G. Notkus ir D. Alekna ralyje „Saaremaa“ startuos 20 numeriu

 (4)
Jau penktadienį Saremos saloje, Estijoje, startuos 46-asis ralis „Saaremaa“. Jame dalyvauja ir šeši lietuvių ekipažai. Vieni pirmųjų į salą atvyko Giedrius Notkus su Dainiumi Alekna.

Trečiadienį ryte išvažiavę iš Panevėžio, 15-ą valandą Giedrius Notkus su Dainiumi Alekna jau laukė kelto į salą. Čia sportininkai susitiko kolegas Justą Tamašauską ir Luką Vosylių. Plaukę maždaug pusvalandį ir atsidūrę Saremos saloje, ralio lenktynininkai netrukus nusigavo į vietą, kur buvo vykdoma administracinė komisija.

Čia sportininkai iš Lietuvos užpildė reikiamus dokumentus, sumokėjo startinį ekipažo mokestį ir gavo visą reikiamą informaciją apie būsimas varžybas. Taip pat ekipažui suteikti ir lipdukai varžybų automobilio apklijavimui bei užklijuotas numeris ant trasos susirašinėjimui skirtos mašinos.

Giedrius Notkus ir Dainius Alekna savo „Mitsubishi Lancer EVO IX“ papuoš 20-uoju starto numeriu. „Iki šiol blogų asociacijų su dvidešimtuoju numeriu neturėjau, ir tikiuosi kad neturėsiu, todėl tokie skaičiai mane tenkina. Pavyzdžiui, skaičius 6 man nelabai patinka. Turiu tam tikrų prietarų“, – apie numerį ant automobilio sakė sportininkas.

Beje, automobilį mechanikai į Saremos salą atgabens tik ketvirtadienio vakare. Tuomet bus imamasi lipdukų klijavimo ir ruošiamasi techninei komisijai, kuri vyks penktadienį. Šis lietuvių ekipažas savo automobilį pateikti ekspertams į ketvirtą garažą privalo nevėluodamas – 8:36 ryte.

Atvykę į administracinę komisiją lenktynininkai Giedrius Notkus ir Dainius Alekna kiek nusivylė sužinoję, kad šiemet ralio „Saaremaa“ organizatoriai nenumatė testinio greičio ruožo (angl. shakedown), kuriame dalyviai gali išbandyti savo automobilius ant estiškos dangos ir atlikti tam tikras korekcijas reguliuojant savo bolidus.

Kviečiame užsukti į fotogaleriją ir išvysti kelionės į Estiją ir administracinės komisijos momentus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pasibaisėjo žmonių reakcija į girtą vyrą parduotuvėje (65)

Aš noriu tik pasakyti ačiū vyrui, kuris parodė, kad dar yra pilietiškų žmonių, ir kad tik dėl tokių žmonių gali jaustis saugus parduotuvėje.

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (245)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (212)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (31)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.