G. Notkus ir D. Alekna ralyje „Saaremaa“ startuos 20 numeriu

 (4)
Jau penktadienį Saremos saloje, Estijoje, startuos 46-asis ralis „Saaremaa“. Jame dalyvauja ir šeši lietuvių ekipažai. Vieni pirmųjų į salą atvyko Giedrius Notkus su Dainiumi Alekna.

Trečiadienį ryte išvažiavę iš Panevėžio, 15-ą valandą Giedrius Notkus su Dainiumi Alekna jau laukė kelto į salą. Čia sportininkai susitiko kolegas Justą Tamašauską ir Luką Vosylių. Plaukę maždaug pusvalandį ir atsidūrę Saremos saloje, ralio lenktynininkai netrukus nusigavo į vietą, kur buvo vykdoma administracinė komisija.

Čia sportininkai iš Lietuvos užpildė reikiamus dokumentus, sumokėjo startinį ekipažo mokestį ir gavo visą reikiamą informaciją apie būsimas varžybas. Taip pat ekipažui suteikti ir lipdukai varžybų automobilio apklijavimui bei užklijuotas numeris ant trasos susirašinėjimui skirtos mašinos.

Giedrius Notkus ir Dainius Alekna savo „Mitsubishi Lancer EVO IX“ papuoš 20-uoju starto numeriu. „Iki šiol blogų asociacijų su dvidešimtuoju numeriu neturėjau, ir tikiuosi kad neturėsiu, todėl tokie skaičiai mane tenkina. Pavyzdžiui, skaičius 6 man nelabai patinka. Turiu tam tikrų prietarų“, – apie numerį ant automobilio sakė sportininkas.

Beje, automobilį mechanikai į Saremos salą atgabens tik ketvirtadienio vakare. Tuomet bus imamasi lipdukų klijavimo ir ruošiamasi techninei komisijai, kuri vyks penktadienį. Šis lietuvių ekipažas savo automobilį pateikti ekspertams į ketvirtą garažą privalo nevėluodamas – 8:36 ryte.

Atvykę į administracinę komisiją lenktynininkai Giedrius Notkus ir Dainius Alekna kiek nusivylė sužinoję, kad šiemet ralio „Saaremaa“ organizatoriai nenumatė testinio greičio ruožo (angl. shakedown), kuriame dalyviai gali išbandyti savo automobilius ant estiškos dangos ir atlikti tam tikras korekcijas reguliuojant savo bolidus.

Kviečiame užsukti į fotogaleriją ir išvysti kelionės į Estiją ir administracinės komisijos momentus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (38)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (23)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (52)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.