Teismas vėl svarstys "Microsoft" bylą

 (2)
Korporacija "Microsoft" ir JAV vyriausybė trečiadienį vėl susitiks teisme dėl vyriausybės siūlymo suskaldyti šią bendrovę už antimonopolinių įstatymų pažeidimus.
Apygardos teisėjas Thomas Penfieldas Jacksonas (Tomas Penfyldas Džeksonas), kuris išnagrinėjo abiejų pusių pateiktus pasiūlymus, lemtingą programinės įrangos milžinės ateičiai posėdį numato pradėti 10 val. ryto Rytų pakrantės laiku (15 val. Lietuvos laiku),

Praėjusį mėnesį T. Jacksonas pripažino, kad "Microsoft" pažeidė antimonopolinius įstatymus, kai neteisėtais metodais bandė išsaugoti savo monopolinę galią "Windows" operacinės sistemos sferoje.

Vyriausybė siūlo suskaldyti "Microsoft" į dvi bendroves. Tuo tarpu "Microsoft" siūlo, kad jai būtų nurodyta pakeisti verslo praktiką. "Microsoft" yra pareiškusi, kad apskųs bet kokią teisėjo paskirtą teisės gynimo priemonę, taip pat jo nuosprendį, kad bendrovė pažeidė įstatymą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (897)

Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Turkija vėl smogė Sirijos kurdų pajėgoms (13)

Turkija antrą kartą per mažiau nei tris paras smogė Sirijos kurdų pajėgų taikiniams šiaurės Sirijoje, šeštadienį pranešė kariškiai, kuriuos citavo valstybinė žiniasklaida.

Po įtartino radinio ir arešto Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės (18)

Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės, kai viename traukinyje buvo aptiktas įtartinas radinys ir suimtas su tuo incidentu siejamas 19-metis, šeštadienį pranešė policija

JAV gynybos sekretorius A. Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką (18)

JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką. Vizito tikslas - įvertinti Mosulo išlaisvinimo operacijos, kuria siekiama miestą išvaduoti iš grupuotės "Islamo valstybė" (IS) kontrolės, pažangą, praneša BBC.

Talino oro uostas atnaujino darbą po grasinimo susprogdinti bombą nustatytas įtariamasis (11)

Talino oro uostas keleiviai šeštadienį buvo evakuoti dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.