Tobula ir taškas: katytei reikia namų

 (2)
Trijų spalvų kailis dabar ant bangos, Tapensė – kaip tik tokia: iš dešinės jos profilis visiškai nepanašus į to paties snukučio bruožus iš kairės. Ji tai jau tikrai kilusi iš Senovės Egipto. O jos charakteris – margas kaip ir jos kailiukas.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Viena vertus ji – labai meili ir prieraiši, kaip šuniukas sekios Jums iš paskos, eis „namo“, kai jai liepsit, miegos kaip galima arčiau Jūsų, bus be galo dėkinga už dėmesį ir pamylavimus. Bet... Ji turi ir tvirtą charakterį bei savo nuomonę: kitų katinų šalia neturi būti!

Jau nekalbame apie šunis. Tapensė turi būti vienintelis gyvūnas namuose, tik tada atsiskleis visos geriausios jos savybės.

Tvarkinga, neišranki maistui, skiepyta, sterilizuota maždaug dvejų metų Tapė – tikra katė. (Ne)tiesiai iš Senovės Egipto. Tobula.

Susisiekti: tel. 8 678 81 833 (Daiva, Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.