Vienų neliko, kitus išbando

Dvikovoje tarp „Kruojos“ ir „Bangos“ abi komandos turėjo po kelias progas pasižymėti, tačiau įmušė tik kartą. Antrojo kėlinio pradžioje po kampinio įmušė buvęs „Šiaulių“ gynėjas Aurimas Garuckas.

„Kruoja“ sudėtyje šiose rungtynėse jau nebuvo legionierių iš Latvijos Kristapo Dzelmes ir Maksimo Tarasovo bei gynėjo Lauryno Rimavičiaus. Į ekipos peržiūrą atvyko jaunas gynėjas Karolis Jarmalavičius, kuris pernai atstovavo „Vėtrai“.

„Banga“ po paskutiniųjų draugiškų rungtynių atsisveikino su latviu Vitalijumi Ziliu ir lietuviu Mariumi Žukovu. Tačiau į Gargždų ekipos sudėtį atėjo praėjusiais metais skirtingoms komandoms atstovavę buvę FC „Vilniaus“ žaidėjai – gynėjai Denisas Gordejus ir Georgas Freidgeimas bei saugas Povilas Krasnovskis.

Akademijos auklėtinių pergalės

Kitose rungtynėse Marijampolėje dvi pergalės iškovojo Nacionalinės futbolo akademijos auklėtiniai.

Lietuvos U-18 rinktinės pagrindu sudaryta 1993 m. gimimo komanda rezultatu 3:1 nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ dublerių ekipą. Visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje. „NFA-Aisčių“ gretose pasižymėjo Erikas Grigaitis, Edvinas Girdvainis ir Martynas Dapkus.

1994 m. gimimo žaidėjų NFA komanda susitiko su bendraamžiais iš Marijampolės ir juos įtikinamai nugalėjo rezultatu 3:0. Įvarčius pelnė Mykolas Krasnovskis, Rokas Stanulevičius ir Karolis Strolys.

Sutriuškino latvius

Dar vienas susitikimas vyko Latvijoje. Įspūdingą pergalę rezultatu 4:0 mače su Ventspilio „Tranzits“ ekipa iškovojo A lygoje pretenduojantys žaisti „Mažeikiai“. Pirmajame kėlinyje įvarčius įmušė Tomas Kizevičius ir Antanas Tautvydas, o po pertraukos pasižymėjo Antanas Bulošas ir Marius Šluta.

„Nepasakyčiau kad varžovas buvo visiškai bejėgis. Sužaidėme gana tiksliai. Tik pirmąjį įvartį pelnėme po kampinio, o kiti trys buvo logiškai užbaigtos atakos. Varžovai galėjo įmušti antrajame kėlinyje, bet puikiai sužaidė vartininkas Paulius Kaktavičius, kartą gelbėjo vartų konstrukcija“, - DELFI pasakojo mažeikiškių strategas Nerijus Gudaitis.

Anot jo, ekipos peržiūroje praėjusią savaitę rungtyniavusių legionierių iš Latvijos ateitis „Mažeikių“ klube priklausys nuo to, kurioje lygoje komanda galės žaisti. Kovo 6 dieną Mažeikių ekipa svarsto sužaisti draugiškas rungtynes Šiauliuose su vietos „Šiauliais“.

Rungtynių statistika

Pakruojo „Kruoja“ 1 : 0 Gargždų „Banga“

47‘ [1 : 0] Aurimas Garuckas

„Kruoja“: Marius Šalkauskas, Nerijus Kestenis, Donatas Paulauskas, Rolandas Slepakovas, Nikolaj Kozačuk, Vladimir Kopčia, Vilius Zabarauskas, Aurimas Garuckas, Virginijus Šimkus, Mindaugas Gardzijauskas, Aleksandras Romašovas (po keitimo žaidė – 60‘ Giedrius Kvedaras, Karolis Jarmalavičius, Kęstutis Mykolaitis, 80‘ Gediminas Maziliauskas, 82‘ Kęstutis Čybas, Aivaras Bagočius).

„Banga“: Igor Spiridonov (46‘ Paulius Pocius), Mantas Gudauskas, Denis Gordej, Georgas Freidgeimas, Karolis Urbaitis, Rimvydas Grudys, Andrius Gedgaudas, Mikas Kura, Povilas Krasnovskis, Gytis Gailius, Aurelijus Staponka (antrojo kėlinio antroje pusėje aikštėje dar pasirodė Awenayeri Douglas, Giedrius Kožikis, Donatas Remeza, Ignas Bagdonas, Julius Triuška.)

Ventspilio „Tranzits“ 0 : 4 „Mažeikiai“

35‘ [0 : 1] Tomas Kizevičius
41‘ [0 : 2] Antanas Tautvydas
57‘ [0 : 3] Antanas Bulošas
65‘ [0 : 4] Marius Šluta

„Mažeikiai“: Paulius Kaktavičius; Mindaugas Žlibinas (po keitimo - Nerijus Garuckas), Deividas Piliukaitis, Gintaras Juodeikis (Mantas Ronkauskas), Marius Birškys (Tomas Bardauskas), Marius Šluta (Vitalijus Bartkevičius), Nerijus Labžentis, Linas Petkevičius (Andrej Oriol), Tomas Kizevičius (Nerijus Dargevičius), Antanas Tautvydas (Eugenijus Montvydas), Antanas Bulošas (Erlandas Šiaulys).