Snaputis: didelis ir liūdnas

 (12)
Snaputis kažkada turėjo namučius. Abejoju, ar buvo mylimas, juk laukan mylimo augintinio niekas neištrenkia. O štai Snaputį išmetė...

Kartus išdavystės skonis, skaudi šeimos ir namų netektis taip sugniaužė Snapučio širdį, kad jam vis dar sunku atgauti pasitikėjimą žmogumi. Katulis nepažįstamąjį atidžiai stebi liūdnomis akytėmis, tylutėliai sėdėdamas tolimiausiame kamputyje, lyg nenorėtų būti pastebėtas.

O pastebėjęs žmogaus žvilgsnį savas akeles nukreipia pro langą į medžių viršūnių lingavimą: „Nežiūrėk į mane, žmogau, nereikia, vis tiek išeisi be manęs...“.

Tačiau kiek ilgiau šalia jo pabuvus ir pabendravus katinėlis patiki, kad kada nors kas nors jam dar paglostys galvelę.

Snapučiui kokie 3-4 metukai, jis kastruotas, gavęs vaistų nuo blusų ir nuo kirmėlių.

Susisiekti: 8 602 63534, dokumentas@super.lt (Jonava)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.