Jamaika ieško namų

 (2)
Kalytė Jamaika į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą pateko iš Genių gatvės. Niekas, per visą ilgą sanitarinėje tarnyboje buvimo laiką, šios draugiškos ir linksmos kalytės nepasigedo.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Vieni šunys būdavo padovanojami, o Jamaika kaip sėdėjo savo narve, taip sėdėjo, nors ir stengėsi visaip kaip įtikti, vizgino visiems uodegą taip, kad visas kūnas siūbavo, lingavo. Bet... Visi praeidavo pro šalį.

Pagaliau, atsiradus pirmai galimybei, Jamaiką parsivežėme į globą. Žinoma, vardą Jamaika, ji jau gavo pas mus. Kodėl Jamaika? Nes Jamaika kelia asociacijas su regiu, su Bob Marley, su laisve, su Karibų grožiu, su paplūdimiais.

Kalytė kažkaip visa tai primena, ji tokia... Jamaikietiška. Tokia šiurkšti, kaip laukinė Karibų gamta.

Jamaika – jaunutė, iki 2 metukų, sterilizuota, paskiepyta. Kas trokštate džiaugtis nuolatine vasara, visada turėti gerą nuotaiką ir tikrą draugę šalia, skambinkite tel. 8 652 44 093, 8 684 74 049 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com. Daugiau Jamaikos nuotraukų galite pamatyti svetainėje „Beglobis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pašėlusiam ketvertukui reikia draugiškų šeimininkų

Kartais gimsta nepaklusnūs drąsiaširdžiai ir nieko nepadarysi! Šeškinėje, po balkonu, laukinė katytė atsivedė keturis neklaužadas, kuriuos nuo vaikystės jaukino kiemo vaikų rankos.

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.