Katytė Manija, kuri dar nepažino gyvenimo už narvo ribų

 (2)
Labai prašome nepasijuokti iš mūsų pastangų ir iš „Naminukų“ globotinės katytės Manijos, bet tai yra vienintelė nuotrauka iš fotosesijos, kur ji matosi. Visose kitose – tik fonas, kuriame šmėsteli išsiliejusių galūnių fragmentai.
Katė Manija

Todėl jos prisistatymas – viena nuotrauka, bet kad pažintumėte, kokia ji nuostabi, privalote pamatyti gyvai!

Manijai yra maždaug 3- 3,5 mėn., į „Naminukų“ globą ji atkeliavo iš Elektrėnų po to, kai dar visai mažą ją paliko mama. Ir mūsų globoje ji iki šiol dėl bene juokingiausios priežasties visoje istorijoje – mes negalime jos nufotografuoti tam, kad parodytume plačiajai visuomei!

Kodėl? Ji taip pavargo nuo tos siaubingai ribotos erdvės savo narvelyje, kad atėjus laikui fotografuotis, ji taip džiaugiasi suteikta erdve, kad tas džiaugsmas liejasi per kraštus, taip pat ir toli už nuotraukos kraštų, ir turbūt net gražiausias pasaulyje fejerverkas, paleistas jai prieš nosį, nesugebėtų tą akimirką jos sustabdyti nuo sumanymo pramankštinti kojeles... Todėl, mielieji, teks Jums patikėti ta vienintele turima nuotrauka, kad ji yra nuostabi ir kad beprotiškai nori turėti namus!

Ji – gera, jauki, judri, žaisminga, neišranki, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, o didžiausią džiaugsmą jai teikia pasirodęs žmogus. Tai galbūt keistas ir netradicinis bruožas katytei, tačiau pastebėjome, kad kačiukai, kuriems tenka būti anksti atskirtiems nuo mamų, dažnai būna ypač socialūs ir drąsūs žmonių atžvilgiu.

Maniją jau netrukus bus galima vadinti paaugliuke, o ji iki šiol dar nepažino gyvenimo už narvo ribų, nors matyti, kad visa širdimi jaučia jo egzistavimą ir taip svajoja jį pažint, kad nesitveria savam kailyje.

Šeimininke, Manija laukia Tavęs, ir pažada būti nuostabia ir patikima drauge! Jei galite padovanoti šiai mažylei namus, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, skambučio laukiame vėliau, arba parašykite žinutę).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.