Šizofrenijos genai

 (4)
Šiam psichologiniam negalavimui, kuris pasireiškia 20-40 metų amžiaus žmonėms, įtakos turi ir aplinka.

Anksčiau su šizofrenija susijusių genų buvo randama įvairiose žmogaus genomo vietose, tačiau įrodyti tuos radinius vis nepavykdavo.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Turkijos Antalijos kurorte įvyko sprogimas, yra nukentėjusiųjų (14)

Turkijos pietiniame Antalijos regione antradienį per sprogimą vietos prekybos ir pramonės rūmų automobilių stovėjimo aikštelėje buvo sužeisti mažiausiai dešimt žmonių, pranešė vietos žiniasklaida.

Ekstremistai Kenijoje nužudė 12 žmonių (1)

Pasak Kenijos pareigūno, per ekstremistų išpuolį netoli sienos su Somaliu esančioje Manderos apygardoje žuvo 12 žmonių. Išpuolio metu taikytasi į ne musulmonus, praneša agentūra AP.

Tragedija atrakcionų parke: žuvo keturi žmonės atnaujinta 10.13 (11)

Australijoje keturi žmonės žuvo per nelaimingą atsitikimą viename pramogų parke populiariame kurortiniame Gold Coast regione, pranešė žiniasklaida ir pareigūnai. BBC duomenimis, incidento metu žuvo visi keturi nukentėję parko lankytojai.

Filipinų prezidentas JAV: pamirškite apie susitarimą dėl gynybos (84)

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte antradienį užsipuolė Jungtines Valstijas, sakydamas, kad jis nepradėjo kovos su Vašingtonu ir kad JAV galės pamiršti apie karinį susitarimą tarp abiejų šalių, jei jis ilgiau liks valdžioje, skelbia agentūra „Reuters“.

Kinijoje nugriaudėjus galingam sprogimui žuvo dešimt žmonių

Viename šiauriniame Kinijos mieste viename pastate pirmadienį nugriaudėjus galingam sprogimui žuvo dešimt žmonių, o dar daugiau kaip 150 buvo sužeista.