Džiaugsmo lašelis – Rafaela – labai prašo paramos akytės operacijai

 (11)
Į delną telpanti Rafaela pas mus atsirado prispyrus gelbėti tragiškos būklės kačiukų vadą iš Architektų g. (Vilnius). Žmonės pranešė, kad po įėjimo į laiptinę laiptais (kur tona šiukšlių, žinoma) vargsta mažyčiai ligoniukai. Teko juos skubiai gelbėti, nes buvo aišku, kad be gydymo jie apaks ir tragiškai žus. Iš trijų kačiukų Rafaelai labiausiai nepasisekė – nepavyko išsaugoti akytės. Laukė sudėtinga akies šalinimo operacija.
Rafaela

Labai jaudinomės, bijojome, kad katytė neištvers narkozės, širdį skaudėjo ir dėl to, kad operacija nepaprastai skausminga, akies sritis – viena jautriausių. Tokia mažutėlė, o teks iškentėti jūrą kančių. Ačiū gydytojai Gintarei: katytei sėkmingai pašalinta akytė ir ji jau atsigavo po operacijos.

Labai prašome padėti atsiskaityti su klinika.

Taip pat būsime dėkingi ir už paramą mažylės ir jos broliukų išlaikymui. Visi trapūs, persirgę sunkiomis virusinėmis ligomis, norėtumėme jiems suteikti geriausias globos sąlygas: aprūpinti skaniais, kokybiškais konservukais, vitaminais, skiepais.

Mažylė Rafaela – tikra tobulybė. Rusvas minkštutis kailiukas, padabintas juodais miniatiūriniais dryželiais ir taškučiais. Katytė atrodo lyg egzotinis žvėriukas. Svarbiausia, kad Rafaela turi dosnią meilės, draugystės ir švelnumo širdutę. Visiems ji draugė, bičiulė, noriai bendrauja su žmogumi ir kitais gyvūnais. Drąsi, visuomet linksma, puikiai nusiteikusi, žaisminga, moka garsiai murkti. Padovanokite šiai gražuolei namučius. Katytei 1,5 mėn.

Labai ačiū už paramą.

Susisiekti: info@rainiukas.lt, 868973782, 861558898 (VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.