Somalio sostinėje prie restorano nugriaudėjo sprogimas, aidi šūviaipapildyta

 (3)
Somalio sostinėje prie populiaraus pajūrio restorano ketvirtadienį susprogdintas užminuotas automobilis, tada pasipylė šūviai, pranešė policija.
Somalio sostinėje prie restorano nugriaudėjo sprogimas, aidi šūviai
© Reuters/Scanpix

„Prie restorano Lido paplūdimyje buvo automobilio bombos sprogimas, ten šaudoma, girdima pabūklų ugnis“, – sakė policijos pareigūnas Ahmedas Bidanas.

Lido paplūdimio rajonas Mogadiše garsėja restoranais, pasiturinčiųjų įstaigomis, kurias mėgsta verslininkai ir sugrįžę namo emigrantai.

Duomenų apie nukentėjusiuosius kol kas negauta. Lido rajone mėgsta lankytis turtingi somaliečiai.

Kol kas niekas neprisiėmė atsakomybės už šį išpuolį, bet dažniausiai teroro aktus šalyje vykdo radikali islamistų grupuotė „Al-Shabaab“. Praėjusią savaitę jos kovotojai atakavo Kenijos taikdarių bazę Somalio pietvakariuose ir pareiškė nukovę šimtą kariškių. Kenijos valdžia informacijos apie aukų skaičių kol kas nepaskelbė.

BNS
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Lenkų spauda: Lenkija nori paversti Europos Sąjungą „supergalia“ (65)

Lenkija pirmadienį paragino surengti ES institucijų reformą, kuri paverstų Europą „supergalia“ ir sukurtų valstybių konfederaciją, turinčią prezidentą, atsakingą už jos galingą kariuomenę.

Paaiškėjo naujo D. Britanijos premjero paskyrimo data (3)

Didžiosios Britanijos ministro pirmininko ir Konservatorių partijos vadovo Davido Camerono įpėdinis turėtų būti paskirtas iki rugsėjo 2 dienos, pirmadienį pranešė už partijos vadovybės rinkimus atsakingas komitetas.

Popiežius Pranciškus: Romos katalikų bažnyčia turi prašyti homoseksualių žmonių atleidimo (29)

Valandą trukusiame pokalbyje su žurnalistais lėktuve, skraidinusiame jį iš Armėnijos atgal į Romą, pontifikas sulaukė klausimo, ar pritaria pastariesiems Vokietijos Romos katalikų kardinolo žodžiams, esą Bažnyčia privalo atsiprašyti homoseksualių žmonių, skelbia „The Guardian“.

Lenkijoje netoli Lietuvos pasienio aptiktas kiaulių maro židinys (3)

Ketvirtadienį, birželio 23d. Palenkės vaivadijoje Haijunvkos valsčiuje, viename ūkyje, kuriame buvo laikomos 292 kiaules, aptiktas Afrikos kiaulių maro židinys.

Baltijos ir Šiaurės šalių ministrai pabrėžė ES vienybę

Po Jungtinėje Karalystėje įvykusio referendumo Baltijos ir Šiaurės šalių užsienio reikalų ministrai pirmadienį pabrėžė, kad šiuo metu svarbiausia, jog Europos Sąjunga (ES) išliktų susitelkusi ir vieninga.