankiškai imasi „įvedinėti tvarką“ savo gyvenamoje teritorijoje. Faktas patvirtintas dar kartą, kai portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas-skundas dėl dideliais akmenimis užtvertos kiemo teritorijos. Esą kieme dėl sudarytų kliūčių neįmanoma pravažiuoti automobiliu. Tačiau, kad ir kam besiskųstumei, pasak vyro, niekas negirdi ir problemos spręsti nesiima.

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (69)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Absurdiškas sekmadienio atsitikimas: į Ignaliną keliavę panevėžiečiai nusivylė savivaldybe (2)

Jūsų dėmesį norime patraukti absurdišku sekmadienio atsitikimu. Manau, esate girdėję apie teatro festivalį „Šimtakojis“, kuris vyksta visoje Lietuvoje. Mūsų spektaklis, absurdo drama „13“, dalyvaudamas šiame konkurse laimėjo pirmąja vietą, ir kaip prizą gavo nemokamą išvyką į kitą etapą Ignalinoje. O su šiuo laimėjimu prasidėjo „linksmybės“.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.