Juodoji princesė Lyra ieško šeimininkų!

 (1)
Lyra - nepaprasto grožio juoda, maždaug 5-6 mėn. katytė, išgelbėta iš Rinktinės g. kiemo. Ji gimė vasarą ir kaip didžiausias mamos turtas buvo kruopščiai slepiama rūsyje.

Tačiau katiniškas smalsumas nugali viską ir Lyra vis dažniau savo juodą nosytę pradėjo kišti lauk ir pažindintis su plačiuoju pasauliu. Kol atėjo žiema ir kartą išėjusi iš vietos, kurią vaizdavosi namais, jos neberado...

Tiksliau nebesuprato kaip į ją patekti, nes landa, kuri atstojo jos „namų duris“ buvo aklinai „užlopyta“ ir taip Lyra liko trypčioti ant sniego, kilnojo kojeles ir laukė- gal kas atidarys. Žinoma, niekas neatidarė. Namo gyventojai nusprendė: jokių kačių rūsiuose! Lai žiemą šiltai ir patogiai gyvena tik žmonės...

Tada Lyra atsidūrė pas Zitą, kuri išgelbėjo ir į namus išlydėjo jau ne vieną išgelbėtą katinėlį. Todėl Lyra irgi nori gauti progą būti pastebėta ir svajoja kažkieno širdį užburt begaliniu noru suteikti jai tikrą namų šilumą.

Gražioji Lyra yra tvarkinga, žaisminga, miela, nepažįstamiems iš karto nerodo pasitikėjimo, tačiau pamačius, kad pavojaus nėra, greitai atsipalaiduoja, o tada tik žiūrėk ir žavėkis!

Norėdami ir galėdami šiai gražuolei padovanoti namus, skambinkite jos globėjai Zitai tel.nr. 8 607 77 686 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.