Sulaužytas ir kenčiantis užėjo į namus prašytis pagalbos

 (22)
Gyvenimas gatvėje... Koks tai gyvenimas? Tai gyvenimas pilnas pavojų, alkio, šalčio ir nedraugiškai nusiteikusių praeivių.

Gyvendamas gatvėje, be namų, visuomet rizikuoji būti sumuštas, kęsti badą, nuolatinius pavojus, patekti po mašinos ratais. Tačiau tie, kurie tikėjo ir pasitikėjo, bet buvo išduoti, neturi pasirinkimo. Jų neklausiama, neatsižvelgiama į tai, kad jie turi širdeles, jausmus, norus būti pavalgę, gyventi šiltai.

Jie tiki tais, kurie juos priglaudė, suteikė namus ir tiki, kad taip bus visada, tačiau... Vieną dieną jie atsiduria gatvėje. Priežastys, dėl ko juos išmetė, kodėl jie neteko šiltų namų, nebesvarbios, nes jokia priežastis negali pateisinti to, kad gyvūnas išmetamas į gatvę. Tokios priežastys tiesiog neegzistuoja. Tai tik visiško neatsakingumo, abejingumo, beširdystės išdava. Išdava, dėl kurios nukenčia tas, kuris tikėjo ir pasitikėjo.

Otelas - buvęs naminukas, tiesiog beširdiškai išmestas į gatvę. Jis gyveno kaip sugebėjo, misdavo tuo, ką surasdavo, tačiau vieną dieną atėjo prašyti pagalbos.

Tiesiog atėjo. Atėjo ir pažvelgė veriančiomis lyg miško uogos akytėmis. Toks vargšas ligoniukas... Nedrąsus, sulysęs, purvinas. Jis - niekam nereikalingas juodasis Otelas. Jis atėjo, kad jam padėtume. Otelas labai serga, jam lūžęs žandikaulis, jis neprakvėpuoja per nosytę, jo pūliuojančios akytės. Jis silpnas. Ir mes tik galime spėlioti, kas jam, vargšeliui, nutiko. Kodėl jis dabar tokios būklės, kas jį nuskriaudė? Kam užkliuvo klaidžiojantis benamis mielas murkaliukas? Dvikojui? Keturračiui? Mes nežinome.

Bet Otelas vis tiek tiki, jog žmogus jam padės. Toks jis ir atėjo pas žmogų - jo nuskriaustas ir juo vis dar tikintis. Jam skubiai reikalinga žandikaulio operacija ir ilgas gydimas. Operacija brangi. Kreipiamės į visus užjaučiančius šiuos išduotus ir iš namų išmestus augintinius, pagelbėkite Otelui pasveikti ir gauti šansą gyventi. Otelas bus labai dėkingas už pagalbą, nes jis tiki. Tačiau be jūsų pagalbos negalėsime jam padėti.

Jei jūs galite padėti Otelui pasveikti, galite paaukoti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami „Otelo operacijai“

Jei norite daugiau sužinoti apie vargšiuką, galite skambinti tel.nr. 861062106 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com 

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.