Strazdanius, mažaūgis Ziukas lekia į namų paieškas!

 (1)
Ar prisimenat Ziuką? Nedidelį šuniuką iš Lazdynų rajono, partrenktą automobilio, tąkart išvežto į sanitarinę tarnybą, tada pervežto į veterinarinę kliniką, kur jam buvo atlikta lūžusio kojos kaulo operacija, o tiesiai iš operacinės - į „Naminukų“ globą...

Po kelių dienų mums pavyko atrasti jo šeimininkus, paaiškėjo jog Ziukui 2 metai ir jis tuose namuose tiesiog jau nepageidaujamas, nes šįkart per žiauriai prisidirbo, puldamas po automobilio ratais. Šeimininkai apibūdino Ziuką kaip kaimietį (nes gimė ir iki 6 mėn. augo kaime) be savisaugos instinkto, savižudį, kuris yra tik našta ir sugadinti nervai.

Prabėgo keli mėnesiai ir Ziukas jau išsilaisvinęs iš gipso, laksto kaip patrakęs ir džiaugiasi gyvenimu! Tiesa, vis dar be šeimininkų, bet labai tikisi, jog tai laikina. O Ziukas - be galo tvarkingas, namuose tikras angelėlis, nieko negraužia, nepridergia, paliktas vienas neloja, gerai sutaria su katinais, ne itin valgus. Lauke jis pasikeičia! Elgiasi taip lyg būtų užsidėjęs tą pašėlusią kaukę iš filmo, kuri dešimteriopai padidina apsukas! Todėl, tiesą sakant, mieste nerekomenduotume Ziuko paleisti nuo pavadėlio, nes lauke jį viskas taip žavi, kad jis nieko nebemato ir nebegirdi. Arba, trumpiau tariant, mato ir girdi tik kitus šunis, o jei dar koks stambesnis ar agresyviau atrodantis, Ziukas net negalvodamas „šoks ant ragų“, nes jaučiasi gerokai didesnis negu iš tiesų yra. Grįžta namo - ir vėl angelėlis, pašėlusios „kaukės“ kaip nebūta.

Taip pat Ziukas - sargus, mažaūgis (maždaug raselo terjero dydžio), saugo ne tik namus, bet ir savo šeimininką, maistą bei guolį, todėl Ziuko būsimi šeimininkai turėtų būti tvirti žmonės, kurie mokėtų neleisti aukščiausio hierarchijos laiptelio užimti jam.

Jei norite šiam jaunam, išskirtinės išvaizdos „strazdaniukui“ padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.