Kas pametėte labradorą?

 (12)
Jis toks didelis, geras ir smagus, kad visus aplinkinius verčia šypsotis. Ir pats šypsosi kartu, nors logiškai mąstant, šunys to nemoka. Bet šis labradoras, atrodo, moka. Kodėl po 10 metų toks šuo tapo nebereikalingas?
© DELFI skaitytojo nuotr.

Atsakymo į šį klausimą neturime. Tiesiog vieną pavasario rytą, savanorėms atėjus tvarkytis, jis jau tupėjo pririštas prie „SOS gyvūnų“ prieglaudos vartų. Piktai lojo? Sunku būtų įsivaizduoti. Greičiau jau mosikavo uodega it vėduokle ir prašėsi paglostomas...

Mikroschemos neradome, radome tik tatuiruotę, pagal kurią išeina, jog jis gimęs 2004 metais. Kad ne jauniklis, matosi, bet gyvenęs geromis sąlygomis, dantys visai neblogi. Buvo vilties, jog šeimininkai atsiras, o jį pririšo koks nors pasimetusį pastebėjęs žmogus ar įvyko nesusipratimas. Bet ėjo savaitės, o dėl Labriko niekas neskambino.

Jis greitai priprato kieme, greitai pamėgo ir čia verdamas košes. Labiausiai iš visų šunų mėgsta įkišti nosį į suodiną riebaluotą katilą ir... patys suprantate, kad po to tenka praustis. Laimė, praustis jis mėgsta! Juk tikras labradoras... Mėgsta taip pat pasivaikščioti, kad ir neilgai (karšta!), mėgsta, kad jį glostytum, kalbintum. Tai labai švelnaus, mielo charakterio šuo. Jis neturi ryškiau išreikštų senatvinių negalavimų. Na, nebent reiktų numesti kiek svorio...

Labrikas laukia naujų namų, jei jau neatsiranda senieji. Mes kol kas nenusimenam, nenurašom jo prie „amžinų senbuvių“, kurių yra visose prieglaudose: ar dėl to, kad seni, ar kad luoši, ar kad baikštūs... Jis puikaus būdo ir gražus (kai nusiprausia). Gal kas nors vis dėlto pastebės šį linksmuolį senjorą ir nutars, kad gali ir nori suteikti jam prieglobstį, leistis jo mylimam ir garbinamam?

Labrikas šiuo metu gyvena „SOS gyvūnų“ prieglaudoje, Minsko pl. 33a (Vilnius).

Jei norite aplankyti - kreipkitės telefonu 8 683 39826 (jei nepavyksta prisiskambinti, parašykite aiškų SMS), arba galite rašyti info@sos-gyvunai.lt. Dovanojamas su dovanojimo sutartimi.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.