„Ryanair“ siūlo naujovių, padėsiančių keliauti paprasčiau

 (7)
Airijos pigių skrydžių oro linijų bendrovė „Ryanair“ pranešė tobulinanti savo interneto svetainę. Bus pasikeitimų ir užsakant bilietą internetu.
„Ryanair“ siūlo naujovių, padėsiančių keliauti paprasčiau
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Svetainėje nuo lapkričio 1 d. individualiems užsakymams nebeliko „Recaptcha“ funkcijos - siūlomų raidžių kombinacijos, užsisakant bilietą.

Taip pat suteikiamas 24 val. laikotarpis klaidoms, padarytoms užsisakant lėktuvo bilietus, ištaisyti.

Taip pat bendrovė žada, kad bus supaprastinta bilietų užsisakymo internetu procedūra – vietoje 17 reikės 5 paspaudimų ir bus įdiegta paprastesnė paieška.

Kaip pasikeitimus komentavo „Ryanair“ vadovas Michaelas O‘Leary‘is, „Recaptcha“ saugumo kodo individualiems klientams nebeliks penktadienį. Atnaujinta „Ryanair“ interneto svetainė pasirodys už dviejų savaičių, taip pat ir patobulinimai. Patikima narystė, pigių skrydžių ieškiklis, mobiliųjų telefonų programėlės, mobilieji įlaipinimo talonai ir interneto svetainės originalo kalba didžiosiose mūsų rinkose ES suteiks daugiau klientų galimybę sutaupyti pinigų ir laiko, užsisakant lėktuvo bilietus naujoje svetainėje.

Tai dar ne visos naujovės, kurias žada „Ryanair“. Kitos funkcijos bus įdiegtos žiemą.

Paslauga „My Ryanair“ suteiks klientams galimybę peržvelgti savo duomenis (vardą, pavardę, namų adresą, kredito kortelės duomenis ir t. t.) ir juos saugoti „Rynair“ interneto svetainėje. Taip bus taupomas klientų laikas (nuo gruodžio pabaigos).

Mobilūs įlaipinimo talonai (nuo 2014 m. vasario pabaigos). Keleiviai galės atsispausdinti įlaipinimo talonus arba atsisiųsti į išmaniuosius mobiliuosius telefonus.

Paieška „Fare Finder“ (skrydžio ieškiklis), su kuria bus galima ieškoti skrydžių pagal kainą, pagal maršrutą ir pagal kelionės laiką. Paspaudus paiešką klientai iš karto pamatys būsimų skrydžių datas ir kt. informaciją.

Nauja mobiliųjų telefonų programėlė (nuo 2014 m. gegužės), su kuria visuose išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose bus galima perskaityti informaciją apie „Ryanair“ skrydžius.

„Share the Fare“ galimybė (nuo gegužės pabaigos), su kuria bus galima susirasti pigiausių „Ryanair“ bilietų ir pasidalinti šia informacija socialiniuose tinklalapiuose.

„Ryanair“ svetainėje įdiegs didžiausių savo rinkų Europos Sąjungoje gimtasias kalbas. Pirmiausia, 2014 m. birželio pabaigoje atsiras interneto svetainė ispanų kalba, vėliau – itališka versija. Per 2014 m. „Ryanair“ interneto svetainės gimtąja vienos ar kitos šalies kalba atsiras visose didžiosiose aviakompanijos rinkose ES.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujienos

Mokinių rudens atostogos: nuo Rygos cirko pasirodymų iki nuotykių vaiduoklių namuose

Mokinių atostogos – puikus laikas ne tik atsipūsti nuo mokslų, bet ir pasisemti įspūdžių bei gerų emocijų. O kad jos nepraslinktų beprasmiškai kiūtant prie kompiuterio ar televizoriaus, leiskitės su vaikais kad ir į trumpą kelionę. Pažintis su gyvūnais legendiniame Rygos Cirke ar prisilietimas prie mokslo Budapešto Mokslo stebuklų centre – mokiniai tikrai turės ką papasakoti draugams po atostogų, sakoma pranešime spaudai.

Nustatyta, kokioje šalyje jauni žmonės gyvena geriausiai (3)

Naujame tyrime buvo atskleista, kuriose pasaulio šalyse 15-29 metų amžiaus jauni žmonės gyvena gyvena geriausiai.

Keliautojų ligos: ką reiškia, kai lėktuve ima skaudėti ausis ar akis? (6)

Ar kada nors keliaujant lėktuvu yra ėmę skaudėti ausis? O diegę akis? Aerootitas (stiprus skausmas ausyse) bei aerosinusitas (diegimas prienosiniuose ančiuose) priskiriami keliautojų ligų sąrašui. Ką žinote apie šias ligas?

Į vieną pavojingiausių pasaulio viršūnių įkopęs S. Damulevičius: nuolat kovojau su savimi (6)

Saulius Damulevičius – vienas žymiausių Lietuvos alpinistų. Jam neseniai pavyko įveikti vieną pavojingiausių pasaulio viršūnių – 8163 m aukščio Manaslu („Dvasios“) kalną, esantį Nepale, Himalajų kalnų grandinėje.

3 patarimai, kaip sutaupyti laiko oro uoste

Nors nuolat keliaujantys jau žino visas oro uostų patikros taisykles, visgi rečiau išvykstantiems ar itin skubantiems pakilią kelionės nuotaiką oro uoste dažnai aptemdo sugaišintas laikas prie aviacijos saugumo patikros. Tačiau nemalonių situacijų galima išvengti, tereikia žinoti kelis patarimus, kurie padės sutaupyti laiko oro uoste.

Mongolija susižavėjęs keliautojas: nustebino, kad gyvuliai stepėse suvarinėjami motociklais

Anot kai kurių kelionių entuziastų, Mongolija – tai kiekvieno keliautojo svajonių šalis. Remiantis stereotipais, tai kraštas, kuriame žmonės gyvena jurtose, užsiima klajokline gyvulininkyste, didžiuojasi unikaliu gerkliniu dainavimu ir šamanizmu. Kaip yra iš tiesų?

Motociklininkų pora išvyko į kelionę aplink pasaulį (7)

Šį šeštadienį Vilniuje motociklininkų kolona į kelionę aplink pasaulį griausmingai išlydėjo du savo bendruomenės narius – Astą Dovydėnaitę ir Liną Mockevičių. Motociklininkų pora per artimiausius dvejus metus ketina aplankyti 5 pasaulio žemynus, įveikti daugiau kaip 60 tūkst. km atstumą ir tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus aplink Žemės rutulį, sakoma pranešime spaudai.

Stebuklinga Uzbekija: Šilko kelio egzotika ir sovietmečio pėdsakai (6)

Stulbinamų vaizdų pilna Uzbekija – bene pati įdomiausia Vidurio Azijos šalis. Bent jau taip mano apie 80 šalių spėjęs aplankyti keliautojas Augustinas Žemaitis, neseniai viešėjęs šiame Azijos egzotikos ir sovietmečio pėdsakų kupiname krašte.

9 gudrybės keliautojams – tiesiai iš stiuardesių lūpų (27)

Skrydžių palydovams kelionės yra lyg antra prigimtis, tad kas galėtų duoti geresnius kelionės patarimus, negu jų ekspertai?

Dalykinio bendravimo su užsieniečiais etiketas: kaip nesuklysti? (13)

Natūralu, kad net bendraujant su artimiausiais kolegomis, kartais nesusikalbame ir kyla įvairių nesusipratimų. Tačiau dirbant globaliose komandose, itin dažnai tenka susidurti ir su kitų kultūrų atstovais, kuriems priimtinos kitokios dalykinio bendravimo subtilybės nei mums įprasta. Tad ką reiktų žinoti prieš vykstant į susitikimą su kitos šalies atstovu, kad derybos baigtųsi sėkmingai?

25 britiškos frazės, kurių likęs pasaulis nesupranta (37)

Konservatoriškoji Jungtinė Karalystė pasižymi sava išskirtine tvarka, kuri užsieniečiui kartais gali atrodyti kiek nelogiška. Kalba - vienas iš šių dalykų. Pateikiame britiškas frazes, kurias, ko gero, supranta tik patys britai. Perspėjimas - sąraše yra ir keiksmažodžių.

Čekija kviečia į vyno šventę

Lapkričio 11-ąją, 11:11 val. Šv. Martyno dieną Čekijoje bus tradiciškai atkemšami šiemečio derliaus vyno buteliai.

11 vaiduoklių apsėstų pastatų Londone

Londonas – senas miestas su spalvinga istorija, tad visai nenuostabu, kad jis apipintas vaiduoklių istorijomis. Tikinama, kad vaidenasi čia visur – nuo karalių rezidencijų, parkų ir viešbučių, iki vietinių pub’ų.

Įspūdžių žemėlapis susiruošusiems į Fuerteventūrą: ką pamatyti, ką patirti, ko paragauti (8)

Nors dėl saulėto klimato ištisus metus ir pakrantes šiaušiančio vėjo daugeliui Fuerteventūra siejasi su vandens sportu ir paplūdimio malonumais, vis dėlto tai – tik kelios iš saloje aktyviai kultivuojamų pramogų. Prieš 20 mln. metų susiformavusi seniausia vulkaninės kilmės Kanarų sala garsėja įspūdingu Marso paviršių primenančiu kraštovaizdžiu bei autentiškomis tradicijomis ir kultūra, išlikusiomis dar nuo pirmųjų salos gyventojų laikų, sakoma pranešime spaudai.

Populiariausios lietuvių kelionių kryptys Europoje (2)

Kelionės – vienas mėgstamiausių daugumos gyventojų hobių. Paprastai jos asocijuojasi su atostogomis, poilsiu ir naujais potyriais. Drauge, tai neišvengiama vykstant į darbines komandiruotes ar keliaujant susitikti su seniai matytais artimaisiais bei draugais. Tačiau nesvarbu, kur ir kodėl ketinate vykti – visuomet tenka pasirinkti keliavimo būdą.