Trys mažyliai išmesti prie upės

 (10)
Norisi paklausti, kada tai baigsis? Tačiau supranti, kad klausimas retorinis ir tų, kurie taip elgiasi, nei širdies, nei smegenų nepasieks. Nes ar gali sveiko proto žmogus išmesti į gatvę, mišką, upę mažylius, kurie mato, jaučia, verkia?

Ką reikia turėti vietoj smegenų, vietoj širdies, ką jaučia tie, kurie savo rankomis išmeta pražūčiai tuos, kurie bejėgiai ir negali apsiginti? Niekada sveiko proto, normaliai mąstantis žmogus taip nepasielgs ir niekad jis nesupras tų, kuriems tai padaryti pakyla ranka.

Ir štai prie upės girdisi verkimas, kuris plėšo širdį. Vėl savanoriai jau kelintą kartą šią vasarą randa išmestus mažylius, visai neseniai - 6 tik atsimerkusius šunyčius, tris kačiukus, katę mamą su vaikais, musių kiaušiniais aplipusį mažylį, tris supakuotus dėžėje kačiukus ir t.t.

Šįkart vedžiodami šunis vėl girdime verkimą – ant upės kranto susiglaudę vienas prie kito spaudžiasi trys maži kačiukai, išsigandusiomis akytėmis. Kažkas atsikratė... vėl. Kada tai baigsis?

Mažučiukams išmestiems kačiukams ieškome namų arba laikinos globos, kurios jiems labai labai reikia, nes prieglauda perpildyta.

Jei galite suteikti šiems trims mažyliams laikiną ar nuolatinę globą, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.